Paczki do i z Portugalii

Jeżeli interesują Cię profesjonalne usługi kurierskie i planujesz wysyłkę paczki do Portugalii, zapoznaj się z naszą ofertą. Działamy jako międzynarodowy kurier – lider w branży z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach: eksport i import towarów. Proponujemy bezpieczny transport i atrakcyjny cennik za przesyłki lotnicze – w tym paczki do Portugalii, które docierają na miejsce średnio w ciągu 1-3 dni roboczych. Każda przesyłka do Portugalii może być przez Ciebie kontrolowana – umożliwiamy śledzenie jej transportu!

Sprawdź cenę paczki do Portugalii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Portugalia

W Twojej firmie szykuje się eksport towarów z Polski do Portugalii? A może od lat wysyłasz paczki za granicę jako indywidualny klient, ale chcesz zmienić dotychczasowego kuriera? Jako DHL Express zapewniamy szybki przewóz paczek na najwyższym poziomie. Mamy doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych, dlatego zyskaliśmy zaufanie od klientów wysyłających rzeczy do Portugalii, lecz także w inne rejony świata.

Interesuje Cię szybki i przejrzysty eksport za granicę? Paczki do Portugalii można nadać w bardzo prosty sposób, w jednym z setek punktów partnerskich. Wybór punktu jest dowolny, a jeśli chcesz zaoszczędzić czas, umów się z kurierem po odbiór paczki. Możesz to zrobić telefonicznie lub przez Internet. Kurier odbierze przesyłkę do godziny 14:00 następnego dnia. Od tego momentu transport może potrwać ok. 1-3 dni roboczych. Ekspresowa wysyłka i krótki czas dostarczenia jest priorytetem naszej firmy.

Ile kosztuje paczka do Portugalii?

Zobacz nasz cennik paczek zagranicznych i sprawdź koszt przesyłki do Portugalii. Jest on oczywiście zależny od kilku czynników – najważniejsze z nich to parametry paczki. Wielkość i ciężar przesyłki wpływają na cenę, dlatego każde zlecenie jest objęte innymi kosztami. Najtańsza opcja przesyłki wynosi 160 złotych. Sprawdzając cennik online, możesz spokojnie i wygodnie zaplanować budżet na eksport lub import towarów.
Dedykowana oferta dla firm
 

Jak długo idzie paczka do Portugalii?

Dokładamy wszelkich starań, aby tysiące przesyłek międzynarodowych dotarło do adresatów. Każdego dnia transportujemy paczki za granicę – w tym na trasie Polska-Portugalia. Szczegółowo planujemy wszystkie etapy drogi przesyłki – tak, aby zoptymalizować czas i podnieść bezpieczeństwo. Przesyłka do Portugalii dotrze dzięki nam w błyskawicznym tempie. Zajmuje to średnio ok. 1-3 dni roboczych.

Zanieś przesyłkę do dowolnego punktu DHL Servicepoint lub umów się z kurierem. Nasz kurier może odebrać paczkę do godziny 14:00 w kolejnym dniu roboczym po zaplanowaniu wizyty. Po przekazaniu przesyłki kurierowi dostaniesz unikatowy kod, dzięki któremu śledzenie przesyłek zagranicznych stanie się możliwe. Będziesz na bieżąco kontrolować jak wygląda eksport paczki do Portugalii.

Czego nie można wysyłać do Portugalii?

Jeśli nie pierwszy raz nadajesz paczki za granicę, z pewnością wiesz, że transport towarów jest określony szczegółowym regulaminem. Nie wszystko można wysyłać do Portugalii. A może to Twoja pierwsza wysyłka do tego kraju? Jeśli chcesz mieć pewność, że przesyłki międzynarodowe zostaną zrealizowane, zapoznaj się z listą przedmiotów zabronionych. Do Portugalii nie należy przesyłać:  

 • broni,
 • narkotyków,
 • pieniędzy,
 • drogocennej biżuterii,
 • dzieł sztuki.

Możesz też spotkać się z ograniczeniami w transporcie paczki do Portugalii, która zawiera:

 • leki,
 • suplementy diety,
 • odżywki dla sportowców,
 • przedmioty elektroniczne
 • wyroby alkoholowe,
 • wyroby tytoniowe.
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób mogę nadać paczkę do Portugalii?
  Przesyłka do Portugalii może być nadana na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zaniesienie paczki do punktu DHL Servicepoint. Drugim rozwiązaniem jest umówienie się z kurierem po odbiór paczki w domu lub miejscu pracy.
 • Jak przygotować przesyłkę do Portugalii?
  Przesyłki lotnicze do Portugalii zapakuj w wytrzymały karton. Owiń wszystkie towary folią bąbelkową lub gazetą i tymi samymi materiałami zapełnij każdą wolną przestrzeń. Pamiętaj również o naklejeniu etykiety z listem przewozowym na kartonie. Te same zasady obejmują import towarów do Polski.
 • Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty do Portugalii?
  Przedmioty możesz zabezpieczyć przy użyciu folii bąbelkowej lub gazety. Na samym końcu zaklej karton mocną taśmą klejącą.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Portugalii?
  Cena każdej paczki jest ustalana indywidualnie, ponieważ na koszt transportu wpływają wymiary przesyłki i jej ciężar. Najniższy koszt za eksport do Portugalii to 160 złotych.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Portugalii?
  Tak, w DHL Express dajemy możliwość kontrolowania i śledzenia przesyłek wysyłanych za granicę. Po odebraniu paczki przez kuriera nadawca otrzymuje specjalny link do śledzenia paczek.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`