Jesteśmy TOP EMPLOYER

WE ARE TOP EMPLOYER!


Po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł TOP EMPLOYER POLSKA. To najlepsze potwierdzenie, że działania, które na co dzień podejmujemy w trosce o naszych pracowników kreują przyjazne, uczciwe i atrakcyjne miejsce pracy.

Ludzie zatrudnieni w DHL Express to pasjonaci, którym zależy na pracy dającej satysfakcję i możliwości rozwoju. Jesteśmy globalną firmą, a nasi pracownicy reprezentują różne kraje, grupy wiekowe i stanowiska. Wierzymy, że to właśnie różnorodność i praca zespołowa każdego dnia przyczyniają się do naszego sukcesu.

Od lat rozwijamy standardy w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, wzmacniamy naszą markę pracodawcy oraz tworzymy najlepsze warunki pracy, aby każda osoba w DHL Express codziennie przeżywała w pracy swój najlepszy dzień.

Jesteśmy jednym z 43 najlepszych polskich pracodawców. Nasza firma została wyróżniona również na poziomie europejskim oraz światowym, zdobywając prestiżowe tytuły TOP EMPLOYER EUROPE i TOP EMPLOYER GLOBAL. DHL Express to jedna z 13 organizacji, które otrzymały ten ostatni tytuł na świecie oraz jedyna firma, która utrzymała go piąty rok z rzędu na wszystkich kontynentach.

 

Podobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go w swoich mediach społecznościowych!

Nagrody i wyróżnienia

Tworzymy angażujące, przyjazne, uczciwe i atrakcyjne miejsce pracy. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia.

TOP EMPLOYER GLOBAL
TOP EMPLOYER POLAND
Jakość Obsługi 2018
Najwyższa Jakość
Marka Godna Zaufania
The Best & More

Nie prowadzimy aktualnie interesującej Cię rekrutacji? Prześlij nam swoje CV i pozostańmy w kontakcie.