DHL EXPRESS
PACZKI DO PAKISTANU

Paczki do i z Pakistanu

Chcesz szybko i bezpiecznie nadać paczki do Pakistanu? Sprawdź, za naszym pośrednictwem, jak prosta jest wysyłka paczki za granicę! Sprawdzony kurier do Pakistanu dotrze we wskazane przez Ciebie miejsce w określonym terminie, bez obaw o opóźnienia, wysokie koszty i los Twojej przesyłki. Import i eksport z Polski jeszcze nigdy nie był tak prosty.


Sprawdź, co zyskasz, wysyłając swoją przesyłkę do Pakistanu z DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Pakistanu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Pakistan

Twoim celem jest import z Pakistanu do Polski, czy eksport z Polski? Dla nas nie ma to znaczenia! Nasz kurier międzynarodowy zadba o bezpieczeństwo i szybkość realizacji Twoich zleceń. Wysyłka do Pakistanu dotrze we wskazane przez Ciebie miejsce z zachowaniem terminowości i bezpieczeństwa, przy jednoczesnym poszanowaniu Twojego budżetu.

Lata doświadczenia w branży kurierskiej, w tym realizacji przesyłek międzynarodowych sprawiły, że oddajemy do Twojej dyspozycji setki punktów nadawczych DHL Servicepoint, w których szybko i wygodnie nadasz swoją przesyłkę do Pakistanu. Opcjonalnie – możesz również skorzystać z opcji zamów kuriera do domu. W takiej sytuacji paczka do Pakistanu zostanie odebrana ze wskazanego adresu w ciągu 14 godzin od złożenia dyspozycji!

Ile kosztuje paczka do Pakistanu?

Przesyłki międzynarodowe do Pakistanu nie są związane z bardzo wysokim nakładem środków. Koszt przesyłki międzynarodowej jest uzależniony od czynników, takich jak np. waga gabarytowa, opcja wysyłki i wymiary paczki. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje paczka za granicę, sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Pakistanu?

Jako jeden z liderów firm kurierskich na świecie, dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przesyłki zagraniczne były realizowane za zachowaniem terminowości i bezpieczeństwa transportu. Przesyłki międzynarodowe do Pakistanu mogą trafić do odbiorcy już w ciągu 1 – 3 dni roboczych. Znaczenie na ostateczny czas dostawy ma to, czy wybierzesz ekspresowe przesyłki lotnicze do Pakistanu, czy zdecydujesz się na bardziej ekonomiczną opcję.

Szybkie paczki zagraniczne do Pakistanu są w zasięgu Twojej ręki. Niezależnie od odległości, jaka dzieli Cię od odbiorcy – możesz liczyć na szybką realizację zlecenia. Co więcej, dzięki opcji śledzenia przesyłek zagranicznych, możesz na bieżąco monitorować trasę swojej przesyłki zagranicznej.

Czego nie można wysyłać do Pakistanu?

Przesyłka z Pakistanu do Polski i eksport z Polski do Pakistanu mogą być poddane kontroli. Paczki zagraniczne nie powinny zawierać określonych przepisami produktów. Jeśli przesyłka zagraniczna zostanie skontrolowana i znajdą się w niej niedozwolone produkty lub substancje – zostanie zatrzymana przez urząd celny. Każdy kraj, nie tylko Pakistan ma swoje regulacje w zakresie tego, co można, a czego nie można transportować kurierem. Jeśli planujesz wysłać leki, suplementy, płynne substancje, pieniądze itp. koniecznie przed wysyłką sprawdź, czy jest to dozwolone. Aby sprawdzić, co mogą zawierać paczki międzynarodowe do danego kraju – zadzwoń na naszą infolinię!

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwo i szybkości – skorzystaj z usługi DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Pakistanu.

Przesyłki do Pakistanu możesz nadać na dwa sposoby. Pierwszym jest skorzystanie z wygodnej opcji DHL Servicepoint. Druga to zamówienie kuriera do domu, Możesz to zrobić online lub telefonicznie.

Aby Twoja paczka do Pakistanu dotarła w nienagannym stanie – bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na jej dokładne opakowanie. Przesyłkę spakuj z solidny karton, włóż do środka wypełniacz i zaklej dokładnie taśma klejącą. W widocznym miejscu umieść list przewozowy.

Jeśli decydujesz się na wysyłki zagraniczne za pośrednictwem firmy kurierskiej – musisz dobrze zabezpieczyć paczkę na czas podróży. Włóż do kartonu gazety, wypełniacz, lub specjalne poduszki powietrzne. Upewnij się, czy przedmioty zostały dobrze unieruchomione.

Jeśli chcesz sprawdzić, ile kosztuje paczka do Pakistanu, sprawdź nasz cennik przesyłek zagranicznych. Ceny nadania różnią się w zależności od wagi gabarytowej i trybu, w jakim planujesz zrealizować usługę.

Przesyłki do Pakistanu prawdopodobnie dotrą do odbiorcy w terminie 1 – 3 dni roboczych. Łączny czas wysyłki może jednak się wydłużyć, jeśli np. nadasz ją w piątek.

Opcja śledzenie przesyłek zagranicznych pozwala Ci za pomocą numeru listu przewozowego kontrolować trasę Twojej paczki przez cały cała jej trasę, aż do momentu odbioru przez nadawcę.

Jeśli chcesz sprawdzić, czego nie wolno eskortować na terytorium Pakistanu – skontaktuj się z naszą infolinią DHL Express.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach