Wdrożenie nowego pracownika

Witamy w najbardziej międzynarodowej firmie świata!

Od 50 lat historię DHL Express piszą ludzie, którzy tworzą wyjątkową kulturę organizacyjną naszej firmy. W każdej lokalizacji to pracownicy i kurierzy są wspólnym mianownikiem naszego międzynarodowego sukcesu. Dbamy o to, by jeszcze przed pierwszym dniem pracy w naszej firmie poczuli się jej ważną częścią. Przekonaj się, jak wygląda onboarding w DHL Express. Dowiedz się, co czeka Cię po pozytywnie zakończonym procesie rekrutacji i sprawdź, co każdego dnia napędza nas do działania!

No to lecimy!

Wiemy, że pierwszego dnia nowej pracy stres potrafi być większy, niż na rozmowie rekrutacyjnej, dlatego chcemy, żeby nowi pracownicy mogli poznać nas bliżej nie tylko przez pryzmat ogłoszeń o pracę, czy strony karierowej.

DHL in a box to nasz sposób na powiedzenie nowemu pracownikowi: ,,świetnie, że jesteś z nami!” i pokazanie mu, że praca w DHL Express to mnóstwo pozytywnych wrażeń, możliwości rozwoju i niepowtarzalna szansa na zmierzenie się z nowymi wyzwaniami.

Jesteście ciekawi jak wiele o naszej firmie może powiedzieć jedna przesyłka? Istnieje tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać! Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu.

 

Co oznacza bycie częścią międzynarodowej firmy i ,,Wielkiej Żółtej Machiny”? Nowy pracownik poznaje odpowiedzi na to pytanie przez pierwsze 90 dni pracy dzięki broszurom wdrożeniowym i bliskiej współpracy ze swoim menedżerem, który wprowadza go w świat naszych 4 wartości, strategii i filarów towarzyszących nam każdego dnia.

Chcemy, aby każdy nowy pracownik czuł się dobrze w swojej nowej roli, dlatego przydzielamy mu również doświadczonego pracownika – czyli Buddy’ego. Buddy doskonale wie, że nie ma złych pytań, zna cały zespół, ma doświadczenie i pozytywne nastawienie do pracy.

Możecie być pewni, że z takim wsparciem i przyjęciem ze strony zespołu, nowi pracownicy szybko odnajdują się w nowym, ekscytującym świecie DHL.

Od samego początku zawodowej podróży w DHL Express dbamy o rozwój naszych pracowników i kurierów, jako międzynarodowych specjalistów. W ciągu 90 pierwszych dni pracy nowy członek naszego zespołu uczestniczy w 2-dniowym szkoleniu CIS Induction, które pozwala mu szerzej spojrzeć na naszą firmę. Dostarczanie przesyłek z kurierem, dzień
w terminalu lotniczym lub drogowym, poznanie specyfiki pracy w Działach Obsługi Klienta i Dziale Sprzedaży to tylko niektóre z procesów, które poznają wszystkie osoby zatrudniane w DHL Express. Na tym jednak nie koniec! Więcej o programach rozwojowych w naszej firmie przeczytasz w tym artykule.

Rozpoczynając pracę w DHL Express dowiesz się, że każdego dnia towarzyszy nam hasło Have Your Best Day Every Day. Jeśli masz za sobą cały proces rekrutacji i niebawem do nas dołączysz lub czujesz, że pasujesz do naszej kultury organizacyjnej i chcesz rozwijać się razem z nami możesz być pewien, że miło nam będzie zobaczyć Cię na pokładzie DHL Express!

Nagrody i wyróżnienia

Tworzymy angażujące, przyjazne, uczciwe i atrakcyjne miejsce pracy. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia.

TOP EMPLOYER GLOBAL
TOP EMPLOYER POLAND
Jakość Obsługi 2018
Najwyższa Jakość
Marka Godna Zaufania
The Best & More

Nie prowadzimy aktualnie interesującej Cię rekrutacji? Prześlij nam swoje CV i pozostańmy w kontakcie.