UMOWA DLA FIRM
USŁUGI SAMEDAY
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Usługi
międzynarodowe
Usługi
SameDay
Rozwiązania
dla branż
Usługi
dodatkowe i dopłaty
Usługi
celne

DHL Sameday

Indywidualne rozwiązania dla Twojego transportu

DHL Same Day to usługi transportowe, planowane i świadczone w sposób indywidualny z każdym klientem – dopasowane do jego potrzeb i wymagań, świadczone z dnia na dzień w sytuacjach wyjątkowych, wymagających obsługi najwyższej klasy specjalistów. Niezależnie od tego, czy wysyłka dotyczy ważnych dokumentów, czy ściągnięcia części zamiennych do maszyny w maksymalnie krótkim terminie. DHL Express zapewnia zindywidualizowane usługi w Polsce, Europie i na całym świecie.
icon box

Najszybszy
czas transportu

Otrzymasz informację o przewidywanym czasie realizacji, możemy też dopasować dni i godziny dostawy

icon box

Dedykowany
opiekun transportu

To gwarancja sprawnej komunikacji i przejrzystej odpowiedzialności za zlecenia.

icon box

Odbiór
w 60 minut

Zrealizujemy odbiór już w 1h od potwierdzenia realizacji Twojego zlecenia

icon box

Polska, Europa, Świat

Usługi dostępne na całym świeci

icon box

Door to door

Usługa realizowana jest w standardzie od drzwi do drzwi

icon box

Dowolny rozmiar i waga

Zrealizujemy transport ładunku o dowolnej wielkości, dopasujemy do niego rodzaj środka transportu

Rozwiązania dla najpilniejszych transportów

Wyjątkowe przesyłki międzynarodowe i krajowe. Dedykowane rozwiązania dla spedycji czy frachtu – transport na indywidualnych warunkach!

Dedykowany transport

Twoja przesyłka międzynarodowa lub krajowa wymaga indywidualnego podejścia? Bezpieczeństwo to priorytet? Niezbędna jest dostawa bezpośrednio do odbiorcy? Dostawa lub odbiór ma nastąpić o konkretnej godzinie? DHL Same Day to wszystko zapewnia!

Courier on board

Ważne jest, by przesyłka wyruszyła w pierwszym możliwym terminie? By została doręczona jak najszybciej, pod nadzorem dedykowanego kuriera? DHL Same Day to gwarantuje!

Czarter samolotu

Czas transportu jest dla Twojej firmy krytyczny? Wyczarterujemy dla Ciebie samolot indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Transport w temperaturze kontrolowanej

Jeśli zawartość Twojej przesyłki wymaga przewozu w temperaturze kontrolowanej, to oferujemy transport drogowy i lotniczy, wraz z wydrukiem temperatury już od chwili nadania, aż do momentu doręczenia.

Transport materiałów niebezpiecznych (ADR/DGR)

Zawartość Twojej przesyłki została sklasyfikowana jako niebezpieczna w transporcie drogowym lub lotniczym? Oferujemy wsparcie w przygotowaniu przesyłki!

Transport towarów o wysokiej wartości

Zapewniamy, że przesyłki o wysokiej wartości transportowane mogą być wraz z ochroną, na specjalne życzenie Klienta.

Przesyłki ponadgabarytowe

Standardowe ograniczenia sieci DHL odnośnie wymiarów i wagi Twojej przesyłki nie są wystarczające? Znajdziemy rozwiązanie i dopasujemy środek transportu do gabarytów Twojej przesyłki.

Fracht lotniczy

Dedykowany transport ładunków frachtowych drogą lotniczą.

Transport szyty na miarę

Powiedz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy rozwiązanie, zapewniając indywidualne i elastyczne podejście do Twojej przesyłki.

Dedykowany transport

Twoja przesyłka nie zatrzymuje się w punktach przeładunkowych, a odbiór i dostawa możliwe są o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu. Zapewniamy, że wszystkie przesyłki traktowane są indywidualnie, a do tego znajdują się pod stałym i proaktywnym monitoringiem.

Wyceń transport

Courier on board

Usługa ta daje możliwość dostawy przesyłki jeszcze tego samego dnia – transport odbywa się bowiem pierwszym możliwym połączeniem lotniczym. Dodatkowo możesz zdecydować się na opcjonalne ubezpieczenie przesyłki na życzenie. Co ważne, tę usługę świadczymy door to door, a odbiór i dostawa możliwe są o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu.

Wyceń transport

Czarter samolotu

Twoją przesyłkę odbieramy i doręczamy w możliwie najkrótszym czasie, co może oznaczać nawet ten sam dzień! Czarterując samolot możesz mieć pewność, iż znajdzie się wystarczająco miejsca na przesyłkę wielkogabarytową lub naprawdę ciężki ładunek. Przez cały czas trwania podróży gwarantujemy stały i proaktywny monitoring aktualnej sytuacji przesyłki. Transport odbywa się w systemie door to airport lub door to door – w zależności od Twoich potrzeb.

Wyceń transport

Transport w temperaturze kontrolowanej

DHL Express zapewnia swoim Klientom opakowania specjalistyczne na cały czas trwania transportu. Sama przesyłka jest przy tym pod stałym, proaktywnym monitoringiem, a odbywać może się między innymi w suchym lodzie. Na koniec realizacji zlecenia Klient otrzymuje od nas wydruk z rejestratora temperatury, by mógł przekonać się jaka wartość była w momencie nadania oraz doręczenia.

Wyceń transport

Transport materiałów niebezpiecznych (ADR/DGR)

Przygotowujemy przesyłkę z materiałem niebezpiecznym do lotu, odpowiednio ją zabezpieczając i zapewniając opakowanie zgodne z wymaganiami IATA DGR. Udzielamy również wsparcia w przygotowaniu akceptowalnej dokumentacji oraz oznaczamy przesyłkę – wszystko we wspomnianym standardzie IATA DGR.

Wyceń transport

Transport towarów o wysokiej wartości

Świadomi wysokiej wartości przewożonego towaru zapewniamy konwojowany transport oraz auto z monitoringiem GPS, wraz z uzbrojoną załogą. Również w tym wypadku można zdecydować się na odbiór i dostawę o dowolnej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu. Co ważne, zapewniamy również dedykowanego kuriera oraz możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia przesyłki.

Wyceń transport

Przesyłki ponadgabarytowe

Decydując się na przesyłkę ponadgabarytową, otrzymują Państwo możliwość załadunku bocznego oraz skorzystania z auta z windą oraz samochodów typu MEGA. Odbiór i dostawa towarów odbywają się przez siedem dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia i nocy.

Wyceń transport

Fracht lotniczy

W ramach usługi zapewniamy przesyłki międzynarodowe do większości portów lotniczych na całym świecie. Ładunek nadawany jest na lot przewoźnika komercyjnego, a przez cały czas przebywa pod proaktywnym monitoringiem. Sam transport odbywać się może w systemie airport to airport lub door to door, a DHL Express udziela pełnego wsparcia przy odprawie celnej.

Wyceń transport

Transport szyty na miarę

Każdemu z Klientów możemy zapewnić elastyczne podejście do kwestii transportu. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół międzynarodowych specjalistów zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania. Oczywiście transport szyty na miarę odbywa się przez siedem dni w tygodniu, o każdej porze dnia i nocy.

Wyceń transport

DHL Sameday to usługa odpowiadająca

na aktualne potrzeby Twojego biznesu:

 • najszybszy możliwy transport
 • dowolny rozmiar i waga przesyłki
 • transport materiałów krytycznych
 • wsparcie 24 godziny na dobę przez cały rok
 • obsługa od kwestii logistycznych po odprawę celną
 • kontakt z dedykowanym dla zlecenia opiekunem
 • dostarczamy wieczorami oraz w weekendy i święta

 

Znajdujemy najszybsze połączenie dostępne na rynku. Wykorzystujemy do tego metody:

 

 • lotnicze — loty czerterowe lub komercyjne, a nawet
  wynajem helikoptera czy prywatnego odrzutowca
 • kołowe — tiry, dedykowane samochody
 • szynowe — pociągi dużych prędkości
 • morskie — statki, motorówki

Proponowane rozwiązania

Usługi międzynarodowe

Usługi szybkich międzynarodowych dostaw dokumentów, paczek i palet.

Rozwiązania dla branż

Poznaj indywidualne rozwiązania dla poszczególnych branż.

Usługi celne

Szybka odprawa celna jest istotna dla całego transportu zagranicznego. Poznaj wystandaryzowane usługi celne, które realizujemy na całym świecie.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ