O DHL Express

Pasja 3 osób: Adriana Dalseya, Larrego Hillbloma i Roberta Lynna położyła fundamenty pod międzynarodowy rynek przesyłek lotniczych. Chociaż rozwijamy swoją działalność na całym świecie wszyscy jesteśmy do siebie podobni. Spełnianie marzeń, wspieranie rozwoju firm i realny wpływ na otaczający nas świat to elementy, które od początku są częścią DHL Express.

Każdego dnia zajmujemy się nadawaniem, monitorowaniem oraz dostarczaniem przesyłek międzynarodowych. Na całym świecie zatrudniamy ponad 100 000 pracowników, którzy świadczą usługi dla ponad 2,5 mln klientów.

W Polsce jesteśmy obecni w 20 lokalizacjach, w których pracuje łącznie ponad 1300 osób (460 specjalistów, 160 menedżerów, 200 pracowników operacyjnych i 500 kurierów).

DHL Express daje wiele możliwości – rozwoju, zdobywania i poszerzania wiedzy, a także dostępu do najlepszych praktyk z całego świata. Nasi pracownicy angażują się w inicjatywy rozwojowe i charytatywne, realizują swoje pasje i tworzą projekty, z których oni sami i my wszyscy, jesteśmy dumni. Atmosfera pracy w DHL Express jest wyjątkowa dokładnie tak jak pracujący tutaj ludzie.

 

Podobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go w swoich mediach społecznościowych!

Nagrody i wyróżnienia

Tworzymy angażujące, przyjazne, uczciwe i atrakcyjne miejsce pracy. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia.

TOP EMPLOYER GLOBAL
TOP EMPLOYER POLAND
Jakość Obsługi 2018
Najwyższa Jakość
Marka Godna Zaufania
The Best & More

Nie prowadzimy aktualnie interesującej Cię rekrutacji? Prześlij nam swoje CV i pozostańmy w kontakcie.