Cennik Przesyłek Międzynarodowych

Oblicz koszt wysyłki do jednego z 220 krajów i terytoriów, do których doręczamy paczki międzynarodowe.
Wysyłasz regularnie? Zapytaj o ofertę dla firm.
DLA BIZNESU
RABAT 55%*

Wysyłasz za granicę lub importujesz regularnie przesyłki? Skorzystaj z rabatu 55% dla firm na kolejne przesyłki.

DLA CIEBIE
BEZ UMOWY

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy. Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafione zakupy? Odesłanie sprzętu do serwisu? Sprzedawcy internetowi często dołączają wraz z przesyłką etykietę zwrotną lub jej numer. Jeżeli taki posiadasz wybierz tę opcją.

Interesuje Cię import towaru do Polski lub eksport z Polski? Chcesz, żeby przesyłki zagraniczne były realizowane bezpiecznie, szybko i skutecznie? Na naszej stronie znajdziesz cennik i regulamin usług, a także wszystkie informacje dotyczące oferty dla firm lub indywidualnego klienta. Realizujemy przesyłki międzynarodowe do ponad 220 krajów i terytoriów.

* Oferta rabat 55% przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty z rabatem w wysokości 55% od cennika standardowego jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

WYBIERZ KRAJ DOCELOWY I OBLICZ CENĘ WYSYŁKI

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
RABAT DLA FIRM

Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

SKORZYSTAJ

Oferta dla regularnych wysyłek i importów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

*Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty z rabatem w wysokości 55% od cennika standardowego jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona

FAQ

 • Od czego zależą koszty przesyłki zagranicznej?

  Na koszty przesyłki międzynarodowej wpływają wymiary opakowania oraz waga paczki, kraj docelowy oraz ewentualne usługi dodatkowe i dopłaty.

 • Gdzie znaleźć cennik paczek zagranicznych?

  Cennik przesyłek zagranicznych znajduje się w zakładce "Wyceń i wyślij". Podając informacje dotyczące kraju docelowego (wraz z kodem pocztowym) oraz wagi, długości, szerokości i wysokości przesyłki, poznasz różne warianty cenowe dostawy. Pełny cenniku usług międzynarodowych znajdziesz w sekcji Dokumenty w zakładce “Pomoc i wsparcie” .

 • Jak obliczyć koszt przesyłki?

  Koszt przesyłki możesz ustalić samodzielnie, za pomocą narzędzia internetowego MyDHL+ lub poprzez kontakt z naszą infolinią, dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:30, pod numerem telefonu +48 42 6 345 100.

 • Ile trwa dostarczenie przesyłki za granicę?

  W DHL Express oferujemy szybki transport paczek. W przypadku krajów leżących na terenie Unii Europejskiej ten czas transportu wynosi zwykle 1-2 dni robocze. Do większości regionów świata przesyłki zagraniczne docierają do 3 dni. Dokładny czas transportu będzie wyświetlony po podaniu dokładnych danych adresowych w kraju nadania i doręczenia przesyłki zagranicznej.

 • Czy mogę wysłać przesyłkę bez podpisywania umowy?

  Przesyłki kurierskie za granicę realizujemy również bez podpisywania umowy. To oferta skierowana do firm i osób, które nie wysyłają paczek regularnie.

 • Jakie są korzyści z podpisania umowy z DHL Express?

  Oferta przeznaczona jest dla firm regularnie korzystających z przesyłek międzynarodowych. Umowa zapewnia korzystanie z atrakcyjnych stawek na wysyłkę przesyłek międzynarodowych oraz import towarów z ponad 220 krajów i terytoriów. Korzystne warunki i terminy rozliczeń oraz szeroki zakres usług dodatkowych ułatwiają współpracę.

 • Jak i gdzie mogę zamówić i nadać przesyłkę za granicę?

  Możesz zamówić przesyłkę online przez MyDHL+, lub kontaktując się naszą infolinią, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 18:30, pod numerem +48 42 6 345 100. Masz też możliwość osobistego nadania przesyłki w jednym z ponad 1300 punktów DHL ServicePoint. Warunkiem drugiego rozwiązania jest nadanie paczki o maksymalnej wadze 10 kg.

 • Czy mogę śledzić przesyłki międzynarodowe?

  Tak, w DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych. Numer paczki jest kodem do śledzenia, który musisz podać na naszej stronie internetowej - błyskawicznie zobaczysz status przesyłki.

`
Usługi
niestandardowe
Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek. ZOBACZ WIĘCEJ
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę. ZOBACZ WIĘCEJ