DHL EXPRESS
PACZKI DO CZECH

Paczki do i z Czech

Wysyłaj paczki do Czech, wybierając najwygodniejszy dla siebie sposób. W DHL Express przygotowaliśmy ofertę wysyłki przystosowaną do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą dostarczyć rzeczy lub dokumenty za granicę. Niezmiennie dbamy, aby każda przesyłka do Czech dotarła jak najszybciej, a nasze usługi kurierskie były profesjonalne. Na stronie mamy dostępny cennik, który przybliży Ci koszt transportu. Błyskawicznym działaniem objęty jest nie tylko import towarów do Polski, lecz także eksport z Polski! Przekonaj się, jak wygodnie możesz nadać paczkę, ile kosztuje kurier do Czech i jak szybko Twoja paczka dotrze do adresata – poznaj naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Czech

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Czech

Paczka do Czech wydaje Ci się skomplikowanym procesem nadawczym? Teraz wysyłka do Czech zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Jako profesjonalny i doświadczony kurier transportujący przedmioty za granicę, oferujemy rozwiązania (eksport i import), dzięki którym zarówno nadanie paczki, jak i sam przewóz paczek do Czech przebiega sprawnie. Z DHL Express przesyłki międzynarodowe nadasz bez wychodzenia z domu – wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową MyDHL+. Za jej pośrednictwem zamówisz kuriera i wydrukujesz gotową etykietę transportową – teraz wystarczy poczekać na kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę do Czech.

Czy wiesz, że z DHL Express możliwe jest śledzenie przesyłek zagranicznych? Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz numer, który przesyłka do Czech otrzymała w momencie nadania. Dzięki temu dowiesz się, gdzie znajduje się paczka i czy dotarła już do Czech. Od początku wysyłki możesz śledzić status zmian.

Jak wysłać paczkę do Czech?

Paczka do Czech nie musi być wysłana jedynie przez umówienie się kurierem na odbiór przesyłki. Mamy też inne możliwości, a dokładniej ponad 1500 punktów partnerskich DHL Servicepoint w całej Polsce. Możesz zanieść do jednego z nich przesyłkę i przekazać ją pracownikowi. Wśród punktów DHL Servicepoint znajdują się m.in. sklepy One Minute, Inmedio, Relay, Hubiz i Discover. Nadawanie paczki do Czech w punkcie ma tę zaletę, że z każdej nadanej przesyłki przeznaczamy 2 zł na działalność proekologiczną.

Ile kosztuje paczka do Czech?

Każdy nadawca chce zapłacić za transport jak najtaniej. Ale pamiętaj, że cena to nie wszystko. Najważniejszymi kryteriami powinny być: doświadczenie firmy kurierskiej, logistyka, profesjonalizm, standardy bezpieczeństwa i terminowość. Wybierając nasze usługi kurierskie, zauważysz, że wysyłka paczek do Czech to wygoda w dobrej cenie. Przygotowaliśmy cennik, dzięki któremu sprawdzisz, ile kosztuje wysyłka paczki do Czech w DHL Express. Całkowity koszt wysyłki przesyłki za granicę do Czech uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od tego, jakie Twoja paczka ma gabaryty. Udostępniony cennik paczek zagranicznych pomoże Ci zaplanować budżet uwzględniający przesyłki do Czech.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile trwa transport paczki do Czech?

Przewóz paczek do Czech zajmuje zwykle 1 dzień roboczy. Przewidywany czas dostawy Twojej paczki do Czech możesz sprawdzić za pomocą MyDHL+.

Pamiętaj, że możesz mieć wpływ na zlecony eksport lub import towarów za granicę. Co wpływa na sprawne dostarczenie przesyłki międzynarodowej do Czech? Zadbaj zarówno o odpowiednie opakowanie, jak i o to, żeby paczka nie zawierała towarów, które objęte są ograniczeniami w transporcie. W DHL Express działamy odpowiedzialnie – nasz kurier dostarczy do Czech przesyłki z bezpieczną, dozwoloną zawartością.

Ile idzie paczka z Czech do Polski?

Zastanawiasz się też, w jakim czasie dotrze paczka z Czech? Import towarów jest tak samo szybki, jak eksport. Paczka z Czech może dotrzeć do odbiorcy nawet w ciągu 1 dnia. Skontaktuj się z naszą infolinią, aby zapoznać się ze szczegółami. Śledź transport paczki do Czech w aplikacji MyDHL+!

Czego nie można wysyłać do Czech?

W DHL Express przyjmujemy przesyłki do Czech o sprawdzonej zawartości. Oznacza to, że w Twojej paczce nie mogą znajdować się towary z listy towarów zabronionych w transporcie. Obejmuje ona między innymi:

Lista rzeczy zabronionych jest tak samo ważna, kiedy planujesz import i eksport towarów. Wejdź na naszą stronę i sprawdź, czego jeszcze nie powinny zawierać Twoje przesyłki międzynarodowe – do Czech i innych krajów. Zapoznanie się z regulaminem powinno być tak samo ważne, jak sprawdzanie tego, jaki jest koszt i ile czasu wyniesie transport.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Czech.

Paczki do Czech wyślesz bez wychodzenia z domu – skorzystaj z MyDHL+, sprawdź cenę, przygotuj przesyłkę, wydrukuj list przewozowy i czekaj na kuriera, który odbierze paczkę. Możesz też udać się do DHL Servicepoint – przygotuj paczkę i odwiedź wybrany punkt, by ją nadać. Pamiętaj, aby nie zaklejać paczek – pracownicy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłek. Masz pytania? Skontaktuj się z infolinią!

Usługi kurierskie DHL Express wyróżniają się błyskawicznym czasem transportu. Przewóz paczek do Czech zajmuje 1 dzień roboczy. Umożliwiamy śledzenie przesyłek! Data dostawy wyświetli w MyDHL+ kiedy podasz adres nadania i doręczenia.

Tak, możesz śledzić drogę, jaką pokonują przesyłki kurierskie z Polski do Czech lub innego kraju za granicę. Wystarczy, że ma naszej stronie wpiszesz 10-cyfrowy numer, który został przypisany Twojej paczce.

Jeśli chcesz mieć pewność, że możliwa jest wysyłka paczek do konkretnego miejsca w Czechach, sprawdź dostępność usługi. Zrobisz to za pośrednictwem Działu Obsługi Klienta, MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udziela informacji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Paczki do Czech zapakuj w karton, kopertę lub szczelne, foliowe opakowanie – ich wielkość musi odpowiadać gabarytom zawartości przesyłki. Jeśli jest taka potrzeba, użyj wypełniacza, aby uniemożliwić przemieszczanie się przedmiotu w kartonie. Przygotuj list przewozowy i nie zamykaj paczki do momentu weryfikacji jej zawartości przez kuriera czy pracownika DHL Servicepoint.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach