DHL EXPRESS
PACZKI DO LIBERII

Paczki do i z Liberii

Pierwszy raz wysyłasz paczki do Liberii? A może po prostu szukasz atrakcyjniejszej oferty kurierskiej niż ta, z której korzystałeś dotychczas? Zobacz, co przygotowaliśmy jako kurier międzynarodowy DHL Express. Organizujemy codzienne przesyłki lotnicze – w tym eksport do Liberii – na najwyższym poziomie. Mamy rozbudowaną sieć komunikacyjną i sprawdzoną logistykę.

Sprawdź ofertę DHL Express dla firm i klientów prywatnych – paczki do Liberii wysyłamy każdego dnia

Sprawdź cenę paczki do Liberii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Liberia

Paczki do Liberii za pośrednictwem DHL Express możesz nadać na dwa sposoby. Po pierwsze, możesz iść do autoryzowanego punktu DHL Servicepoint, których w Polsce jest ponad 1300. Na miejscu nadasz przesyłkę za granicę.. Drugą formą jest zamówienie kuriera do domu lub pracy – jeśli uznasz, że to wygodniejsza forma, skorzystaj z niej. W DHL Express ograniczamy formalności.

Ile kosztuje paczka do Liberii?

Przesyłki międzynarodowe mają różne ceny między innymi ze względu na różnice w wadze gabarytowej i parametrach. Zamieszczony na stronie cennik paczek zagranicznych pomoże Ci zorientować się w kosztach.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Liberii?

Zakładamy, że przesyłka do Liberii dotrze na miejsce w ciągu 4-10 dni roboczych. Czas jest wydłużony z powodu pandemii koronawirusa COVID-19. Na opóźnienia wpływa też nadanie paczki przed dniem wolnym od pracy lub przed weekendem. W trosce o Twój komfort uruchomiliśmy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych – bądź na bieżąco z drogą, jaką pokonuje Twoja paczka do Liberii i trzymaj rękę na pulsie, dzięki aplikacji MyDHL+.

Prosty proces nadania, szybka paczka! Przesyłki do Liberii profesjonalną usługą kurierską

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Liberii.

Paczki do Liberii możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub przekazać je kurierowi w domu/pracy – po wcześniejszym umówieniu odbioru przesyłki.

Zapakuj rzeczy do solidnego kartonu, który następnie owiń szeroką taśmą. Na zewnątrz umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Niezależnie od tego, czy to eksport czy import, wykorzystaj folię bąbelkową do zabezpieczenia towaru. Owiń nią przedmioty i wypełnij nią puste miejsca w kartonie.

Cennik paczek do Liberii i w inne miejsca za granicę znajduje się na naszej stronie, koszt przesyłki możesz również obliczyć z wykorzystaniem kalkulatora.

4-10 dni roboczych to szacowany czas dostawy paczki do Liberii. Sprawdź czas dostawy w dniu nadania przesyłki.

Tak, kontroluj przebieg transportu w aplikacji MyDHL+ lub na stronie internetowej.

Import i eksport towarów do Liberii i w inne miejsca za granicę jest ograniczony ze względu na zasady bezpieczeństwa. Przesyłki międzynarodowe nie obejmują np. broni, narkotyków, roślin, gotówki, drogocennych dzieł sztuki i niektórych wyrobów alkoholowych. Szczegółową listę przedmiotów wyłączonych z transportu przedstawimy Ci na infolinii – zapraszamy do kontaktu.

Niezawodny eksport i import DHL Express – śledź drogę paczki do Liberii w aplikacji MYDHL+

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach