DHL EXPRESS
PACZKI DO LUKSEMBURGA

Paczki do i z Luksemburga

Nadajesz często paczki do Luksemburga i szukasz lepszego sposobu na ich szybki i bezpieczny transport? Nasz kurier do Luksemburga może doręczyć Twoją paczkę już w ciągu 1 dnia roboczego! Oferta DHL Express jest jednym z lepszych sposobów na import z Luksemburga i eksport towarów z Polski do tego kraju. Sprawdź naszą elastyczną ofertę i zobacz, jak prosta i szybka może być Twoja wysyłka zagraniczna.

Interesuje Cię przesyłka do Luksemburga? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Luksemburga

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Luksemburg

Wysyłka paczki za granicę nie musi być problematyczna, dzięki naszemu doświadczeniu i doskonałej koordynacji różnych środków transportu, możemy zadbać o wysokie bezpieczeństwo i terminowość doręczanych przesyłek. Nasz kurier międzynarodowy sprawi, że eksport z Luksemburga do Polski i import z Luksemburga do Polski będzie znacznie prostszy!

Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich dysponujemy własną flotą pojazdów i frachtem lotniczym. Dzięki temu przesyłki lotnicze do Luksemburga trafiają do zagranicznych odbiorców nawet w ciągu 1 dnia roboczego! Wysyłka paczki za granicę jest tak prosta, jak nasza oferta. Aby nadać paczkę odwiedź jeden z naszych punktów nadawczych lub zamów kuriera pod wskazany adres.

Ile kosztuje paczka do Luksemburga?

Ceny za przesyłki zagraniczne do Luksemburga zaczynają się już od 160 złotych! Pamiętaj jednak, że ostateczny koszt za przesyłki zagraniczne do Luksemburga determinuje kilka czynników. Do najważniejszych zalicza się wagę i wymiary paczki, ale też wybór nieobowiązkowych opcji dodatkowych, czyli np. ubezpieczenia. Chcesz mieć kontrolę nad swoimi wydatkami? Sprawdź cenę za przesyłki międzynarodowe do Luksemburga w naszym cenniku – znajdziesz go na stronie!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Luksemburga?

Dobrą wiadomością dla osób, którym zależy na szybkości i terminowości, jest czas transportu paczki do Luksemburga. Zakładamy, że dojdzie ona do zagranicznego odbiorcy w ciągu 1 dnia roboczego. Pamiętaj jednak, że przesyłki zagraniczne do Luksemburga nadane przed dniem wolnym od pracy, mogą dotrzeć do odbiorcy później.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczące wysyłki do Luksemburga – zainstaluj wygodną aplikację mobilną MyDHL+, dzięki której pod ręką będziesz mieć wszystkie szczegóły dotyczące Twojej przesyłki międzynarodowej do Luksemburga i wszystkich innych, również tych krajowych. Przesyłki międzynarodowe do Luksemburga nadasz szybko i samodzielnie, w jednym z punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub wygodnie – zamawiając kuriera zagranicznego pod wskazany adres – do domu, lub biura.

W DHL Express, paczki do Luksemburga i paczki z Luksemburga do Polski są proste, bezpieczne i szybkie. Skorzystaj z oferty!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Luksemburga.

Paczki do Luksemburga można nadać na dwa sposoby, W jednym z punktów DHL Servicepoint, lub za pośrednictwem kuriera. Zamówisz go online lub telefonicznie.

Przesyłki międzynarodowe do Luksemburga muszą być trwale i dokładnie zapakowane najlepiej w mocny karton. Zaklej go taśmą i jeśli to możliwe – owiń stretchem. W widocznym miejscu paczki naklej etykietę przewozową.

Wolną przestrzeń paczki do Luksemburga wypełnij zmiętymi gazetami lub folią bąbelkową.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie. Standardowa paczka do Luksemburga kosztuje zwykle 160 złotych.

Paczki do Luksemburga docierają zwykle do odbiorcy w ciągu 1 dnia roboczego.

Tak. Drogę paczki za granicę możesz weryfikować za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Szczegółową listę przedmiotów zakazanych, których nie można wwozić na teren danego kraju, możesz potwierdzić dzwoniąc na naszą infolinię.

Kurier do Luksemburga z DHL Express. Szybki i niezawodny! Sprawdź!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach