DHL EXPRESS
PACZKI DO PORTUGALII

Paczki do i z Portugalii

Jeżeli interesują Cię profesjonalne usługi kurierskie i planujesz wysyłkę paczki do Portugalii, zapoznaj się z naszą ofertą. Działamy jako międzynarodowy kurier – lider w branży z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach: eksport i import towarów. Proponujemy bezpieczny transport i atrakcyjny cennik za przesyłki lotnicze – w tym paczki do Portugalii, które docierają na miejsce średnio w ciągu 1-3 dni roboczych. Każda przesyłka do Portugalii może być przez Ciebie kontrolowana – umożliwiamy śledzenie jej transportu!

Sprawdź cenę paczki do Portugalii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Portugalia

W Twojej firmie szykuje się eksport towarów z Polski do Portugalii? A może od lat wysyłasz paczki za granicę jako indywidualny klient, ale chcesz zmienić dotychczasowego kuriera? Jako DHL Express zapewniamy szybki przewóz paczek na najwyższym poziomie. Mamy doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych, dlatego zyskaliśmy zaufanie od klientów wysyłających rzeczy do Portugalii, lecz także w inne rejony świata.

Interesuje Cię szybki i przejrzysty eksport za granicę? Paczki do Portugalii można nadać w bardzo prosty sposób, w jednym z setek punktów partnerskich. Wybór punktu jest dowolny, a jeśli chcesz zaoszczędzić czas, umów się z kurierem po odbiór paczki. Możesz to zrobić telefonicznie lub przez Internet. Kurier odbierze przesyłkę do godziny 14:00 następnego dnia. Od tego momentu transport może potrwać ok. 1-3 dni roboczych. Ekspresowa wysyłka i krótki czas dostarczenia jest priorytetem naszej firmy.

Ile kosztuje paczka do Portugalii?

Zobacz nasz cennik paczek zagranicznych i sprawdź koszt przesyłki do Portugalii. Jest on oczywiście zależny od kilku czynników – najważniejsze z nich to parametry paczki. Wielkość i ciężar przesyłki wpływają na cenę, dlatego każde zlecenie jest objęte innymi kosztami. Najtańsza opcja przesyłki wynosi 160 złotych. Sprawdzając cennik online, możesz spokojnie i wygodnie zaplanować budżet na eksport lub import towarów.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Portugalii?

Dokładamy wszelkich starań, aby tysiące przesyłek międzynarodowych dotarło do adresatów. Każdego dnia transportujemy paczki za granicę – w tym na trasie Polska-Portugalia. Szczegółowo planujemy wszystkie etapy drogi przesyłki – tak, aby zoptymalizować czas i podnieść bezpieczeństwo. Przesyłka do Portugalii dotrze dzięki nam w błyskawicznym tempie. Zajmuje to średnio ok. 1-3 dni roboczych.

Zanieś przesyłkę do dowolnego punktu DHL Servicepoint lub umów się z kurierem. Nasz kurier może odebrać paczkę do godziny 14:00 w kolejnym dniu roboczym po zaplanowaniu wizyty. Po przekazaniu przesyłki kurierowi dostaniesz unikatowy kod, dzięki któremu śledzenie przesyłek zagranicznych stanie się możliwe. Będziesz na bieżąco kontrolować jak wygląda eksport paczki do Portugalii.

Czego nie można wysyłać do Portugalii?

Jeśli nie pierwszy raz nadajesz paczki za granicę, z pewnością wiesz, że transport towarów jest określony szczegółowym regulaminem. Nie wszystko można wysyłać do Portugalii. A może to Twoja pierwsza wysyłka do tego kraju? Jeśli chcesz mieć pewność, że przesyłki międzynarodowe zostaną zrealizowane, zapoznaj się z listą przedmiotów zabronionych. Do Portugalii nie należy przesyłać:  

Możesz też spotkać się z ograniczeniami w transporcie paczki do Portugalii, która zawiera:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Portugalii.

Przesyłka do Portugalii może być nadana na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zaniesienie paczki do punktu DHL Servicepoint. Drugim rozwiązaniem jest umówienie się z kurierem po odbiór paczki w domu lub miejscu pracy.

Przesyłki lotnicze do Portugalii zapakuj w wytrzymały karton. Owiń wszystkie towary folią bąbelkową lub gazetą i tymi samymi materiałami zapełnij każdą wolną przestrzeń. Pamiętaj również o naklejeniu etykiety z listem przewozowym na kartonie. Te same zasady obejmują import towarów do Polski.

Przedmioty możesz zabezpieczyć przy użyciu folii bąbelkowej lub gazety. Na samym końcu zaklej karton mocną taśmą klejącą.

Cena każdej paczki jest ustalana indywidualnie, ponieważ na koszt transportu wpływają wymiary przesyłki i jej ciężar. Najniższy koszt za eksport do Portugalii to 160 złotych.

Tak, w DHL Express dajemy możliwość kontrolowania i śledzenia przesyłek wysyłanych za granicę. Po odebraniu paczki przez kuriera nadawca otrzymuje specjalny link do śledzenia paczek.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach