DHL EXPRESS
PACZKI DO WIETNAMU

Paczki do i z Wietnamu

Niezawodne, międzynarodowe usługi kurierskie? Sprawdź ofertę DHL Express i wysyłaj paczki do Wietnamu z każdego miasta Polski. Uruchomiliśmy śledzenie przesyłek zagranicznych, które ułatwi Ci śledzenie transportu. Zapewniamy eksport i import zgodny ze standardami bezpieczeństwa.

Paczki do Wietnamu z Polski – prosty proces nadania, szybka wysyłka 

Sprawdź cenę paczki do Wietnamu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Wietnam

Wybierz jeden z ponad 1300 punktów DHL Servicepoint w Polsce i zanieś przesyłkę na miejsce. Te punkty są często otwarte do wieczora, więc możesz wybrać dogodny dla siebie czas, by nadać paczkę. Przygotowaliśmy też inne rozwiązanie dla osób, którym zależy na komforcie lub maksymalnej oszczędności czasu. To możliwość zamówienia kuriera po odbiór paczki w domu lub w pracy – online lub telefonicznie. Każdy z tych sposobów wysłania paczki za granicę jest dla nadawcy prosty, ale zastanów się, który z nich będzie dla Ciebie korzystniejszy. Zapewniamy rozbudowaną sieć komunikacyjną i bardzo dobrą logistykę, dzięki której z powodzeniem organizujemy przesyłki lotnicze nie tylko do Wietnamu, lecz także do innych państw – łącznie do ponad 220 krajów.

Ile kosztuje paczka do Wietnamu?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz cennik paczek zagranicznychMożesz wycenić przesyłkę online i zaplanować swój budżet domowy lub firmowy. Dlaczego przesyłki międzynarodowe mają różne ceny? To wynika z innych cech – parametrów paczki, jej wagi gabarytowej czy też dodatkowych usług wykupionych przez nadawcę. Najtańsza przesyłka do Wietnamu jest to transport dokumentów. Jeśli jesteś przedstawicielem firmy i regularnie organizujesz eksport do Wietnamu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą specjalną dla firm!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Wietnamu?

2 dni robocze to średni czas dostawy paczki do Wietnamu, który obowiązywał przed pandemią koronawirusa COVID-19. Teraz ten czas może trwać nawet ok 2-3 dłużej. Naszym priorytetem jest jak najszybsze dostarczenie paczki do Wietnamu, aktualnie przewidywany czas tranzytu znajdziesz w aplikacji MyDHL+.

Profesjonalne przesyłki do Wietnamu i inne paczki zagraniczne

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Wietnamu.

Wyślij paczkę w jednym z dowolnie wybranych punktów DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu/pracy. Nasz pracownik odbierze od Ciebie przygotowaną paczkę.

Zapakuj rzeczy do kartonu, a na zewnątrz naklej etykietę z listem przewozowym. Jeżeli wysyłasz dokumenty, otrzymasz od kuriera lub w punkcie dedykowaną, sztywną kopertę.

Owiń przedmioty folią bąbelkową lub gazetami. Włóż te materiały do pustych miejsc w kartonie.

Koszt nadania przesyłki jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Więcej informacji znajdziesz w cenniku dostępnym na stronie DHL Express.

Średni czas dostawy paczki do Wietnamu to 4-5 dni roboczych. Przed pandemią ten czas wynosił ok. 2 dni robocze.

Tak, w aplikacji MyDHL+ istnieje możliwość śledzenia wysłanej paczki.

Przesyłki międzynarodowe nie obejmują zwierząt, roślin, amunicji, materiałów łatwopalnych, broni, narkotyków, niektórych alkoholi i wyrobów tytoniowych, gotówki i drogocennych dzieł sztuki. Aby poznać szczegóły, zadzwoń na naszą infolinię, która jest czynna od poniedziałku do piątku.

Usługi kurierskie z Polski za granicę – sprawdź DHL Express dla firm i klientów indywidualnych

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach