DHL EXPRESS
PACZKI DO GRECJI

Paczki do i z Grecji

Musisz nadać paczki do Grecji? Chcesz wysłać dokumenty lub prezent za granicę? Międzynarodowy kurier DHL Express pomoże Ci to zrealizować w krótkim czasie. Nasze usługi kurierskie wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem, szybkością działania, profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Mamy też korzystny cennik i specjalną ofertę dla firm. Zobacz, ile kosztuje przesyłka do Grecji i rozpocznij współpracę z liderem w branży.

Sprawdź cenę paczki do Grecji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Grecja

Interesuje Cię eksport towarów do Grecji, ale nigdy jeszcze nie nadawałeś paczki za granicę? Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze, które usprawniają komunikację i wymianę towarów między różnymi państwami. Niezależnie od tego, czy stawiasz na import do Polski czy eksport z Polski, działasz jako indywidualna osoba czy reprezentujesz firmę – nasza oferta i transport z pewnością Cię zainteresują. Paczki do Grecji docierają dzięki nam już w ciągu 1-3 dni roboczych. Przekaż przygotowaną przesyłkę do punktu partnerskiego lub umów się na wizytę kuriera, który odbierze paczkę bezpośrednio w Twoim domu lub miejscu pracy.

Ile kosztuje paczka do Grecji?

Paczka do Grecji z Polski ma koszt zależny od wymiarów i ciężaru przesyłki. Sprawdź udostępniony cennik paczek zagranicznych i zaplanuj swój budżet. Powierz nam eksport i import towarów, jeśli liczysz na profesjonalizm i optymalne ceny za usługi kurierskie.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Grecji?

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby tysiące przesyłek międzynarodowych – w tym paczki do Grecji – docierały  do adresatów w krótkim czasie i przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Mamy świetną organizację i logistykę działania, dlatego nasi klienci zyskują pewność, że powierzona nam szybka wysyłka do Grecji będzie zrealizowana na najwyższym poziomie. Zwykle przewóz paczek do Grecji zajmuje od 1 do 3 dni roboczych.

Aby nadać przesyłki międzynarodowe, skontaktuj się z naszym kurierem. Kurier DHL Express odbierze Twoją paczkę do godziny 14 w następnym dniu roboczym. Możesz też zanieść paczki bezpośrednio do punktu DHL Servicepoint. Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymasz unikatowy kod, który umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych. Dzięki tej usłudze będziesz mógł obserwować przewóz przesyłki do Turcji w czasie rzeczywistym.

Czego nie można wysyłać do Grecji?

Organizując wysyłki do Grecji lub import do Polski, pamiętaj o zapoznaniu się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie. Paczki do Grecji nie mogą zawierać między innymi:

Występują również ograniczenia związane z przesyłką:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Grecji.

Paczki do Grecji możesz nadać w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub przekazać ją kurierowi (po umówieniu telefonicznym lub przez Internet).

Zapakuj nadawany towar w solidny karton. Przesyłane przedmioty dokładnie owiń folią bąbelkową lub gazetą. Włóż też materiały w wolne miejsca pomiędzy rzeczami. Naklej etykietę z listem przewozowym na karton w widocznym miejscu i gotowe!

Zabezpieczenie przedmiotów będzie skuteczne, jeśli użyjesz folii bąbelkowej lub papieru do owinięcia rzeczy. Na zewnątrz zaklej karton taśmą.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Tak, w DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek, które nadane zostały za granicę. Kiedy kurier odbierze paczkę, otrzymasz specjalny link do śledzenia drogi.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach