Paczki do i z Włoch

Zastanawiasz się, jak szybko docierają paczki do Włoch? A może chcesz nadać paczkę bez wychodzenia z domu? Poznaj ofertę DHL Express i przekonaj się, jak proste stało się wysyłanie przesyłek międzynarodowych do Włoch i nie tylko. Paczkę nadasz w kilka chwil i możesz być pewien, że Twoja przesyłka do Włoch dotrze błyskawicznie. Sprawdź, co oferujemy klientom biznesowym oraz indywidualnym – nasz kurier do Włoch zadba o Twoją satysfakcję!

Sprawdź cenę paczki do Chin

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska-Włochy

Wysyłka do Włoch jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wszystkie formalności załatwisz w domu, a paczkę odbierze od Ciebie kurier. Wystarczy, że wejdziesz na stronę MyDHL+, uzupełnisz dane paczki, wydrukujesz etykietę transportową i zamówisz kuriera. To wszystko – kurier, odbierając paczkę, sprawdzi jej zawartość i jeśli będzie ona zgodna z wymogami, rozpocznie się przewóz paczek do Włoch.

Oferujemy śledzenie przesyłek zagranicznych, statusy aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili sprawdzić, gdzie znajduje Twoja przesyłka w drodze z Polski do Włoch oraz upewnić się, czy paczka dotarła już do adresata. Postaw na DHL Express i miej przesyłki międzynarodowe pod kontrolą!

Ile kosztuje paczka do Włoch?

To, ile kosztuje kurier do Włoch, uzależnione jest od kilku czynników. Istotna jest przede wszystkim wielkość Twojej paczki. Sprawdź nasz cennik, by móc oszacować budżet na wysyłkę paczek do Włoch.

Ile idzie paczka do Włoch?

Paczki do Włoch dostarczamy ekspresowo. Przewóz paczek do Włoch zazwyczaj zajmuje od 1 do 2 dni roboczych. Dzięki naszym profesjonalnym sieciom lotniczym działamy sprawnie – możesz być spokojny, że Twoje przesyłki do Włoch dotrą na czas. Co więcej, przygotowując przesyłkę w MyDHL+, otrzymasz informację o przewidywanym czasie dostawy.

Zależy Ci, aby wysyłka do Włoch przebiegła w pełni sprawnie? Pamiętaj, aby nadać ją odpowiednio wcześnie oraz zwróć uwagę na jej zawartość i opakowanie. Istnieje bowiem lista towarów, które nie mogą być transportowane – zadbaj, aby nie było ich w Twojej paczce. Przygotuj list przewozowy, ale nie zamykaj paczki do momentu spotkania z pracownikiem DHL Express, który zweryfikuje zawartość paczki.

Czego nie można wysyłać do Włoch?

W DHL Express nie przyjmujemy do transportu towarów, które znajdują się na liście towarów zabronionych w transporcie. Dzięki temu przesyłki docierają do Włoch szybko i bezpiecznie.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Włoch?
  Możesz zdecydować się na wcześniej wspomniane rozwiązanie i nadać paczki do Włoch online. Jeśli wolisz, możesz także nadać przesyłkę stacjonarnie w punkcie DHL Servicepoint lub zamówić odbiór paczki przez kuriera. Pamiętaj, żeby nie zaklejać paczki, co ułatwi kurierowi czy pracownikowi punktu zweryfikowanie jej zawartość.
 • Ile idzie ekspresowa paczka do Włoch?
  Paczka do Włoch może zostać dostarczona już w 1 lub 2 dni robocze. Czas dostawy sprawdzisz po wprowadzeniu w MyDHL+ adresu nadawcy oraz odbiorcy.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Włoch?
  Tak, przesyłki zagraniczne do Włoch możesz śledzić. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz 10-cyfrowy numer przesyłki, jaki został jej przypisany podczas nadania.
 • Czy można wysłać paczkę do jakiegokolwiek miasta we Włoszech?
  Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim zakresie realizujemy przewóz paczek do Włoch, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+.
 • Jak zapakować paczkę do Włoch?
  1. Wybierz karton lub foliowe, szczelne opakowanie, którego rozmiar będzie odpowiadał wielkości przedmiotów umieszczonych w paczce. Aby w pełni zabezpieczyć towary i uniknąć przemieszczania się ich, użyj wypełniacza, np. gazet czy folii bąbelkowej.
  2. Przygotuj wytrzymałą taśmę oraz etykietę transportową – poczekaj z zaklejeniem paczki do momentu sprawdzenia jej zawartości.
  3. Nie masz opakowania odpowiedniego dla Twojej przesyłki? W punkcie DHL oferujemy bezpłatne opakowania.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.