Paczki do i z Holandii

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz szybko i bezpiecznie wysyłać paczki do Holandii? Z DHL Express Twoja przesyłka do Holandii dotrze do celu nawet na następny dzień. Z naszej oferty możesz skorzystać zarówno jako klient indywidualny, jak i w przypadku, kiedy prowadzisz firmę. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz dbamy o Twój komfort – paczkę nadasz bez wychodzenia z domuPrzesyłkę odbierze od Ciebie kurier, a następnie przesyłka zostanie wysłana do Holandii. Postaw na DHL Express i zadbaj o szybki oraz bezpieczny import i eksport towarów. Sprawdź też jakie zasady obowiązują przy wysyłce przedmiotów do Polski.

Sprawdź cenę paczki do Holandii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski do Holandii

Z DHL Express wysyłka do Holandii jest prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil! Paczkę nadasz online za pośrednictwem MyDHL+ – wystarczy, że zamówisz kuriera i wydrukujesz etykietę. Kolejno pozostaje tylko czekać na odbiór Twojej paczki do Holandii przez pracownika DHL. Ty szybko nadajesz przesyłkę, a my zapewniamy błyskawiczny przewóz paczek do Holandii.

Otrzymasz także numer przesyłki – wpisując go na naszej stronie internetowej, możesz śledzić drogę Twojej paczki do Holandii. Dzięki temu będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się przesyłka, a po doręczeniu jej przez kuriera, pojawi się informacja o dostarczeniu do wybranego punktu w Holandii. Dzięki nam, możesz mieć import i przewóz paczki pod kontrolą. Śledzenie przesyłek zagranicznych to wygodne i praktyczne rozwiązanie odpowiadające na potrzeby nadawców.

Ile kosztuje paczka do Holandii?

Chcesz zaplanować budżet i zastanawiasz się, ile kosztuje wysyłka do Holandii? Koszt wysyłki paczki do Holandii uzależniony jest od kilku czynników, w tym od wymiarów przesyłki. Sprawdź nasz cennik i przekonaj się, że możesz wysyłać przesyłki międzynarodowe, optymalizując związane z tym koszty. Udostępniony cennik paczek zagranicznych ułatwia zaplanowanie budżetu i zachowanie nad nim kontroli.
Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa przewóz paczki do Holandii?

Nasz kurier dostarczy Twoją paczkę do Holandii zwykle na następny dzień roboczy. Sprawny proces wysyłki oraz błyskawiczny transport za pośrednictwem sieci lotniczych DHL Express sprawiają, że przesyłki kurierskie z Polski do Holandii docierają ekspresowo. Taki eksport z Polski to dobre rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Pamiętaj jednak, że Ty sam możesz wpłynąć na szybki transport swojej paczki do Holandii. Wystarczy, że odpowiednio przygotujesz przesyłkę i opakowanie. Nie zamykaj opakowania jeżeli nadajesz przesyłkę w Punkcie DHL lub czekasz na kuriera. Jesteśmy zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki. Istnieje bowiem grupa towarów, których nie przyjmujemy do transportu. Niezależnie od tego, czy realizuje się import do Polski czy eksport z Polski, nadawcy i kurierzy muszą zapewnić standardy bezpieczeństwa i przestrzegać regulaminu towarów dopuszczonych do wysyłki.

Czego nie można wysyłać do Holandii?

Dzięki temu, że Holandia należy do Unii Europejskiej, wysyłane tam paczki z Polski nie muszą być poddawane kontroli celnej. Mimo to należy pamiętać, że wyróżnia się towary, których nie mogą zwierać żadne przesyłki międzynarodowe – niezależnie od tego, czy są poddawane odprawie celnej, czy też nie. W związku z tym niemożliwa jest wysyłka do Holandii między innymi:

 • będących w obiegu pieniędzy,
 • broni, narkotyków czy materiałów niebezpiecznych,
 • żywych i martwych zwierząt,
 • roślin.

To samo dotyczy transportu rzeczy do Polski.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Holandii?
  Wybierz sposób, w jaki chcesz nadać swoją paczkę do Holandii – możesz zrobić to online, za pomocą MyDHL+, wystarczy, że wydrukujesz etykietę, nakleisz ją na zapakowaną przesyłkę i poczekasz, aż odbierze ją od Ciebie kurier. Możesz także zapakować paczkę i nadać ją w punkcie DHL Servicepoint. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią.
 • Ile trwa transport paczki do Holandii?
  Szybka wysyłka do Holandii z DHL Express to przesyłka doręczona nawet następnego dnia roboczego. Sprawny import towarów to cecha wyróżniająca naszą firmę.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Holandii?
  Tak. Podczas nadania każda przesyłka zagraniczna otrzymuje 10-cyfrowy numer, za pomocą którego możesz śledzić podróż paczki do Holandii. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wybierzesz opcję „Sprawdź przesyłkę” i wpiszesz dany numer.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Holandii?
  Możliwość wysyłki paczki do wybranej lokalizacji w Holandii sprawdzisz w MyDHL+ lub dedykowanym portalu. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego z Działem Obsługi Klienta – udzielimy Ci szczegółowych informacji w zakresie przesyłek kurierskich z Polski do konkretnych miast w Holandii. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Holandii?
  Aby Twoja przesyłka do Holandii dotarła bezpiecznie, wybierz kopertę, karton lub szczelne, foliowe opakowanie, które odpowiada wielkości paczki. Użyj wypełniacza (np. niepotrzebne papiery lub folie), aby towar nie przemieszczał się w kartonie. Takie zasady obejmują zarówno import, jak i eksport towarów.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`