DHL EXPRESS
PACZKI DO GRENADY

Paczki do i z Grenady

Jeśli przesyłki zagraniczne, to tylko bezpiecznie i terminowo. Z DHL Express masz gwarancję spełnienia wszystkich standardów bezpieczeństwa i dostarczenia paczki w szacowanym czasie. Możesz śledzić transport na bieżąco. Wysyłaj paczki do Grenady, niezależnie od tego, czy interesuje Cię wysyłka firmowa, czy prywatna. W DHL Express obsługujemy każdą grupę klientów.

Paczki do Grenady zawsze na czas – niezawodne usługi kurierskie za granicę

Sprawdź cenę paczki do Grenady

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Grenada

Jak powinna być nadana paczka do Grenady? Przygotuj duży karton i zapakuj rzeczy. Na zewnątrz przyklej etykietę z listem przewozowym i zanieś paczkę do punktu DHL Servicepoint. Mamy ich w Polsce ponad 1300 i możesz wybrać dowolny. Drugą opcją jest umówienie się z kurierem DHL Express na bezpośredni odbiór przesyłki w Twoim domu lub w miejscu pracy. Możesz umówić się telefonicznie lub online.

Ile kosztuje paczka do Grenady?

Najniższy koszt transportu paczki do Grenady obejmuje przesyłkę dokumentów. Im większe parametry paczki i jej waga gabarytowa, tym wyższa cena za eksport. Szczegółowy cennik paczek zagranicznych przybliży Ci wszystkie koszty i umożliwi zaplanowanie budżetu. Skorzystaj też w wyceny online – wystarczy, że podasz Grenade jako kraj docelowy i uzupełnisz informacje wagi, długości, szerokości i wysokości paczki. Każdy nadawca może też wykupić dodatkowe usługi, takie jak np. ubezpieczenie czy doręczenie przesyłki w sobotę. W razie pytań skontaktuj się z zespołem pracującym na naszej infolinii.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Grenady?

Kiedy po nadaniu paczki, uruchomisz funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, będziesz mieć dostęp do szczegółowych informacji na temat przesyłki i jej transportu. Przed pandemią koronawirusa COVID-19 paczki do Grenady docierały do odbiorcy średnio w ciągu 3 dni roboczych. Obecnie dostawa może trwać nawet 6-10 dni roboczych. Jako międzynarodowy kurier DHL Express robimy wszystko, aby – zgodnie z nazwą naszej firmy – paczki docierały na miejsce ekspresowo. Szybka paczka to nasz priorytet!

Eksport i import dla klientów biznesowych i indywidualnych – zobacz ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Grenady.

Nadaj paczkę w dowolnym punkcie partnerskich DHL Servicepoint lub umów się z kurierem po odbiór paczki w Twojej pracy lub w domu. Umówienie się jest możliwe drogą telefoniczną lub online.

Przesyłki międzynarodowe warto zapakować w solidny karton i nakleić na nie etykietę z numerem listu przewozowego. Dokumenty wysyłaj w kopercie bąbelkowej.

Do zabezpieczenia przedmiotów użyj folii bąbelkowej lub gazet. Owiń rzeczy i wypełnij puste przestrzenie w kartonie.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Wysyłka paczki do Grenady może trwać obecnie 6-10 dni roboczych. Przed pandemią ten czas był krótszy i wynosił tylko 3 dni robocze.

Tak, śledź transport paczki do Grenady w aplikacji MyDHL+.

Niektóre wyroby tytoniowe, materiały wybuchowe, rośliny, amunicja, gotówka i drogocenna dzieła sztuki to przykładowe przedmioty, których nie obejmuje eksport z Polski do Grenady. Podobne zasady bezpieczeństwa dotyczą importu. Wysyłka paczki za granicę nie dotyczy również zwierząt – zarówno żywych, jak i wypchanych. Zadzwoń na naszą infolinię (czynną od poniedziałku do piątku), aby zapytać o szczegóły i mieć pewność, że twoja paczka do Grenady zostanie przyjęta.

Przesyłki lotnicze do Grenady – optymalny koszt, bezpieczne usługi kurierskie

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach