DHL EXPRESS
PACZKI DO MALI

Paczki do i z Mali

Chcesz, żeby paczki do Mali docierały na miejsce szybko i bezpiecznie? Interesuje Cię najciekawsza oferta kurierska? DHL Express to międzynarodowy kurier, którego codziennością jest profesjonalny eksport i import przesyłek. Zapoznaj się z ofertą i zaufaj naszemu doświadczeniu.


Szybka paczka do Mali –  DHL Express to międzynarodowy kurier dla firm i osób prywatnych

Sprawdź cenę paczki do Mali

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Mali

Jak nadać przesyłki zagraniczne i wysłać paczki do Mali? Odwiedź jeden z autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. Możesz też skorzystać z usługi „zamów kuriera online„. Nasz pracownik umówi się z Tobą na odbiór paczki we wskazanym miejscu – np. w pracy lub w domu. Nadawcy mogą korzystać z usługi, jaką jest śledzenie przesyłek zagranicznych i na bieżąco kontrolować transport.

Ile kosztuje paczka do Mali?

Ceny za przesyłki zagraniczne do Mali zaczynają się od 190 złotych. Przy planowaniu paczki i transportu pomocny będzie nasz cennik paczek zagranicznych. Ostateczny koszt jest zawsze zależny od indywidualnych czynników – np. wagi i parametrów paczki. Nadawca może też wykupić dodatkowe usługi (np. ubezpieczenie), które również wpływają na zmienność cen.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Mali?

Eksport z Polski do Mali zajmuje średnio 3 dni robocze, ale w czasie pandemii COVID-19 trzeba liczyć się z tym, że dostawa może nastąpić później. Późniejsza dostawa jest także wtedy, kiedy paczka zostaje nadana w weekend albo w dzień wolny od pracy. Śledź wysłane przesyłki międzynarodowe na stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Wysyłaj paczki do Mali i śledź ich transport w aplikacji MyDHL+!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Mali.

Zanieś paczkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint (mamy ich w Polsce kilkaset) lub zamów kuriera po odbiór paczki do domu/pracy.

Zapakuj wysyłane przedmioty w mocny karton i owiń go szeroką, mocną taśmą. W widocznym miejscu po zewnętrznej stronie przyklej etykietę z listem przewozowym.

Do zabezpieczenia wysyłanych przedmiotów wykorzystaj folię bąbelkową. Owiń nią rzeczy, które chcesz spakować do kartonu. Wypełnij folią puste miejsca.

190 złotych to najniższa cena przesyłki do Mali. Więcej informacji znajdziesz w naszym cenniku na stronie.

3 dni robocze to średni czas dostawy paczki do Mali, ale w okresie pandemii ten okres może się wydłużyć.

Tak, każdy nadawca może kontrolować transport paczki do Mali i w każde inne miejsce za granicę. Możesz to zrobić na stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Pieniądze, drogocenne dzieła sztuki, amunicja i broń palna, rośliny i zwierzęta, niektóre alkohole, wyroby tytoniowe i leki to przykłady przedmiotów, których nie mogą zawierać paczki do Mali. Zapytaj o szczegółową listę na infolinii.

Doskonała logistyka w DHL Express – eksport i import na najwyższym poziomie!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach