PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE
POZNAJ USŁUGI DHL EXPRESS

Szybki transport za granicę, import i eksport do ponad 220 krajów i terytoriów

Zapewnij przewidywalny i bezpieczny łańcuch dostaw i osiągnij przewagę konkurencyjną. Różnorodne rozwiązania w zakresie transportu międzynarodowego, które dopasujesz do indywidualnych potrzeb.

Usługi międzynarodowe

Usługi szybkich międzynarodowych dostaw przesyłek i dokumentów w określonym czasie bądź dniu. Własna sieć połączeń lotniczych i drogowych zapewni stabilność i przewidywalność transportów.

Usługi DHL Sameday

Zorganizujemy dedykowany transport po Polsce, Europie czy na całym świecie, który potrzebujesz. Najszybszy możliwy lot, uwzględniający specjalne wymogi z uwagi na wielkość i warunki transport.

Rozwiązania dla branż

Zmieniamy wyzwania, przed którymi stoisz na rynku, w możliwości, dając Ci przewagę konkurencyjną. Poznaj indywidualne rozwiązania dla poszczególnych branż.

Usługi dodatkowe i dopłaty

Szeroki zakres dodatkowych rozwiązań i usług pomoże dopasować usługę to specyfiki Twoich wysyłek. Ubezpieczenie przesyłek, dostawy do określonej godziny i wiele innych.

Usługi celne

Szybka odprawa celna jest istotna dla całego transportu zagranicznego. Poznaj wystandaryzowane usługi celne, które realizujemy na całym świecie.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ