DHL EXPRESS
PACZKI DO NOWEJ ZELANDII

Paczki do i z Nowej Zelandii

Często wysyłasz paczki do Nowej Zelandii? Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny biznes, czy jesteś osobą prywatną, kurier zagraniczny DHL Express może zdjąć z Twoich barków odpowiedzialność za terminowe i bezpieczne doręczenie przesyłki za granicę. Kurier do Nowej Zelandii pomoże Ci realizować stały lub okazjonalny eksport z Polski i import do Polski z innych krajów świata.

Szybka paczka do Nowej Zelandii? Sprawdź, co oferuje kurier międzynarodowy DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Nowej Zelandii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Nowa Zelandia

Paczki zagraniczne wysyłane za pośrednictwem DHL Express to doskonały sposób na bezpieczny i szybki import z Nowej Zelandii i eksport do Nowej Zelandii. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku i latom doświadczenia jesteśmy w stanie zagwarantować Ci sprawne doręczenie przesyłki do Nowej Zelandii w deklarowanym terminie.

Wybierając przesyłki międzynarodowe do Nowej Zelandii, masz do wyboru również dwie wygodne opcje nadania. Pierwszą jest skorzystanie z punktów stacjonarnych DHL Servicepoint, drugą zamówienie kuriera do domu, lub biura – bezpośrednio pod wskazany przez ciebie adres. Zakładamy, że szacunkowy czas transportu Twojej paczki do Nowej Zelandii zajmuje 6-7 dni roboczych. Obecnie przesyłki wysyłane w ten rejon świata mają dłuższe czasu tranzytu.

Ile kosztuje paczka do Nowej Zelandii?

Przesyłki międzynarodowe do Nowej Zelandii realizowane są w kilku wariantach cenowych. Pamiętaj, że ostateczny koszt za przesyłki kurierskie do Nowej Zelandii będzie zależał od kilku czynników. Do najważniejszych można zaliczyć wagę praczki, jej wymiary, zawartość, a także dokładne miejsce przeznaczenia.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Nowej Zelandii?

Paczki zagraniczne realizowane za pośrednictwem DHL Express docierają zazwyczaj do odbiorców w deklarowanym terminie. Średni czas transportu przesyłki zagranicznej do Nowej Zelandii wynosi około 6-7 dni. Jeśli jednak chcesz poznać dokładną, szczegółową datę jej doręczenia – skorzystaj z aplikacji MyDHL+. Wystarczy, jeśli wprowadzisz jej wagę, zawartość, wielkość i wskażesz dokładne miejsce doręczenia, a system wygeneruje dokładny termin jej dostawy do Twojego odbiorcy.

Przesyłki lotnicze do Nowej Zelandii realizowane są za pośrednictwem firmowego frachtu lotniczego. Dzięki rozwiniętej sieci połączeń międzynawowych nasze usługi kojarzone są z niezawodnością i terminowością. Jeśli wysyłka do Nowej Zelandii jest częścią Twojego biznesu – zapytaj nas o ofertę dla firm! Przesyłki międzynarodowe nie muszą być problematyczne i związane z problemami na granicy. Odprawa celna leży po naszej stronie.

Import i eksport z Polski z DHL Express jest bezproblemowy – sprawdź naszą ofertę!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Nowej Zelandii.

Przesyłki do Nowej Zelandii możesz nadać samodzielnie w jednym z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint lub skorzystać z opcji zamów kuriera do domu, lub biura.

Paczki do Nowej Zelandii mają przed sobą długą trasę do pokonania. Warto zatem zapakować je w solidny, trwały karton i owinąć stretchem. Wnętrze zabezpiecz wypełniaczem, a na wierzch paczki naklej etykietę.

Wysyłki zagraniczne do Nowej Zelandii powinny być właściwie zabezpieczone. Pamiętaj o unieruchomieniu przedmiotów lub dokumentów za pomocą folii bąbelkowej, lub innego wypełniacza.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki towarów do Nowej Zelandii zależy od wymiarów oraz wagi paczki.

Średni czas wysyłki do Nowej Zelandii to zwykle 6-7 dni roboczych. Termin doręczenia sprawdzisz w aplikacji MyDHL+.

Jest to możliwe. Skorzystaj z opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych

Każdy kraj ma swoje obostrzenia względem produktów, które przekraczają jego granice. Jeśli chcesz sprawdzić, czego nie możesz wysłać do Nowej Zelandii, skontaktuj się z naszą infolinią.

Przesyłki międzynarodowe w DHL Express to wygodny i szybki sposób na import i eksport z polski. Sprawdź naszą ofertę!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach