DHL Express

Mohamed Salah bliżej świata dzięki DHL Express

Mohamed Salah to jeden z najlepszych piłkarzy ofensywnych występujących na światowych boiskach. Nic dziwnego zatem, że wiele osób chce śledzić każdy jego krok w social mediach. Sam Mo Salah, też przyznaje, że lubi w ten sposób kontaktować się ze swoimi fanami. Dlatego dużym zaskoczeniem dla wielu odbiorców był jego twit:

„Postanowienie na rok 2019. Pora nawiązać kontakt…prawdziwy kontakt”.

 

Prawdziwe więzi

Co oczywiste, wiadomość taka wywołała falę spekulacji ze strony fanów i mediów. Spekulacji, które jeszcze się nasiliły, kiedy niedługo potem egipski napastnik zawiesił swoje konta w mediach społecznościowych. Nikt nie wiedział o co chodzi. To znaczy nikt, oprócz DHL, którego piłkarz jest ambasadorem od maja 2018 roku.

Kiedy w mediach zajmujących się piłką nożną i wśród jej fanów wrzało, DHL ogłosił, że fani Mohameda Salaha z regionu północnej Afryki i Środkowego Wschodu mogą przygotować samodzielnie wykonany prezent dla swojego idola i zaprezentować go światu za pomocą specjalnie na tę okazję przygotowanej strony internetowej. Ale to nie wszystko. 50 spośród prac, które uzyska największą liczbę polubień zostanie dostarczonych do piłkarza przez DHL Express. Zupełnie za darmo.

DHL Express raz jeszcze udowodnił, że potrafi łączyć ludzi.

Cała akcja jest częścią obchodów 50 – lecia powstania DHL, które firma obchodzi w tym roku.

Rezultaty akcji możesz zobaczyć w filmie poniżej, który w przeciągu 24 godzin od opublikowania przekroczył imponującą liczbę ponad 4 milionów wyświetleń. Liczbę, która ciągle rośnie.

 

 

 

Połącz się z ponad 220 krajami i terytoriami dzięki DHL Express

Odwiedź stronę, którą DHL Express przygotował dla fanów Mohameda Salaha

Kontakt Kontakt z Międzynarodowymi Specjalistami