DHL EXPRESS
PACZKI DO MALI

Paczki do i z Mali

Chcesz, żeby paczki do Mali docierały na miejsce szybko i bezpiecznie? Interesuje Cię najciekawsza oferta kurierska? DHL Express to międzynarodowy kurier, którego codziennością jest profesjonalny eksport i import przesyłek. Zapoznaj się z ofertą i zaufaj naszemu doświadczeniu.


Szybka paczka do Mali –  DHL Express to międzynarodowy kurier dla firm i osób prywatnych

Sprawdź cenę paczki do Mali

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Mali

Jak nadać przesyłki zagraniczne i wysłać paczki do Mali? Odwiedź jeden z autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. Możesz też skorzystać z usługi „zamów kuriera online„. Nasz pracownik umówi się z Tobą na odbiór paczki we wskazanym miejscu – np. w pracy lub w domu. Nadawcy mogą korzystać z usługi, jaką jest śledzenie przesyłek zagranicznych i na bieżąco kontrolować transport.

Ile kosztuje paczka do Mali?

Przy planowaniu paczki i transportu pomocny będzie nasz cennik paczek zagranicznych. Ostateczny koszt jest zawsze zależny od indywidualnych czynników – np. wagi i parametrów paczki. Nadawca może też wykupić dodatkowe usługi (np. ubezpieczenie), które również wpływają na zmienność cen.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Mali?

Eksport z Polski do Mali zajmuje średnio 3 dni robocze, ale w czasie pandemii COVID-19 trzeba liczyć się z tym, że dostawa może nastąpić później. Późniejsza dostawa jest także wtedy, kiedy paczka zostaje nadana w weekend albo w dzień wolny od pracy. Śledź wysłane przesyłki międzynarodowe na stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Wysyłaj paczki do Mali i śledź ich transport w aplikacji MyDHL+!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Mali.

Zanieś paczkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint (mamy ich w Polsce kilkaset) lub zamów kuriera po odbiór paczki do domu/pracy.

Zapakuj wysyłane przedmioty w mocny karton i owiń go szeroką, mocną taśmą. W widocznym miejscu po zewnętrznej stronie przyklej etykietę z listem przewozowym.

Do zabezpieczenia wysyłanych przedmiotów wykorzystaj folię bąbelkową. Owiń nią rzeczy, które chcesz spakować do kartonu. Wypełnij folią puste miejsca.

Ostateczny koszt jest zależny od wagi i parametrów przesyłki. Więcej informacji znajdziesz w kalkulatorze dostępnym na stronie.

3 dni robocze to średni czas dostawy paczki do Mali, ale w okresie pandemii ten okres może się wydłużyć.

Tak, każdy nadawca może kontrolować transport paczki do Mali i w każde inne miejsce za granicę. Możesz to zrobić na stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Pieniądze, drogocenne dzieła sztuki, amunicja i broń palna, rośliny i zwierzęta, niektóre alkohole, wyroby tytoniowe i leki to przykłady przedmiotów, których nie mogą zawierać paczki do Mali. Zapytaj o szczegółową listę na infolinii.

Doskonała logistyka w DHL Express – eksport i import na najwyższym poziomie!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach