Paczki do i z Grecji

Musisz nadać paczki do Grecji? Chcesz wysłać dokumenty lub prezent za granicę? Międzynarodowy kurier DHL Express pomoże Ci to zrealizować w krótkim czasie. Nasze usługi kurierskie wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, szybkością działania, profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Mamy też korzystny cennik i specjalną ofertę dla firm. Zobacz, ile kosztuje przesyłka do Grecji i rozpocznij współpracę z liderem w branży.

Sprawdź cenę paczki do Grecji

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Grecja

Interesuje Cię eksport towarów do Grecji, ale nigdy jeszcze nie nadawałeś paczki za granicę? Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze, które usprawniają komunikację i wymianę towarów między różnymi państwami. Niezależnie od tego, czy stawiasz na import do Polski czy eksport z Polski, działasz jako indywidualna osoba czy reprezentujesz firmę – nasza oferta i transport z pewnością Cię zainteresują. Paczki do Grecji docierają dzięki nam już w ciągu 1-3 dni roboczych. Przekaż przygotowaną przesyłkę do punktu partnerskiego lub umów się na wizytę kuriera, który odbierze paczkę bezpośrednio w Twoim domu lub miejscu pracy.

Ile kosztuje paczka do Grecji?

Paczka do Grecji z Polski ma koszt zależny od wymiarów i ciężaru przesyłki. Zakres cen waha się od 160 złotych do kilkuset złotych. Sprawdź udostępniony cennik paczek zagranicznych i zaplanuj swój budżet. Powierz nam eksport i import towarów, jeśli liczysz na profesjonalizm i optymalne ceny za usługi kurierskie.

Dedykowana oferta dla firm
 

Jak długo idzie paczka do Grecji?

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby tysiące przesyłek międzynarodowych – w tym paczki do Grecji – docierały  do adresatów w krótkim czasie i przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Mamy świetną organizację i logistykę działania, dlatego nasi klienci zyskują pewność, że powierzona nam szybka wysyłka do Grecji będzie zrealizowana na najwyższym poziomie. Zwykle przewóz paczek do Grecji zajmuje od 1 do 3 dni roboczych.

Aby nadać przesyłki międzynarodowe, skontaktuj się z naszym kurierem. Kurier DHL Express odbierze Twoją paczkę do godziny 14 w następnym dniu roboczym. Możesz też zanieść paczki bezpośrednio do punktu DHL Servicepoint. Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymasz unikatowy kod, który umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych. Dzięki tej usłudze będziesz mógł obserwować przewóz przesyłki do Turcji w czasie rzeczywistym.

Czego nie można wysyłać do Grecji?

Organizując wysyłki do Grecji lub import do Polski, pamiętaj o zapoznaniu się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie. Paczki do Grecji nie mogą zawierać między innymi:

 • narkotyków,
 • broni,
 • pieniędzy,
 • drogocennej biżuterii.

Występują również ograniczenia związane z przesyłką:

 • suplementów diety,
 • odżywek dla sportowców,
 • akcesoriów elektronicznych,
 • alkoholi,
 • papierosów i tytoniu.
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób mogę wysłać paczkę do Grecji?
  Paczki do Grecji możesz nadać w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub przekazać ją kurierowi (po umówieniu telefonicznym lub przez Internet).
 • Jak przygotować przesyłkę do Grecji?
  Zapakuj nadawany towar w solidny karton. Przesyłane przedmioty dokładnie owiń folią bąbelkową lub gazetą. Włóż też materiały w wolne miejsca pomiędzy rzeczami. Naklej etykietę z listem przewozowym na karton w widocznym miejscu i gotowe!
 • Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty do Grecji??
  Zabezpieczenie przedmiotów będzie skuteczne, jeśli użyjesz folii bąbelkowej lub papieru do owinięcia rzeczy. Na zewnątrz zaklej karton taśmą.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Grecji?
  Udostępniony cennik przybliży Ci koszty wysyłki, które zależą od wielkości i wagi paczki. Najtańszy eksport do Grecji wynosi 160 złotych.
 • Czy mogę śledzić transport przesyłki kurierskiej do Grecji?
  Tak, w DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek, które nadane zostały za granicę. Kiedy kurier odbierze paczkę, otrzymasz specjalny link do śledzenia drogi.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`