DHL EXPRESS
PACZKI DO DOMINIKANY

Paczki do i z Dominikany

Często wysyłasz paczki do Dominikany? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Dzięki propozycji DHL Express możesz mieć pewność, że kurier do Dominikany szybko i bezpiecznie dostarczy Twoją przesyłkę w wybrane miejsce na terytorium tego kraju. Import z Dominikany do Polski i eksport z Polski do Dominikany, wraz ze wszystkimi formalnościami w postaci odprawy celnej, nie muszą być problematyczne.

Szukasz rozwiązania na wysyłki do Dominikany? Kurier za granicę z DHL Express jest rozwiązaniem!

Sprawdź cenę paczki do Dominikany

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Dominikana

Kurier międzynarodowy powinien być bezpieczny, szybki i terminowy. Taka właśnie jest oferta DHL Express na import z Dominikany i eksport do Dominikany. Jeśli interesuje Cię bezpieczna wysyłka paczki za granicę – skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, które wpłynęło na ugruntowanie pozycji DHL Express na rynku firm kurierskich. Oferta kierowana jest dla osób prywatnych i dla Klientów firmowych.

Interesuje Cię wysyłka paczki za granicę? Skorzystaj z jednego z setek naszych punktów nadawczych DHL Servicepoint lub zamów kuriera zagranicznego do domu, lub pracy. Paczki do Dominikany trafiają do odbiorców zazwyczaj w terminie 4-5 dni roboczych od momentu ich nadania. Nasz kurier międzynarodowy może być zatem rozwiązaniem, gdy zależy Ci na czasie.

Ile kosztuje paczka do Dominikany?

Docelowe ceny za Twoje przesyłki do Dominikany są ustalane według kilku czynników. Wpływ na finalny koszt Twojej paczki ma gabaryt, masa przesyłki, a także dokładne miejsce jej przeznaczenia. Jeśli chcesz zaplanować przesyłki zagraniczne pod kątem finansowym, sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych i oszacuj koszty.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Dominikany?

Szybka paczka do Dominikany trafia w miejsce przeznaczenia wieloma środkami transportu. Przesyłki lotnicze do Dominikany dotrą bezpiecznie na czas dzięki własnemu frachtowi lotniczemu DHL Express. Dzięki doskonałej integracji wielu środków transportu, możemy poszczycić się terminowością niezależnie od odległości kraju miejsca przeznaczenia Twojej paczki zagranicznej.

Jeśli interesują Cię przesyłki międzynarodowe do Dominikany i chcesz poznać dokładny czas trwania podróży Twojej przesyłki skorzystaj z aplikacji MyDHL+. Po wpisaniu szczegółów dotyczących Twojej paczki za granicę, takich jak np. dane adresowe, wymiary przesyłki, jej zawartość i wartość, wyświetli Ci się jej dokładny czas jej transportu. Import i eksport z Polski realizowany za pośrednictwem DHL Express to jeden z wygodniejszych sposobów na transport towarów.

Przesyłki kurierskie do Dominikany – najwygodniej z DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Dominikany.

Przesyłki do Dominikany możesz nadać na dwa sposoby. Skorzystaj z punktów stacjonarnych DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu, lub biura. Zrobisz to online lub za pośrednictwem naszej infolinii.

Paczki międzynarodowe do Dominikany mają przed sobą długą trasę. Dlatego zapakuj zawartość przesyłki w trwały i solidny karton, a jej wnętrze wypełnij np. folią bąbelkową. Całość zaklej taśmą, owiń stretchem, a w widocznym miejscu naklej etykietę przewozową.

Zadbaj o to, by solidnie zabezpieczyć wnętrze Twojej paczki do Dominikany. Jej zawartość powinna być nieruchoma. Użyj folii bąbelkowej, starych gazet itp.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Średni czas, w jakim dostarczane są przesyłki międzynarodowe do Dominikany wynosi 4-5 dni roboczych.

Jest to możliwe dzięki opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.

Zawartość paczki zagranicznej do Dominikany nie może łamać przepisów prawa. Aby dowiedzieć się, jakich przedmiotów prawo zabrania eksportować do Dominikany, możesz zapytać naszą infolinię.

Wysyłka do Dominikany jeszcze nigdy nie była tak prosta i bezpieczna. Sprawdź ofertę DHL Express i korzystaj aktywnie z aplikacji MyDHL+!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach