Zielona logistyka.
Korzystna dla środowiska, korzystna dla biznesu


Wiodące firmy, duże i małe, szukają ekologicznych rozwiązań w swoim biznesie. Aby nasza planeta pozostała przyjazna do życia dla przyszłych pokoleń, firmy rozumieją, że muszą ze sobą współpracować w celu zidentyfikowania swojej emisji CO2 i ją ograniczyć.

Logistyka pełni ważną rolę w globalnej gospodarce, stąd jako lider mamy duży wpływ na sposób działania branży i jej efektów na środowisko. Jest to jeden z powodów ogłoszenia naszej misji zerowej emisji do 2050 r. Dowiedz się więcej o ekologicznych praktykach biznesowych DHL Express i bądź wzorem w swojej branży.

DHL jest pionierem zielonej logistyki. Wykorzystujemy naszą ekspertyzę, aby Twoja logistyka była bardziej ekologiczna i zrównoważona – dając Ci przewagę konkurencyjną.

Transparentność emisji CO2

Zrównoważony rozwój

Troska o środowisko

Ograniczona emisja CO2

arrow left
arrow right

Transparentność emisji CO2

Identyfikacja i monitorowanie śladu węglowego dostarcza istotnych informacji na temat wpływu operacji transportowych i logistycznych na środowisko – jest to fundament do wyznaczenia celów zrównoważonego rozwoju Twojej firmy.

Kalkulator emisji dwutlenku węgla z transportu

  • Planuj scenariusze wysyłki i obliczaj ślad węglowy w sposób łatwy i interaktywny
  • Bezpłatne narzędzie online

Raport z emisji dwutlenku węgla

  • Pomiar emisji z wykorzystaniem międzynarodowych standardów
  • Weryfikacja przez wiarygodną stronę trzecią

Optymalizacja śladu węglowego

Oferujemy szereg usług w celu zminimalizowania lub uniknięcia emisji związanej z logistyką w całym łańcuchu dostaw. Te rozwiązania dają możliwość dodatkowych oszczędności i pozytywnie wpływają na Twoją reputację.

Zrównoważenie emisji dwutlenku węgla

Dzięki neutralnej dla klimatu usłudze GoGreen możemy Ci pomóc zrównoważyć emisje gazów cieplarnianych związaną z logistyką poprzez zakup kredytów węglowych i inwestycje w uznane na całym świecie projekty ochrony klimatu.