DHL EXPRESS
PACZKI DO WĘGIER

Paczki do i z Węgier

Planujesz wysłanie paczki na Węgry? Decydując się na eksport towarów za granicę, chcesz postawić wyłącznie na profesjonalne, międzynarodowe usługi kurierskie? Przesyłka do Węgier realizowana przez DHL Express odpowie na Twoje wymagania. Nasz transport może trwać zaledwie 24 godziny, a atrakcyjny cennik przebija oferty konkurencji. Zapoznaj się z ofertą (dla klienta indywidualnego lub firm) i powierz nam swoją paczkę!

Sprawdź cenę paczki do Węgier

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Węgry

Jako międzynarodowy kurier w DHL Express pomożemy Ci dostarczyć paczki do Węgier w krótkim czasie. Stawiamy na pełne bezpieczeństwo i przejrzystość działania. Umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych z Polski i zachowanie pełnej kontroli nad tym jak wygląda eksport czy import nadawanego towaru. Wszystkie przesyłki lotnicze za granicę objęte są też podstawowym ubezpieczeniem.

Zastanawiasz się jak nadać paczki na Wegry z Polski? To proste! Wystarczy przynieść paczkę do dowolnego punktu partnerskiego lub umówić się na wizytę kuriera w Twoim domu lub miejscu pracy. Kurier DHL Express pojawi się do godziny 14:00 następnego dnia roboczego i odbierze przesyłkę. Umówienie się jest możliwe w czasie kontaktu telefonicznego lub online. Transport do Węgier może potrwać 1-3 dni robocze. Tak szybka wysyłka za granicę poparta jest wieloletnim doświadczeniem i doskonałą logistyką!

Ile kosztuje paczka na Węgry?

Cennik paczek zagranicznych udostępniony na naszej stronie to najlepsze źródło informacji o kosztach. Waga i wymiary przesyłki to główne parametry mające wpływ na cenę, dlatego warto sprawdzić ile będzie kosztowała przesyłka na Węgry. Mając dostęp do cennika, możesz zaplanować swój budżet.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Węgier?

Nasze międzynarodowe usługi kurierskie to tak zwana szybka paczka. Organizujemy wysyłki do Węgier każdego dnia, stawiając na krótki czas realizacji. Sprawnie obsługujemy paczki na drodze Polska-Węgry i umożliwiamy przy tym śledzenie drogi. Kiedy kurier odbierze paczkę, nadawca otrzyma numer listu przewozowego, za pomocą którego sprawdzi aktualny status wysyłki. Wystarczy więc przekazać zapakowany i zabezpieczony towar kurierowi – możesz to zrobić w punkcie DHL Servicepoint lub w swoim domu/pracy. Przy drugiej opcji konieczne jest wcześniejsze zamówienie odbioru paczki.

Jak długo idzie paczka do Węgier?

Niezależnie od tego, czy realizujesz eksport z Polski czy import towarów do Polski, pamiętaj, że nadając przesyłki międzynarodowemusisz poznać listę przedmiotów zabronionych. Paczki do Węgier nie mogą zawierać:

Ograniczeniom podlega także wysyłka:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Węgier.

Paczki do Węgier możesz nadać w dowolnie wybranym punkcie DHL Servicepoint lub podczas bezpośredniej wizyty kuriera w domu lub miejscu pracy. Taką wizytę możesz umówić online lub telefonicznie.

Aby przesyłka do Węgier była gotowa do wysyłki, owiń towary folią bąbelkową lub gazetą. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zapełnij też wolne przestrzenie i naklej etykietę z listem przewozowym na karton. To uniwersalne zasady, które obejmuje zarówno eksport, jak i import.

Każdy przedmiot zabezpiecz osobno za pomocą folii bąbelkowej lub gazety. Karton zaklej solidną taśmą.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki do Węgier jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

Tak, umożliwiamy sprawdzenie transportu paczki do Węgier na bieżąco za pomocą otrzymanego linku.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach