Programy rozwojowe w DHL Express

CIS – Certified International Specialist

CIS to podróż do świata wiedzy specjalistycznej i globalny program rozwoju talentów, który definiuje pracowników DHL Express jako „Międzynarodowych Specjalistów od przesyłek ekspresowych”. W ramach cyklu ekscytujących szkoleń możemy rozwijać swoje kompetencje i wiedzę. Ale nie tylko na tym polega wyjątkowość tego programu.

CIS stanowi fundament kultury DHL Express. Powstał z myślą o budowaniu zaangażowania każdego członka zespołu poprzez inwestowanie w jego przyszłość. W ten sposób motywujemy wszystkich pracowników i kurierów DHL Express do świadczenia najwyższej jakości usług. Program CIS pomaga zrozumieć działanie firmy na arenie międzynarodowej oraz dowiedzieć się, jak w codziennej pracy nie być jedynie „dobrym”, a „doskonałym”.

Na tym jednak nie koniec… Z równie dużą troską dbamy o rozwój naszych nowych i obecnych liderów w ramach programów CIM,
o których możesz przeczytać poniżej.

CIM – Certified International Manager & CIM Supervisory Excellence Academy

Programy CIM to wieloetapowe cykle szkoleń, które umożliwiają rozwijanie kompetencji przywódczych, biznesowych oraz społecznych kadry menedżerskiej i średniej kadry kierowniczej w DHL Express. To także sposób na zaangażowanie pracowników wyższego szczebla w stały rozwój własnych umiejętności.

W praktyce oznacza to, że wszyscy Liderzy w DHL Express ciągle podnoszą swoją wiedzę oraz kompetencje, aby móc inspirować swoje zespoły oraz tworzyć angażujące środowisko pracy.

 

Podobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go w swoich mediach społecznościowych!

Nagrody i wyróżnienia

Tworzymy angażujące, przyjazne, uczciwe i atrakcyjne miejsce pracy. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia.

TOP EMPLOYER GLOBAL
TOP EMPLOYER POLAND
Jakość Obsługi 2018
Najwyższa Jakość
Marka Godna Zaufania
The Best & More

Nie prowadzimy aktualnie interesującej Cię rekrutacji? Prześlij nam swoje CV i pozostańmy w kontakcie.