DHL EXPRESS
PACZKI DO ESTONII

Paczki do i z Estonii

Musisz wysłać dokumenty lub paczki do Estonii? Postaw na przesyłki międzynarodowe w DHL Express! Polacy codziennie nadają przesyłki do Estonii, a my odpowiadamy za profesjonalny transport. Realizujemy nie tylko eksport towarów, lecz także import rzeczy do Polski. Mamy ofertę dla firm i klientów indywidualnych.

Sprawdź cenę paczki do Estonii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Estonia

Międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express wyróżnia doświadczenie i znakomita logistyka. Dokumenty i paczki do Estonii mają konkurencyjną cenę za transport, a czas ich drogi jest maksymalnie skrócony. Atutem naszej oferty jest też śledzenie przesyłek zagranicznych – możesz to robić zaraz po nadaniu paczki za granicę. W jaki sposób nadać przesyłki? Wystarczy, że wybierzesz dowolny punkt DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera do biura czy mieszkania.

Ile kosztuje paczka do Estonii?

Znajdujący się na naszej stronie cennik paczek zagranicznych ułatwi Ci obliczenie kosztów paczki do Estonii. Cena każdej wysyłki jest inna ze względu na różnice w ciężarze i parametrach paczek.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Estonii?

Dokładamy wszelkich starań, aby zagraniczne przesyłki lotnicze były dostarczane na czas. Szacuje się, że czas dostawy paczek do Estonii wynosi 1 dzień roboczy. Dokładny, planowany czas transportu otrzymasz po podaniu danych adresowych, wymiarów przesyłki, jej zawartości i wartości w aplikacji MyDHL+.

Czego nie można wysyłać do Estonii?

Paczki do Estonii, podobnie jak wszystkie przesyłki międzynarodowe, objęte są listą rzeczy zakazanych do transportu. Przygotowana przez Ciebie paczka nie może zawierać między innymi:

Zanim zrealizujesz eksport lub import zapoznaj się z zasadami obowiązującymi w kraju docelowym.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Estonii.

Paczki do Estonii nadaj w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub zamów kuriera, który odbierze przesyłkę z Twojego domu lub miejsca pracy.

Aby transport paczki do Estonii był bezpieczny, umieść przedmioty do wysyłki w mocnym kartonie. Owiń je folią bąbelkową, serwetką lub gazetą. Takie same wskazówki obejmują eksport i import przedmiotów. Na zewnątrz kartonu przyklej etykietę z listem przewozowym.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Zwykle transport paczki do Estonii trwa 1 dzień roboczy.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach