DHL EXPRESS
PACZKI DO HOLANDII

Paczki do i z Holandii

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz szybko i bezpiecznie wysyłać paczki do Holandii? Z DHL Express Twoja przesyłka do Holandii dotrze do celu nawet na następny dzień. Z naszej oferty możesz skorzystać zarówno jako klient indywidualny, jak i w przypadku, kiedy prowadzisz firmę. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz dbamy o Twój komfort – paczkę nadasz bez wychodzenia z domuPrzesyłkę odbierze od Ciebie kurier, a następnie przesyłka zostanie wysłana do Holandii. Postaw na DHL Express i zadbaj o szybki oraz bezpieczny import i eksport towarów. Sprawdź też jakie zasady obowiązują przy wysyłce przedmiotów do Polski.

Sprawdź cenę paczki do Holandii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz szybko i bezpiecznie wysyłać paczki do Holandii? Z DHL Express Twoja przesyłka do Holandii dotrze do celu nawet na następny dzień. Z naszej oferty możesz skorzystać zarówno jako klient indywidualny, jak i w przypadku, kiedy prowadzisz firmę. Zapewniamy błyskawiczną dostawę oraz dbamy o Twój komfort – paczka do Holandii może być wysłana bez wychodzenia z domuPrzesyłkę odbierze od Ciebie kurier, a następnie zostanie ona wysłana do Holandii. Postaw na DHL Express i zadbaj o szybki oraz bezpieczny import i eksport towarów. Sprawdź też jakie zasady obowiązują przy wysyłce przedmiotów do Polski.

Paczki z Polski do Holandii

Z DHL Express wysyłka do Holandii jest prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil! Paczkę nadasz online za pośrednictwem MyDHL+ – wystarczy, że zamówisz kuriera i wydrukujesz etykietę. Kolejno pozostaje tylko czekać na odbiór Twojej paczki do Holandii przez pracownika DHL. Ty szybko nadajesz przesyłkę, a my zapewniamy błyskawiczny przewóz paczek do Holandii.

Otrzymasz także numer przesyłki – wpisując go na naszej stronie internetowej, możesz śledzić drogę Twojej paczki do Holandii. Dzięki temu będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się przesyłka, a po doręczeniu jej przez kuriera, pojawi się informacja o dostarczeniu do wybranego punktu w Holandii. Dzięki nam możesz mieć eksport i import paczki pod kontrolą. Śledzenie przesyłek zagranicznych to wygodne i praktyczne rozwiązanie odpowiadające na potrzeby nadawców.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile kosztuje paczka do Holandii?

Chcesz zaplanować budżet i zastanawiasz się, ile kosztuje wysyłka do Holandii w DHL Express? Koszt wysyłki paczki do Holandii uzależniony jest od kilku czynników, w tym od wymiarów przesyłki. Zapoznaj się z dostępnym cennikiem i przekonaj się, że możesz wysyłać przesyłki międzynarodowe, optymalizując związane z tym koszty. Udostępniony cennik paczek zagranicznych ułatwia zaplanowanie budżetu i zachowanie nad nim kontroli. Przy wyborze oferty nie kieruj się tylko ceną – nawet jeśli chcesz, żeby wysyłka paczki do Holandii miała jak najniższy koszt, to pamiętaj, że najtaniej nie oznacza najlepiej. Liczą się też standardy bezpieczeństwa i czas dostawy paczki.

Jak wysłać paczkę do Holandii?

Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów i umożliwiamy nadawanie przesyłek zarówno w punktach partnerskich, jak i po bezpośrednim odbiorze paczki przez kuriera w domu/miejscu pracy. Wysyłka paczki do Holandii w punkcie partnerskim polega na wybraniu się do dowolnej placówki i przekazaniu przesyłki pracownikowi. Mamy ponad 1300 takich punktów i należą do nich m.in. sklepy Relay, Inmedio, One Minute, Hubiz i Discover. Tak nadana paczka do Holandii to też krok w stronę ekologii – w DHL Express z każdej wysłanej paczki przeznaczamy 2 zł na działania chroniące planetę. Przychodząc do punktu, neutralizujesz też emisję dwutlenku węgla. Jeśli jednak zależy Ci na wygodzie, możesz bez obaw umówić się z naszym kurierem na odbiór przesyłki pod wskazanym przez Ciebie adresem.

Ile trwa przewóz paczki do Holandii?

Nasz kurier dostarczy Twoją paczkę do Holandii zwykle na następny dzień roboczy. Sprawny proces wysyłki oraz błyskawiczny transport za pośrednictwem sieci lotniczych DHL Express sprawiają, że przesyłki kurierskie z Polski do Holandii docierają ekspresowo. Taki eksport z Polski to dobre rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Pamiętaj jednak, że Ty sam możesz wpłynąć na szybki transport swojej paczki do Holandii. Wystarczy, że odpowiednio przygotujesz przesyłkę i opakowanie. Nie zamykaj opakowania jeżeli nadajesz przesyłkę w Punkcie DHL lub czekasz na kuriera. Jesteśmy zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki. Istnieje bowiem grupa towarów, których nie przyjmujemy do transportu. Niezależnie od tego, czy realizuje się import do Polski, czy eksport z Polski, nadawcy i kurierzy muszą zapewnić standardy bezpieczeństwa i przestrzegać regulaminu towarów dopuszczonych do wysyłki.

Ile idzie paczka z Holandii do Polski?

Paczka do Holandii realizowana jest ekspresowo i podobny priorytet ma import towarów do Polski. Paczka z Holandii dotrze do odbiorcy w ciągu 1-2 dni. Kontroluj czas i trasę dostawy za pośrednictwem aplikacji MyDHL+.

Sprawdź ofertę dla firm

Czego nie można wysyłać do Holandii?

Dzięki temu, że Holandia należy do Unii Europejskiej, wysyłane tam paczki z Polski nie muszą być poddawane kontroli celnej. Mimo to należy pamiętać, że wyróżnia się towary, których nie mogą zwierać żadne przesyłki międzynarodowe – niezależnie od tego, czy są poddawane odprawie celnej, czy też nie. W związku z tym niemożliwa jest wysyłka do Holandii między innymi:

To samo dotyczy transportu rzeczy do Polski.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Holandii.

Wybierz sposób, w jaki chcesz nadać swoją paczkę do Holandii – możesz zrobić to online, za pomocą MyDHL+, wystarczy, że wydrukujesz etykietę, nakleisz ją na zapakowaną przesyłkę i poczekasz, aż odbierze ją od Ciebie kurier. Możesz także zapakować paczkę i nadać ją w punkcie DHL Servicepoint. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią. Sprawdź cenę w dostępnym cenniku.

Szybka wysyłka do Holandii z DHL Express to przesyłka doręczona nawet następnego dnia roboczego. Sprawny import towarów to cecha wyróżniająca naszą firmę. W DHL umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych.

Tak. Podczas nadania każda przesyłka zagraniczna otrzymuje 10-cyfrowy numer, za pomocą którego możesz śledzić podróż paczki do Holandii. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wybierzesz opcję „Sprawdź przesyłkę” i wpiszesz dany numer.

Możliwość wysyłki paczki do wybranej lokalizacji w Holandii sprawdzisz w MyDHL+ lub dedykowanym portalu. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego z Działem Obsługi Klienta – udzielimy Ci szczegółowych informacji w zakresie przesyłek kurierskich z Polski do konkretnych miast w Holandii. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Aby Twoja przesyłka do Holandii dotarła bezpiecznie, wybierz kopertę, karton lub szczelne, foliowe opakowanie, które odpowiada wielkości paczki. Użyj wypełniacza (np. niepotrzebne papiery lub folie), aby towar nie przemieszczał się w kartonie. Takie zasady obejmują zarówno import, jak i eksport towarów. W podobny sposób zapakowana powinna być paczka z Holandii do Polski.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach