DHL EXPRESS
PACZKI DO WŁOCH

Paczki do i z Włoch

Zastanawiasz się, jak szybko docierają paczki do Włoch? A może chcesz nadać paczkę bez wychodzenia z domu? Zależy Ci na tym, aby import lub eksport towarów był realizowany na najwyższym poziomie? Poznaj ofertę DHL Express, sprawdź cennik i przekonaj się, jak proste stało się wysyłanie przesyłek międzynarodowych do Włoch z Polski (i z Włoch do Polski). Paczkę za granicę nadasz w kilka chwil i możesz być pewien, że Twoja przesyłka do Włoch dotrze błyskawicznie. Sprawdź, co oferujemy klientom biznesowym oraz indywidualnym – nasz kurier do Włoch zadba o Twoją satysfakcję!

Paczka do Włoch zawsze na czas – sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Włoch

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
 • Punkty blisko Ciebie
 • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
 • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
 • Bez wychodzenia z domu
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
 • Pomocni i dostępni konsultanci
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Włochy

Wysyłka paczki z Polski do Włoch jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wszystkie formalności załatwisz w domu, a paczkę odbierze od Ciebie kurier. Wystarczy, że wejdziesz na stronę MyDHL+, uzupełnisz dane paczki, wydrukujesz etykietę transportową i zamówisz kuriera. Tyle kroków wystarczy, aby paczki do Włoch dotarły szybko i bezpiecznie. Pamiętaj, że kurier, odbierając paczkę, sprawdzi jej zawartość i jeśli będzie ona zgodna z wymogami, rozpocznie się przewóz paczek do Włoch. Bardziej interesuje Cię eksport towarów z Polski? W takiej sytuacji również zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferujemy śledzenie przesyłek zagranicznych, statusy aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili sprawdzić, gdzie znajduje Twoja przesyłka w drodze z Polski do Włoch oraz upewnić się, czy paczka dotarła już za granicę, do adresata. Postaw na DHL Express i miej przesyłki międzynarodowe pod kontrolą!

Jak wysłać paczkę do Włoch?

Czy paczka do Włoch może być wysłana jedynie po odbiorze przez kuriera? Oczywiście nie. Dajemy Ci też inną możliwość – przynieś paczkę do dowolnego punktu partnerskiego naszej firmy i przekaż ją pracownikowi. Punkty DHL Servicepoint to m.in. sklepy Inmedio, Relay, Hubiz, One Minute i Discover. Łącznie mamy w Polsce ponad 1500 takich punktów. Jeśli jakikolwiek z nich znajduje się np. na Twojej codziennej drodze do pracy lub do domu, wykorzystaj tę opcję. Z każdej nadanej paczki w punkcie partnerskim przekazujemy 2 zł na działania związane z ochroną środowiska.

Ile kosztuje paczka do Włoch?

To, ile kosztuje kurier do Włoch, uzależnione jest od kilku czynników. Istotna jest przede wszystkim wielkość Twojej paczki – jej parametry i ciężar. Sprawdź nasz cennik, by móc oszacować budżet na wysyłkę paczek do Włoch. Cennik paczek zagranicznych przybliży Ci orientacyjny koszt za nasze usługi kurierskie i pomoże zaplanować wysyłki od strony finansowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nadawca chce mieć wszystko najtaniej i najszybciej. Od niskiej ceny ważniejsze są jednak standardy bezpieczeństwa i profesjonalizm. U nas znajdziesz optymalny koszt za transport połączony z terminowością, rozbudowaną logistyką i dostawą paczki w nienaruszonym stanie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Włoch?

Wiemy, jak ważny jest we współczesnym świecie eksport przedmiotów i dokumentów, dlatego ekspresowo dostarczamy paczki z Włoch do Polski oraz z Polski do Włoch. Przewóz paczek do Włoch zazwyczaj zajmuje od 1 do 2 dni roboczych. Dzięki naszym profesjonalnym sieciom lotniczym działamy sprawnie – możesz być spokojny, że Twoje przesyłki do Włoch dotrą na czas. Co więcej, przygotowując przesyłkę w MyDHL+, otrzymasz informację o przewidywanym czasie dostawy.

Zależy Ci, aby wysyłka do Włoch z Polski przebiegła w pełni sprawnie? Pamiętaj, aby nadać ją odpowiednio wcześnie oraz zwróć uwagę na jej zawartość i opakowanie. Istnieje bowiem lista towarów, które nie mogą być transportowane – zadbaj, aby nie było ich w Twojej paczce. Przygotuj list przewozowy, ale nie zamykaj paczki do momentu spotkania z pracownikiem DHL Express, który zweryfikuje zawartość paczki.

Ile idzie paczka z Włoch do Polski?

Skoro eksport przebiega tak szybko, to pewnie zastanawiasz się, ile czasu zajmuje import towarów z Włoch. Ten czas jest bardzo podobny – paczka z Włoch dotrze do Polski w ciągu 1-2 dni roboczych. Zachęcamy do kontaktu z infolinią, aby poznać więcej szczegółów.

Czego nie można wysyłać do Włoch?

Decydując się na usługi kurierskie, ważną kwestią jest nie tylko koszt i czas transportu, lecz także regulamin dopuszczający rzeczy do wysyłki. Paczka do Włoch musi zostać skontrolowana. W DHL Express nie przyjmujemy towarów, które znajdują się na liście towarów zabronionych w transporcie. Dzięki temu przesyłki docierają do Włoch szybko i bezpiecznie. Regulaminem objęty jest też eksport z Polski. Przed decyzją o wysyłce rzeczy za granicę, zapoznaj się z zasadami obowiązującymi wybrane usługi kurierskie i docelowy kraj.

Wysyłka paczki do Włoch jest prosta! Działamy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Włoch.

Nasze usługi kurierskie oferują trzy formy wysyłki. Możesz zdecydować się na wcześniej wspomniane rozwiązanie i nadać paczki do Włoch online. Jeśli wolisz, możesz także nadać przesyłkę stacjonarnie w punkcie DHL Servicepoint lub zamówić odbiór paczki przez kuriera. Pamiętaj, żeby nie zaklejać paczki, co ułatwi kurierowi czy pracownikowi punktu zweryfikowanie jej zawartość. Sprawdź cenę online.

Paczka do Włoch może zostać dostarczona już w 1 lub 2 dni robocze. W DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek. Czas dostawy sprawdzisz po wprowadzeniu w MyDHL+ adresu nadawcy oraz odbiorcy. Paczka z Włoch do Polski dostarczana jest w podobnym czasie.

Tak, przesyłki zagraniczne do Włoch możesz śledzić. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz 10-cyfrowy numer przesyłki, jaki został jej przypisany podczas nadania. Na bieżąco będziesz mógł śledzić transport i status zmian.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim zakresie realizujemy przewóz paczek do Włoch, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+.

 • Wybierz karton lub foliowe, szczelne opakowanie, którego rozmiar będzie odpowiadał wielkości przedmiotów umieszczonych w paczce. Aby w pełni zabezpieczyć towary i uniknąć przemieszczania się ich, użyj wypełniacza, np. gazet czy folii bąbelkowej.
 • Przygotuj wytrzymałą taśmę oraz etykietę transportową – poczekaj z zaklejeniem paczki do momentu sprawdzenia jej zawartości.
 • Nie masz opakowania odpowiedniego dla Twojej przesyłki? W punkcie DHL oferujemy bezpłatne opakowania.

Nie szukaj kuriera taniej. Sprawdź cennik DHL Express i wysyłaj paczki zagraniczne bez problemów!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach