Nadaj przesyłkę z kodem
GoGreen15
Użyj kodu QR i zyskaj 15% zniżki
Wejdź na MyDHL+
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ
PROCES CELNY
ODPRAWA IMPORTOWA KROK PO KROKU
WIĘCEJ

Cennik przesyłek międzynarodowych

Przesyłki międzynarodowe DHL Express to niezawodne dostawy do ponad 220 krajów i terytoriów. Potrzebujesz zrealizować import towarów zza granicy lub wysłać paczkę do innego kraju? Wybierz bezpieczną sieć – DHL Express.
icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

Cena paczki za granicę

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Potrzebujesz wsparcia w przygotowaniu przesyłki?

Dowiedz się więcej o wysyłce za granicę, dokumentach potrzebnych do eksportu i importu oraz innych wskazówkach w zakresie paczek międzynarodowych.

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Interesuje Cię import towaru do Polski lub eksport z Polski? Chcesz, żeby przesyłki zagraniczne były realizowane bezpiecznie, szybko i skutecznie? Na naszej stronie znajdziesz cennik i regulamin usług, a także wszystkie informacje dotyczące oferty dla firm lub indywidualnego klienta. Realizujemy przesyłki międzynarodowe do ponad 220 krajów i terytoriów.


FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi w kategorii przesyłki międzynarodowe i wysyłka za granicę.

Na koszty przesyłki międzynarodowej wpływają wymiary opakowania oraz waga paczki, kraj docelowy oraz ewentualne usługi dodatkowe i dopłaty.

Cennik przesyłek zagranicznych znajduje się w zakładce „Wyceń i wyślij”. Podając informacje dotyczące kraju docelowego (wraz z kodem pocztowym) oraz wagi, długości, szerokości i wysokości przesyłki, poznasz różne warianty cenowe dostawy. Pełny cenniku usług międzynarodowych znajdziesz w sekcji Dokumenty w zakładce “Pomoc i wsparcie” .

Koszt przesyłki możesz ustalić samodzielnie, za pomocą narzędzia internetowego MyDHL+ lub poprzez kontakt z naszą infolinią, dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:30, pod numerem telefonu +48 42 6 345 100.

W DHL Express oferujemy szybki transport paczek. W przypadku krajów leżących na terenie Unii Europejskiej ten czas transportu wynosi zwykle 1-2 dni robocze. Do większości regionów świata przesyłki zagraniczne docierają do 3 dni. Dokładny czas transportu będzie wyświetlony po podaniu dokładnych danych adresowych w kraju nadania i doręczenia przesyłki zagranicznej.

Przesyłki kurierskie za granicę realizujemy również bez podpisywania umowy. To oferta skierowana do firm i osób, które nie wysyłają paczek regularnie.

Oferta przeznaczona jest dla firm regularnie korzystających z przesyłek międzynarodowych. Umowa zapewnia korzystanie z atrakcyjnych stawek na wysyłkę przesyłek międzynarodowych oraz import towarów z ponad 220 krajów i terytoriów. Korzystne warunki i terminy rozliczeń oraz szeroki zakres usług dodatkowych ułatwiają współpracę.

Możesz zamówić przesyłkę online przez MyDHL+, lub kontaktując się naszą infolinią, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:30, pod numerem +48 42 6 345 100. Masz też możliwość osobistego nadania przesyłki w jednym z ponad 1300 punktów DHL ServicePoint. Warunkiem drugiego rozwiązania jest nadanie paczki o maksymalnej wadze 10 kg.

Tak, w DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych. Numer paczki jest kodem do śledzenia, który musisz podać na naszej stronie internetowej – błyskawicznie zobaczysz status przesyłki.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ