DHL EXPRESS
PACZKI DO KOSOWA

Paczki do i z Kosowa

Interesuje Cię szybki i sprawdzony sposób na bezpieczny import i eksport z Polski? Paczki do Kosowa możesz przekazać kurierowi za granicę z DHL Express! Przesyłki międzynarodowe nie muszą wiązać się z koniecznością inwestowania czasu na samodzielne koordynowanie różnych środków transportu. Sprawdź, z jakim komfortem wiąże się przekazanie nam przesyłek zagranicznych i ciesz się terminowością i bezpieczeństwem dostawy!

Interesuje Cię kurier za granicę? Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Kosowa

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kosowo

Import z Kosowa do Polski i eksport z Polski do Kosowa, realizowany za pośrednictwem kuriera międzynarodowego z DHL Express może okazać się jednym z wygodniejszych i bezpieczniejszych rozwiązań na wysyłkę paczek za granicę. Jako jedni z nielicznych możemy pochwalić się wysoką pozycją jednego z liderów w branży. Oferujemy usługi krajowe i zagraniczne na najwyższym poziomie, a sama oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Swobodny dostęp do wielu środków transportu sprawia, że wszystkie przesyłki zagraniczne do Kosowa trafią w miejsce docelowe szybko – w przypadku przesyłki do Kosowa są to zazwyczaj 2 dni robocze.

Paczki do Kosowa można nadać szybko i wygodnie – na dwa sposoby. Pierwszym jest wysyłka za pośrednictwem kuriera zagranicznego, który pojawi się po Twoją paczkę do Kosowa w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i czasie. Druga opcja polega na bezpośrednim przekazaniu paczki do wysyłki w jednym z autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. Import i eksport z Polski do Kosowa, dzięki dostępowi do wielu środków transportu – własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego, możemy zagwarantować, że paczki do Kosowa docierają zwykle do zagranicznego odbiorcy w terminie.

Ile kosztuje paczka do Kosowa?

Ostateczna cena za wysyłki do Kosowa będzie uzależniona od kilku istotnych czynników, takich jak np. waga przesyłki, jej wymiary, a także dokładny adres doręczenia. Cennik paczek zagranicznych umieszczony jest na naszej stronie. Jeśli systematycznie nadajesz przesyłki lotnicze do Kosowa w ramach prowadzonego biznesu – zapytaj nas o ofertę dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kosowa?

Średni czas transportu przesyłki kurierskiej do Kosowa wynosi około 2 dni roboczych. Staramy się, by wszystkie powierzone nam paczki za granicę docierały do odbiorców terminowo. W przypadku importu z Polski do Kosowa, aktualny czas transportu paczki sprawdzisz w wygodnej aplikacji MyDHL+. Wszystkie przesyłki zagraniczne do Kosowa realizowane są za pośrednictwem naszej własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego. Swobodny dostęp do wielu różnych środków transportu sprawia, że import z Kosowa do Polski i eksport z Polski do Kosowa są szybkie, proste i bezpieczne.

Paczki do Kosowa są poddawane odprawie celnej, a dzięki naszemu doświadczeniu, możesz zdjąć ze swoich barków całokształt spraw związanych z przewozem paczki do Kosowa przez granice. Przesyłki międzynarodowe do Kosowa mogą być zatem nie tylko szybkie, ale i związane z minimalną liczbą formalności ze strony nadawcy. Co więcej, całą drogę wysyłki do Kosowa możesz śledzić w czasie rzeczywistym za pośrednictwem opcji śledzenie przesyłek międzynawowych. Wystarczy dysponować numerem listu przewozowego!

Wysyłki kurierskie za granicę, z DHL Express są szybkie, proste i bezpieczne. Sprawdź!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kosowa.

Wszystkie paczki zagraniczne realizowane przez DHL Express można nadać za pośrednictwem jednego z punktów nadawczych DHL Servicepoint lub skorzystać z wygodnej opcji zamów kuriera do domu, lub biura.

Przesyłki zagraniczne do Kosowa powinny być zapakowane solidnie, najlepiej w trwały karton. Po weryfikacji zawartości przez przedstawiciela DHL opakowanie można zabezpieczyć taśmą i jeśli to możliwe – owinięte trwałym stretchem. W widocznym miejscu na górze paczki umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Aby wysyłane przedmioty były prawidłowo zabezpieczone na czas transportu, wnętrze paczki powinno być dokładnie wypełnione. Wolne miejsce wypełnij zmiętymi gazetami, folią bąbelkową lub specjalnym wypełniaczem.

Ostateczna cena za wysyłki do Kosowa będzie uzależniona od czynników, takich jak m.in. waga przesyłki, jej wymiary, a także dokładny adres doręczenia. Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie internetowej DHL Express.

Szacujemy, że średni czas transportu paczki do Kosowa może wynieść ok. 2 dni robocze.

Całą trasę paczki do Kosowa możesz śledzić za pomocą wygodnej opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przed nadaniem paczki zagranicznej do Kosowa koniecznie sprawdź listę przedmiotów, których wwożenie na teren kraju jest zakazane. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach