DHL EXPRESS
PACZKI DO LUKSEMBURGA

Paczki do i z Luksemburga

Nadajesz często paczki do Luksemburga i szukasz lepszego sposobu na ich szybki i bezpieczny transport? Nasz kurier do Luksemburga może doręczyć Twoją paczkę już w ciągu 1 dnia roboczego! Oferta DHL Express jest jednym z lepszych sposobów na import z Luksemburga i eksport towarów z Polski do tego kraju. Sprawdź naszą elastyczną ofertę i zobacz, jak prosta i szybka może być Twoja wysyłka zagraniczna.

Interesuje Cię przesyłka do Luksemburga? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Luksemburga

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Luksemburg

Wysyłka paczki za granicę nie musi być problematyczna, dzięki naszemu doświadczeniu i doskonałej koordynacji różnych środków transportu, możemy zadbać o wysokie bezpieczeństwo i terminowość doręczanych przesyłek. Nasz kurier międzynarodowy sprawi, że eksport z Luksemburga do Polski i import z Luksemburga do Polski będzie znacznie prostszy!

Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich dysponujemy własną flotą pojazdów i frachtem lotniczym. Dzięki temu przesyłki lotnicze do Luksemburga trafiają do zagranicznych odbiorców nawet w ciągu 1 dnia roboczego! Wysyłka paczki za granicę jest tak prosta, jak nasza oferta. Aby nadać paczkę odwiedź jeden z naszych punktów nadawczych lub zamów kuriera pod wskazany adres.

Ile kosztuje paczka do Luksemburga?

Ceny za przesyłki zagraniczne do Luksemburga determinuje kilka czynników. Do najważniejszych zalicza się wagę i wymiary paczki, ale też wybór nieobowiązkowych opcji dodatkowych, czyli np. ubezpieczenia. Chcesz mieć kontrolę nad swoimi wydatkami? Sprawdź cenę za przesyłki międzynarodowe do Luksemburga w naszym cenniku – znajdziesz go na stronie!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Luksemburga?

Dobrą wiadomością dla osób, którym zależy na szybkości i terminowości, jest czas transportu paczki do Luksemburga. Zakładamy, że dojdzie ona do zagranicznego odbiorcy w ciągu 1 dnia roboczego. Pamiętaj jednak, że przesyłki zagraniczne do Luksemburga nadane przed dniem wolnym od pracy, mogą dotrzeć do odbiorcy później.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczące wysyłki do Luksemburga – zainstaluj wygodną aplikację mobilną MyDHL+, dzięki której pod ręką będziesz mieć wszystkie szczegóły dotyczące Twojej przesyłki międzynarodowej do Luksemburga i wszystkich innych, również tych krajowych. Przesyłki międzynarodowe do Luksemburga nadasz szybko i samodzielnie, w jednym z punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub wygodnie – zamawiając kuriera zagranicznego pod wskazany adres – do domu, lub biura.

W DHL Express, paczki do Luksemburga i paczki z Luksemburga do Polski są proste, bezpieczne i szybkie. Skorzystaj z oferty!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Luksemburga.

Paczki do Luksemburga można nadać na dwa sposoby, W jednym z punktów DHL Servicepoint, lub za pośrednictwem kuriera. Zamówisz go online lub telefonicznie.

Przesyłki międzynarodowe do Luksemburga muszą być trwale i dokładnie zapakowane najlepiej w mocny karton. Zaklej go taśmą i jeśli to możliwe – owiń stretchem. W widocznym miejscu paczki naklej etykietę przewozową.

Wolną przestrzeń paczki do Luksemburga wypełnij zmiętymi gazetami lub folią bąbelkową.

Na stronie DHL Express umieściliśmy cennik, w którym możesz sprawdzić cenę przesyłki zagranicznej do Luksemburga.

Paczki do Luksemburga docierają zwykle do odbiorcy w ciągu 1 dnia roboczego.

Tak. Drogę paczki za granicę możesz weryfikować za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Szczegółową listę przedmiotów zakazanych, których nie można wwozić na teren danego kraju, możesz potwierdzić dzwoniąc na naszą infolinię.

Kurier do Luksemburga z DHL Express. Szybki i niezawodny! Sprawdź!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach