DHL EXPRESS
PACZKI DO OMANU

Paczki do i z Omanu

Regularnie nadajesz paczki do Omanu? A może pierwszy raz będziesz nadawać przesyłki międzynarodowe? Zobacz ofertę DHL Express. Jako międzynarodowy kurier każdego dnia realizujemy eksport i import towarów. Szybka paczka do Kenii? Zostaw to nam!

Paczki do Omanu – codzienny eksport towarów z DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Omanu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Oman

Przesyłki zagraniczne można nadać wygodnie w jednym z punktów DHL Servicepoint. Nie chcesz wychodzić z domu? Zamów kuriera online. Możesz też umówić się na odbiór paczki przez kuriera z miejsca pracy. Po przekazaniu paczki uruchom funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych i bądź na bieżąco z tym, jak wygląda transport.

Ile kosztuje paczka do Omanu?

Na naszej stronie internetowej uwzględniliśmy cennik paczek zagranicznych, z którego dowiesz się więcej. Różnice w cenach wynikają z indywidualnych cech paczek – mogą się różnić wagą gabarytową, parametrami i opcjonalnie wybranymi usługami dodatkowymi, które zwiększają koszty. Dzięki cennikowi, zaplanujesz swój budżet.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Omanu?

3-6 dni roboczych to średni czas dostawy paczki do Omanu. Z powodu pandemii koronawirusa COVID-19 ten czas jest wydłużony. O drodze przesyłki do Omanu poinformuje Cię aplikacja MyDHL+ – korzystaj z niej i trzymaj rękę na pulsie! Pamiętaj, że jeżeli nadajesz przesyłki zagraniczne przed weekendem lub przed dniem wolnym od pracy, dostawa również może trwać nieco dłużej.

Szybka paczka z DHL Express – przesyłka do Omanu zgodnie z szacowanym terminem dostawy

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Omanu.

Zanieś paczkę do punktu DHL Servicepoint (w Polsce mamy ich setki) lub zamów kuriera po odbiór paczki.

Zapakuj wysyłane przedmioty w solidny karton i oklej go szeroką taśmą. W widocznym miejscu przyklej etykietę z numerem listu przewozowego. Taka zasada obowiązuje zarówno wtedy, kiedy realizujesz eksport, jak i import do Polski.

Przesyłki międzynarodowe najlepiej zabezpieczyć folią bąbelkową lub gazetą – owiń tymi materiałami rzeczy do wysyłki i wypełnij nimi pustą przestrzeń w kartonie.

Koszt wysyłki towarów do Omanu zależy od wymiarów oraz wagi przesyłki. Więcej informacji uzyskasz, korzystając z naszego cennika dostępnego na stronie.

3-6 dni roboczych to średni czas dostawy paczki do Omanu.

Tak, wszyscy nasi nadawcy mogą śledzić drogę paczki na stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+. Bądź na bieżąco z tym, jak wygląda transport paczki do Omanu.

Kompleksową listę przedmiotów zabronionych do wysyłki do Omanu skonsultujesz na infolinii telefonicznej. Wśród podstawowych rzeczy, których zakazuje eksport i import zagraniczny, znajdują się m.in. pieniądze, drogocenne dzieła sztuki, rośliny i zwierzęta. Zadzwoń, aby poznać wszystkie szczegóły.

Kurier za granicę dla klientów indywidualnych i dla firm – zapraszamy do kontaktu!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach