DHL EXPRESS
PACZKI DO KOLUMBII

Paczki do i z Kolumbii

Paczki do Kolumbii mogą błyskawicznie i bezpiecznie dotrzeć do odbiorcy — nawet mimo dużej odległości! Sprawdź ofertę przesyłek międzynarodowych DHL Express. Kurier do Kolumbii może dostarczyć Twoją paczkę szybko – w wybranym przez Ciebie terminie. Zapewniamy, że eksport z Polski do Kolumbii realizowany za naszym pośrednictwem jest bezpieczny i prosty!


Zamów kuriera za granicę z DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Kolumbii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kolumbia

Import z Kolumbii do Polski i odwrotnie – paczki zagraniczne z Polski do Kolumbii nie muszą wiązać się tygodniami oczekiwań na dostarczenie ich do nadawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji przesyłek zagranicznych, w DHL Express jesteśmy w stanie zaoferować przystępne cenowo i szybkie paczki do Kolumbii. To najlepszy sposób na import do Polski i eksport z Polski towarów, dokumentów itp. w wybrane miejsce na świecie.

Paczki do Kolumbii możesz nadać samodzielnie – korzystając z jednego z kilkuset punktów nadawczych DHL Servicepoint w Polsce. Opcjonalnie – jeśli cenisz wygodę i komfort, skorzystaj z opcji – kurier do Kolumbii i zaproś pracownika po odbiór paczki z wybranego przez Ciebie miejsca. Kuriera zamówisz za pośrednictwem naszej infolinii lub przez internet.

Ile kosztuje paczka do Kolumbii?

Przesyłki międzynarodowe, które realizuje nasza firma, nie wiążą się z wysokimi kosztami. Cena eksportu do Kolumbii będzie zależny od kilku czynników – wymiarów przesyłki, jej wagi. Możesz sprawdzić, ile wyniesie Cię koszt nadania przesyłki zagranicznej do Kolumbii na naszej stronie – sprawdź cennik paczek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kolumbii?

Niezależnie od odległości między krajem nadania a krajem adresata, dokładamy wszelkich starań, by przesyłki kurierskie trafiały do odbiorcy możliwie jak najszybciej. Czas dostarczenia paczki do Kolumbii wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Przesyłka będzie podlegała odprawie celnej – jeżeli przygotujesz odpowiednie dokumenty a odbiorca paczki ureguluje formalności paczka zostanie dostarczona do odbiorcy w Kolumbii w dniu przylotu.

Jeśli chcesz szybko i bezpiecznie realizować eksport z Polski – skorzystaj z naszej oferty. Wszystkie przesyłki z Kolumbii do Polski i paczki z Polski do Kolumbii możesz na bieżąco monitorować. Jest to możliwe dzięki opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych. Dane przesyłane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz trzymać rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzać status paczki do Kolumbii.

Przesyłki zagraniczne do Kolumbii? Sprawdź DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kolumbii.

Przesyłki zagraniczne do Kolumbii możesz nadać samodzielnie za pośrednictwem jednego naszych punktów nadawczych DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu lub firmy. Zrobisz to za pośrednictwem infolinii lub online.

Paczki do Kolumbii muszą być doskonale zabezpieczone na czas podróży. Najlepiej w dobrej jakości karton dokładnie zaklejony mocną taśmą, lub specjalnym stretchem. W widocznym miejscu naklej list przewozowy, a wnętrze paczki zabezpiecz wypełniaczem.

Niezależnie od tego, co wysyłasz, wnętrze paczki musi być dobrze zabezpieczone, a jej zawartość unieruchomiona. Zabezpiecz wnętrze starymi gazetami lub specjalnym wypełniaczem.

W DHL Express cena transportu jest uzależniona od wielkości i ciężaru paczki. Sprawdź kalkulator dostępny na naszej stronie, aby obliczyć koszty przesyłki do Kolumbii.

Średni czas transportu przesyłki do Kolumbii wynosi od 2 do 4 dni roboczych. Przesyłka będzie podlegała odprawie celnej co wiąże się z dodatkowymi formalnościami importowymi.

Całą trasę swojej paczki możesz monitorować, dzięki opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Listę towarów zabronionych lub ograniczonych w transporcie, które możesz eksportować z Polski do Kolumbii, wskaże Ci nasza infolinia lub baza wiedzy dostępna na naszej stronie.

Przesyłki międzynarodowe do Kolumbii z DHL Express są szybkie i bezpieczne – koniecznie sprawdź ofertę!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach