UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA
DLA BRANŻ
Usługi
międzynarodowe
Usługi
SameDay
Rozwiązania
dla branż
Usługi
dodatkowe i dopłaty
Usługi
celne

Rozwiązania logistyczne i branżowe

Usprawnij procesy, wygeneruj oszczędności lub zyskaj przewagi konkurencyjne dzięki kompleksowym rozwiązaniom.

Medical Express

Transport wymagających pilnego dostarczenia i kontrolowanej temperatury przedmiotów – badanych leków, zaopatrzenia, materiałów pomocniczych dla klinik i szpitali czy próbek.

Break Bulk Express

DHL Express Breakbulk jest rozwiązaniem biznesowym, które umożliwia odprawę celną wielu przesyłek przeznaczonych dla różnych odbiorców na jednym zgłoszeniu celnym. Rozwiązanie dotyczy przesyłek poza obszar Unii Europejskiej. Idealne rozwiązanie dla firm, które muszą wysyłać wiele przesyłek do różnych odbiorców znajdujących się w tym samym kraju.

Collect & Return

Zarządzanie cyklem serwisowym, począwszy od odbioru uszkodzonych lub wadliwych towarów, poprzez obsługę międzynarodowego transportu do wyznaczonego miejsca naprawy, aż po ich zwrot do klienta końcowego. Rozwiązanie odpowiednie dla firm z branży zaawansowanych technologii.

Rozwiązania E-commerce

Zwiększ sprzedaż i satysfakcję klientów dzięki szybkiej i wygodnej dostawie zamówień. Integracje sklepów i platform sprzedażowych z usługami kurierskimi, elastyczne formy dostawy czy obsługa zwrotów.

GoGreen Plus

W sektorze logistycznym jesteśmy liderem w dziedzinie zrównoważonego transportu i ekologicznych rozwiązań. Pomagamy też klientom i całej branży zmniejszyć emisję CO2. Dlatego wprowadzamy GoGreen Plus: ograniczenie emisji CO2 dzięki bardziej zrównoważonemu paliwu lotniczemu (SAF).

Proponowane rozwiązania

Usługi międzynarodowe

Usługi szybkich międzynarodowych dostaw dokumentów, paczek i palet.

DHL Sameday

Dedykowane rozwiązania transportowe w kraju i na świecie. Kiedy potrzebujesz niestandardowych rozwiązań.

Usługi celne

Szybka odprawa celna jest istotna dla całego transportu zagranicznego. Poznaj wystandaryzowane usługi celne, które realizujemy na całym świecie.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ