DHL EXPRESS
PACZKI DO VANUATU

Paczki do i z Vanuatu

Wysyłaj paczki do Vanuatu bez żadnych przeszkód. Wszystkie przesyłki międzynarodowe w DHL Express docierają na miejsce zgodnie z szacowanym terminem. Zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, optymalizujemy trasę i ograniczamy emisję CO₂. Zapoznaj się ze szczegółami oferty, aby wiedzieć więcej.

Międzynarodowe usługi kurierskie – paczki do Vanuatu i w inne miejsca za granicę

Sprawdź cenę paczki do Vanuatu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Vanuatu

Jak wysłać paczki do Vanuatu? Co musisz zrobić? Przygotuj paczkę i zanieś ją do punktu DHL Servicepoint, których mamy ponad 1300. To wygodne i ekologiczne rozwiązanie, ponieważ wiele punktów jest czynnych do późnych godzin wieczornych (np. do 21:00), a przy okazji masz swój udział w walce o dobry stan środowiska naturalnego. Z każdej nadanej przesyłki DHL przeznaczamy 2 zł na działania dla dobra planety. Drugą możliwością, którą praktykujemy, jest umówienie się z kurierem DHL Express na odbiór przesyłki we wskazanym przez Ciebie miejscu. Po wysłaniu paczki do Vanuatu uruchom funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych i bądź na bieżąco z tym, jak wygląda transport.

Ile kosztuje paczka do Vanuatu?

Najtańsza przesyłka do Vanuatu to koszt za transport dokumentów. Udostępniliśmy cennik paczek zagranicznych, aby każdy nadawca mógł wcześniej zorientować się w kosztach i zaplanować budżet. Do wyceny online wystarczy podanie kraju docelowego i określenie parametrów paczki – szerokości, wysokości i wagi przesyłki. Eksport za granicę nie ma jednej ceny, ponieważ każda paczka ma inne cechy. Nadawca może też opcjonalnie skorzystać z usług, tj. np. dodatkowe ubezpieczenie, co również zmienia ostateczną cenę za transport. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i regularnie nadajesz paczki do Vanuatu, zapoznaj się ze specjalną ofertą dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Vanuatu?

Przed pandemią koronawirusa wysyłka paczki do Vanuatu z Polski zajmowała ok. 5 dni roboczych. Obecnie ten czas może być nawet dwukrotnie wyższy. Jako nadawca możesz stale sprawdzać, na jakim etapie jest transport i wiedzieć, co dzieje się z przesyłką. Wykorzystaj do tego naszą stronę internetową i aplikację MyDHL+. O orientacyjny czas dostarczenia paczki za granicę możesz też zapytać na infolinii. Pamiętaj, że usługi kurierskie realizowane są w dniach roboczych. Nadanie paczki przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, przesuwa rozpoczęcie eksportu o kolejne dni.

Szybka paczka z Polski do Vanuatu i z Vanuatu do Polski – profesjonalny eksport i import

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Vanuatu.

Zanieś przesyłkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera po odbiór przesyłki w domu/pracy.

Przesyłki zagraniczne do Vanuatu powinny być zapakowane w karton lub kopertę bąbelkową – w przypadku wysyłki dokumentów. Na zewnątrz naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Zabezpiecz wysyłane przedmioty folią bąbelkową lub gazetami. Owiń tymi materiałami rzeczy w kartonie i wypełnij puste miejsca. Dzięki temu podczas transportu nie będą się przemieszczać.

Koszt wysyłki do Vanuatu jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Zajrzyj do naszego cennika, aby wycenić transport indywidualnie, w zależności od cech Twojej paczki.

Przed pandemią paczki do Vanuatu docierały do odbiorcy średnio w ciągu 5 dni roboczych. W czasie pandemii trzeba liczyć się z nawet dwukrotnym wydłużeniem tego czasu.

Tak, Twoja przesyłka do Vanuatu może być na bieżąco śledzona. Wykorzystaj do tego aplikację MyDHL+.

Przesyłki kurierskie do Vanuatu nie mogą zawierać gotówki, broni, drogocennych dzieł sztuki, roślin, zwierząt, niektórych alkoholi i wyrobów tytoniowych. Ograniczeniom podlegają również lekarstwa. Zadzwoń na naszą infolinię, aby poznać szczegółową listę przedmiotów, których wysyłka jest zabroniona.

Codzienne przesyłki lotnicze do Vanuatu – prosta wysyłka, bezpieczna dostawa

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach