Paczki do i z Czech

Wysyłaj paczki do Czech, wybierając najwygodniejszy dla siebie sposób. W DHL Express przygotowaliśmy ofertę wysyłki przystosowaną do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą dostarczyć rzeczy lub dokumenty za granicę. Niezmiennie dbamy, aby każda przesyłka do Czech dotarła jak najszybciej, a nasze usługi kurierskie były profesjonalne. Na stronie mamy dostępny cennik, który przybliży Ci koszt transportu. Błyskawicznym działaniem objęty jest nie tylko import towarów do Polski, lecz także eksport z Polski! Przekonaj się, jak wygodnie możesz nadać paczkę, ile kosztuje kurier do Czech i jak szybko Twoja paczka dotrze do adresata – poznaj naszą ofertę!

Sprawdź cenę paczki do Czech

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski do Czech

Teraz wysyłka do Czech zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Jako profesjonalny i doświadczony kurier transportujący przedmioty za granicę, oferujemy rozwiązania (eksport i import), dzięki którym zarówno nadanie paczki, jak i sam przewóz paczek do Czech przebiega sprawnie. Z DHL Express przesyłki międzynarodowe nadasz bez wychodzenia z domu – wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową MyDHL+. Za jej pośrednictwem zamówisz kuriera i wydrukujesz gotową etykietę transportową – teraz wystarczy poczekać na kuriera, który odbierze Twoją przesyłkę do Czech.

Czy wiesz, że z DHL Express możliwe jest śledzenie przesyłek zagranicznych? Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz numer, który przesyłka do Czech otrzymała w momencie nadania. Dzięki temu dowiesz się, gdzie znajduje się paczka i  czy dotarła już do Czech. Od początku wysyłki możesz śledzić status zmian.

Ile kosztuje paczka do Czech?

Wybierając nasze usługi kurierskie, zauważysz, że wysyłka paczek do Czech to wygoda w dobrej cenie. Przygotowaliśmy cennik, dzięki któremu sprawdzisz, ile kosztuje wysyłka paczki do Czech w DHL Express. Całkowity koszt wysyłki przesyłki za granicę do Czech uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od tego, jakie Twoja paczka ma gabaryty. Udostępniony cennik paczek zagranicznych pomoże Ci zaplanować budżet uwzględniający przesyłki do Czech.

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Czech?

Przewóz paczek do Czech zajmuje zwykle 1 dzień roboczy. Przewidywany czas dostawy Twojej paczki do Czech możesz sprawdzić za pomocą MyDHL+.

Pamiętaj, że możesz mieć wpływ na zlecony eksport lub import towarów za granicę. Co wpływa na sprawne dostarczenie przesyłki międzynarodowej do Czech? Zadbaj zarówno o odpowiednie opakowanie, jak i o to, żeby paczka nie zawierała towarów, które objęte są ograniczeniami w transporcie. W DHL Express działamy odpowiedzialnie – nasz kurier dostarczy do Czech przesyłki z bezpieczną, dozwoloną zawartością.

Czego nie można wysyłać do Czech?

W DHL Express przyjmujemy przesyłki do Czech o sprawdzonej zawartości. Oznacza to, że w Twojej paczce nie mogą znajdować się towary z listy towarów zabronionych w transporcie. Obejmuje ona między innymi:

 • broń,
 • towary niebezpieczne,
 • papierosy,
 • będące w obiegu pieniądze,
 • biżuteria.

Lista rzeczy zabronionych jest tak samo ważna, kiedy planujesz import i eksport. Wejdź na naszą stronę i sprawdź, czego jeszcze nie powinny zawierać Twoje przesyłki międzynarodowe – do Czech i innych krajów. Zapoznanie się z regulaminem powinno być tak samo ważne jak sprawdzanie tego jaki jest koszt i ile czasu wyniesie transport.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Czech?
  Paczki do Czech wyślesz bez wychodzenia z domu – skorzystaj z MyDHL+, przygotuj przesyłkę, wydrukuj list przewozowy i czekaj na kuriera, który odbierze paczkę. Możesz też udać się do DHL Servicepoint – przygotuj paczkę i odwiedź wybrany punkt, by ją nadać. Pamiętaj, aby nie zaklejać paczek – pracownicy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłek. Masz pytania? Skontaktuj się z infolinią!
 • Ile trwa transport paczki do Czech?
  Usługi kurierskie DHL Express wyróżniają się błyskawicznym czasem transportu. Przewóz paczek do Czech zajmuje 1 dzień roboczy. Data dostawy wyświetli w MyDHL+  kiedy podasz adres nadania i doręczenia.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Czech?
  Tak, możesz śledzić drogę, jaką pokonują przesyłki kurierskie z Polski do Czech lub innego kraju za granicę. Wystarczy, że ma naszej stronie wpiszesz 10-cyfrowy numer, który został przypisany Twojej paczce.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce do Czech?
  Jeśli chcesz mieć pewność, że możliwa jest wysyłka paczek do konkretnego miejsca w Czechach, sprawdź dostępność usługi. Zrobisz to za pośrednictwem Działu Obsługi Klienta, MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udziela informacji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Czech?
  Paczki do Czech zapakuj w karton, kopertę lub szczelne, foliowe opakowanie – ich wielkość musi odpowiadać gabarytom zawartości przesyłki. Jeśli jest taka potrzeba, użyj wypełniacza, aby uniemożliwić przemieszczanie się przedmiotu w kartonie. Przygotuj list przewozowy i nie zamykaj paczki do momentu weryfikacji jej zawartości przez kuriera czy pracownika DHL Servicepoint.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`