Paczki do i z Włoch

Zastanawiasz się, jak szybko docierają paczki do Włoch? A może chcesz nadać paczkę bez wychodzenia z domu? Zależy Ci na tym, aby import lub eksport towarów był realizowany na najwyższym poziomie? Poznaj ofertę DHL Express, sprawdź cennik i przekonaj się, jak proste stało się wysyłanie przesyłek międzynarodowych do Włoch z Polski (i z Włoch do Polski). Paczkę za granicę nadasz w kilka chwil i możesz być pewien, że Twoja przesyłka do Włoch dotrze błyskawicznie. Sprawdź, co oferujemy klientom biznesowym oraz indywidualnym – nasz kurier do Włoch zadba o Twoją satysfakcję!

Sprawdź cenę paczki do Chin

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Włochy

Wysyłka z Polski do Włoch jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wszystkie formalności załatwisz w domu, a paczkę odbierze od Ciebie kurier. Wystarczy, że wejdziesz na stronę MyDHL+, uzupełnisz dane paczki, wydrukujesz etykietę transportową i zamówisz kuriera. Tyle kroków wystarczy, aby paczki do Włoch dotarły szybko i bezpiecznie. Pamiętaj, że kurier, odbierając paczkę, sprawdzi jej zawartość i jeśli będzie ona zgodna z wymogami, rozpocznie się przewóz paczek do Włoch.Bardziej interesuje Cię eksport z Polski? W takiej sytuacji również zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferujemy śledzenie przesyłek zagranicznych, statusy aktualizowane są w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możesz w dowolnej chwili sprawdzić, gdzie znajduje Twoja przesyłka w drodze z Polski do Włoch oraz upewnić się, czy paczka dotarła już za granicę, do adresata. Postaw na DHL Express i miej przesyłki międzynarodowe pod kontrolą!

Ile kosztuje paczka do Włoch?

To, ile kosztuje kurier do Włoch, uzależnione jest od kilku czynników. Istotna jest przede wszystkim wielkość Twojej paczki – jej parametry i ciężar. Sprawdź nasz cennik, by móc oszacować budżet na wysyłkę paczek do Włoch. Cennik paczek zagranicznych przybliży Ci orientacyjny koszt za nasze usługi kurierskie i pomoże zaplanować wysyłki od strony finansowej.

Dedykowana oferta dla firm

Ile idzie paczka do Włoch?

Wiemy jak ważny jest we współczesnym świecie eksport przedmiotów i dokumentów, dlatego ekspresowo dostarczamy paczki z Włoch do Polski oraz z Polski do Włoch. Przewóz paczek do Włoch zazwyczaj zajmuje od 1 do 2 dni roboczych. Dzięki naszym profesjonalnym sieciom lotniczym działamy sprawnie – możesz być spokojny, że Twoje przesyłki do Włoch dotrą na czas. Co więcej, przygotowując przesyłkę w MyDHL+, otrzymasz informację o przewidywanym czasie dostawy.

Zależy Ci, aby wysyłka do Włoch z Polski przebiegła w pełni sprawnie? Pamiętaj, aby nadać ją odpowiednio wcześnie oraz zwróć uwagę na jej zawartość i opakowanie. Istnieje bowiem lista towarów, które nie mogą być transportowane – zadbaj, aby nie było ich w Twojej paczce. Przygotuj list przewozowy, ale nie zamykaj paczki do momentu spotkania z pracownikiem DHL Express, który zweryfikuje zawartość paczki.

Czego nie można wysyłać do Włoch?

Decydując się na usługi kurierskie, ważną kwestią jest nie tylko koszt i czas transportu, lecz także regulamin dopuszczający rzeczy do wysyłki. W DHL Express nie przyjmujemy do transportu towarów, które znajdują się na liście towarów zabronionych w transporcie. Dzięki temu przesyłki docierają do Włoch szybko i bezpiecznie. Regulaminem objęty jest też eksport z Polski. Przed decyzją o wysyłce rzeczy za granicę, zapoznaj się z zasadami obowiązującymi wybrane usługi kurierskie i docelowy kraj.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Włoch?
  Nasze usługi kurierskie oferują trzy formy wysyłki. Możesz zdecydować się na wcześniej wspomniane rozwiązanie i nadać paczki do Włoch online. Jeśli wolisz, możesz także nadać przesyłkę stacjonarnie w punkcie DHL Servicepoint lub zamówić odbiór paczki przez kuriera. Pamiętaj, żeby nie zaklejać paczki, co ułatwi kurierowi czy pracownikowi punktu zweryfikowanie jej zawartość.
 • Ile idzie ekspresowa paczka do Włoch?
  Paczka do Włoch może zostać dostarczona już w 1 lub 2 dni robocze. Czas dostawy sprawdzisz po wprowadzeniu w MyDHL+ adresu nadawcy oraz odbiorcy.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Włoch?
  Tak, przesyłki zagraniczne do Włoch możesz śledzić. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz 10-cyfrowy numer przesyłki, jaki został jej przypisany podczas nadania. Na bieżąco będziesz mógł śledzić transport i status zmian.
 • Czy można wysłać paczkę do jakiegokolwiek miasta we Włoszech?
  Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jakim zakresie realizujemy przewóz paczek do Włoch, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+.
 • Jak zapakować paczkę do Włoch?
  1. Wybierz karton lub foliowe, szczelne opakowanie, którego rozmiar będzie odpowiadał wielkości przedmiotów umieszczonych w paczce. Aby w pełni zabezpieczyć towary i uniknąć przemieszczania się ich, użyj wypełniacza, np. gazet czy folii bąbelkowej.
  2. Przygotuj wytrzymałą taśmę oraz etykietę transportową – poczekaj z zaklejeniem paczki do momentu sprawdzenia jej zawartości.
  3. Nie masz opakowania odpowiedniego dla Twojej przesyłki? W punkcie DHL oferujemy bezpłatne opakowania.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`