DHL EXPRESS
PACZKI DO GWATEMALI

Paczki do i z Gwatemali

Jeśli chcesz wysłać paczki do Gwatemali, wybierz ekspresowe usługi kurierskie. DHL Express to międzynarodowa oferta, w której eksport i import towarów działa na najwyższym poziomie. Szacujemy, że bezpieczna i szybka paczka może dotrzeć do Gwatemali już w ciągu 3 dni roboczych. Każdy nadawca może skorzystać z opcji śledzenie przesyłek zagranicznych i być na bieżąco z transportem wysyłki.

Sprawdź cenę paczki do Gwatemali

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Gwatemala

Szukasz kuriera dla celów zawodowych? Zadbaj o profesjonalny transport dokumentów czy większych paczek. Zagraniczne usługi lotnicze poprawią komunikację międzynarodową Twojej firmy. Eksport towarów do Gwatemali jest bardzo prosty – wystarczy, że przygotowaną paczkę zaniesiesz do jednego z punktów DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera do domu lub biura (telefonicznie lub online). Kurier DHL Express pojawi się u Ciebie następnego dnia roboczego do godz. 14:00. Jeśli chcesz nadać paczki do Gwatemali prywatnie, nasza oferta również powinna Cię zainteresować.

Ile kosztuje paczka do Gwatemali?

Przed rozpoczęciem wysyłki, chcesz znać koszt za transport? Przygotowaliśmy dla Ciebie cennik paczek zagranicznych, który ułatwi Ci oszacowanie kosztów i zaplanowanie budżetu (domowego lub firmowego). Dzięki cennikowi dowiesz się ile kosztują paczki do Gwatemali i w inne miejsce za granicę. Ostateczny koszt zależy od wielu czynników, dlatego jest naliczany indywidualnie. Ważnymi kryteriami są parametry i ciężar przesyłki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gwatemali?

Codziennie organizowane paczki do Gwatemali sprawiły, że nasze usługi są na wysokim poziomie. Logistyka i doświadczenie, które zdobyliśmy, pomoże Ci osiągnąć zagraniczne cele. Wysyłka do Gwatemali dotrze na miejsce już w ciągu 3 dni roboczych. Błyskawiczny eksport towarów z Polski za granicę to nasza specjalność.

Czego nie można wysyłać do Gwatemali?

Zwróć uwagę na to, że każdy eksport towarów do Gwatemali i import do Polski wymaga przestrzegania ścisłych zasad bezpieczeństwa. Pomocą są w tym przypadku są listy towarów zakazanych do wysyłki. Kiedy nadajesz przesyłki międzynarodowe, musisz dokładnie sprawdzić regulamin i dowiedzieć się, czy to, co planujesz wysłać, nadaje się na eksport za granicę. Paczki do Gwatemali nie powinny zawierać między innymi:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gwatemali.

Paczki do Gwatemali możesz nadać na dwa sposoby – w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie kuriera do domu lub pracy (telefonicznie lub online).

Zapakuj nadawane przesyłki w solidny karton, a rzeczy znajdujące się w środku owiń folią bąbelkową lub gazetą. Po zewnętrznej stronie kartonu przyklej etykietę z listem przewozowym.

Cena każdej paczki za granicę jest ustalana na podstawie indywidualnych wymiarów paczki. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik, który umożliwi Ci obliczenie i zaplanowanie kosztów za eksport lub import.

Nasi pracownicy zadbają, aby Twoja paczka dotarła do Gwatemali szybko. Szacowany czas transportu to 3 dni robocze.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach