DHL EXPRESS
PACZKI DO KAMERUNU

Paczki do i z Kamerunu

Nadanie paczki do Kamerunu jest proste, a transport może przebiegać szybciej niż myślisz. Przesyłki kurierskie w DHL Express to tak zwana „szybka paczka” – eksport i import realizowany na najwyższym poziomie. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Dla przedsiębiorców mamy specjalną ofertę biznesową.


Paczki do Kamerunu w DHL Express – profesjonalne usługi kurierskie.

Sprawdź cenę paczki do Kamerunu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kamerun

Opracowaliśmy logistykę, dzięki której trasa Polska-Kamerun pokonywana jest w możliwie najkrótszym czasie. Aby nadać paczkę, wystarczy, że zaniesiesz ją do punktu DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera, który odbierze przesyłkę od Ciebie we wskazanym miejscu. Jeśli chcesz skorzystać z drugiego wariantu, zamów kuriera za pośrednictwem formularza online lub na infolinii telefonicznej.

Ile kosztuje paczka do Kamerunu?

Na stronie mamy cennik paczek zagranicznych, który umożliwi Ci zaplanowanie kosztów bez wychodzenia z domu i konieczności telefonowania. Koszt za transport do Kamerunu jest w każdym przypadku inny – różnice w cenach wynikają z różnic dotyczących np. parametrów paczki, jej ciężaru i wykupienia usług dodatkowych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kamerunu?

Szacujemy, że eksport paczki do Kamerunu trwa średnio 3 dni robocze. Jednak ten czas dostawy może ulec opóźnieniu ze względu na obecną sytuację pandemii. Umożliwiamy nadawcom śledzenie przesyłek zagranicznych przez Internet – wykorzystaj tę funkcję, aby wiedzieć jak przebiega eksport i mieć wszystko pod kontrolą. Dostępna aplikacja MyDHL + to miejsce, w którym znajdziesz jeszcze więcej szczegółowych informacji.

Przesyłki zagraniczne do Kamerunu – sprawdź ofertę DHL Express dla firm!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kamerunu.

Udaj się do autoryzowanego punktu DHL Servicepoint i przekaż paczkę kurierowi. Możesz też zamówić kuriera, który odbierze paczkę od Ciebie w podanym miejscu (np. w Twoim domu).

Aby wysyłka była dobrze przygotowana, wybierz solidny karton, spakuj przedmioty i naklej etykietę z listem przewozowym po zewnętrznej stronie.

Wysyłane przedmioty zabezpiecz folią bąbelkową – owiń nią rzeczy i wypełnij nią puste przestrzenie między przedmiotami. Dzięki temu paczka będzie stabilna.

W DHL Express cena transportu do Kamerunu jest uzależniona od wielkości i ciężaru paczki. Zapoznaj się z cennikiem na stronie, aby dowiedzieć się więcej.

3 dni robocze to średni czas dotarcia paczki z Polski do Kamerunu, ale pandemia może wydłużyć czas dostawy. Aktualny czas transportu uzyskasz po wpisaniu danych przesyłki.

Tak, nadawcy, którzy chcą śledzić transport paczki do Kamerunu, mogą to zrobić na naszej stronie. Zachęcamy do korzystania z aplikacji My DHL +.

Przesyłki międzynarodowe – w tym paczki do Kamerunu – nie powinny zawierać materiałów łatwopalnych, zwierząt, roślin, pieniędzy, drogocennej biżuterii i dzieł sztuki. Szczegółową listę przedmiotów objętych zakazem wysyłki poznasz w czasie konsultacji z naszymi pracownikami infolinii.

Sprawny eksport i import – kurier międzynarodowy DHL Express z rozbudowaną siecią komunikacyjną.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach