DHL EXPRESS
PACZKI DO MADAGASKARU

Paczki do i z Madagaskaru

Prowadzisz firmę i musisz wysłać paczki na Madagaskar? A może masz tam znajomych, których chcesz obdarować prezentem? Niezależnie od powodu, jako międzynarodowy kurier DHL Express, przetransportujemy Twoją przesyłkę na wyspę. Szybki i bezpieczny transport paczki na Madagaskar to nasza codzienność.


Paczki na Madagaskar z DHL Express – oferta dla firm i klientów indywidualnych!

Sprawdź cenę paczki do Madagaskaru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Madagaskar

Import z Madagaskaru do Polski i eksport z Polski na Madagaskar może wydawać się skomplikowany. Nic bardziej mylnego! Nasze usługi kurierskie wyróżniają się sprawnością, logistyką i rozbudowaną siecią komunikacyjną. Poza tym nie wymagamy od Ciebie nadmiaru formalności. Przygotuj przesyłkę i przekaż ją kurierowi w dowolnym punkcie DHL Servicepoint. Jeśli wolisz, żeby kurier odebrał paczkę od Ciebie, umów się po jej odbiór. Zamów kuriera do domu lub miejsca pracy i…gotowe! Szybka paczka rusza w drogę.

Ile kosztuje paczka na Madagaskar?

Każda paczka ma inną cenę ze względu na różnicę w wielkości i wadze przesyłki. Jako nadawca możesz też korzystać z usług dodatkowych – np. ubezpieczenia. Wszystkie te czynniki wpływają na różnicę w kosztach. Na stronie internetowej opublikowaliśmy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu poznasz szczegóły oferty i przygotujesz się do nadania paczki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Madagaskar?

Paczka wysyłana na Madagaskar dociera zazwyczaj do odbiorcy w ciągu 3 dni roboczych. Ten czas może ulec wydłużeniu nawet o 10 dni ze względu na pandemię koronawirusa. Jako kurier DHL Express robimy jednak wszystko, aby eksport i import realizowany był błyskawicznie. Pomaga nam tym własna flota samochodów i fracht lotniczy – codziennie organizujemy przesyłki lotnicze za granicę. Nadawcom, którzy chcą mieć kontrolę nad transportem, udostępniamy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych. Wykorzystaj ją i śledź drogę swojej paczki na Madagaskar.

Terminowy eksport i import towarów – przesyłki lotnicze na Madagaskar i z Madagaskaru do Polski

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Madagaskaru.

Paczki na Madagaskar nadasz w jednym z punktów DHL Servicepoint. Mamy ich w Polsce kilkaset. Jeśli chcesz, możesz też zamówić kuriera po odbiór przesyłki do domu lub miejsca pracy.

Do zapakowania rzeczy polecamy trwały karton. Włóż przedmioty do środka i zaklej karton mocną taśmą. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Wypełnij wnętrze kartonu folią bąbelkową i gazetami. Dzięki temu transportowane przedmioty będą stabilne.

Na stronie DHL Express znajdziesz cennik paczek, który pomoże w obliczeniu kosztu paczki na Madagaskar. Ostateczny koszt jest zależny od wagi i parametrów przesyłki.

Przesyłki międzynarodowe w DHL Express wyróżniają się szybką dostawą. Na Madagaskar mogą iść średnio 3 dni robocze, ale w czasie pandemii też okres wydłuża się. Aktualny czas transportu uzyskasz po wpisaniu danych przesyłki.

Tak, stworzyliśmy specjalną usługę, która umożliwia nadawcom śledzenie drogi paczki na Madagaskar. Szczegóły poznasz w aplikacji MyDHL+.

Zwierzęta, rośliny, pieniądze, broń, amunicja i materiały łatwopalne to przykładowe przedmioty, których nie wolno wysyłać na Madagaskar. Paczki zagraniczne objęte są wysokimi standardami bezpieczeństwa. Aby poznać szczegółową listę rzeczy zakazanych, skontaktuj się z nami na infolinii.

Przejrzysty koszt, transport i czas dostawy – korzystaj z aplikacji MyDHL+!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach