DHL EXPRESS
PACZKI DO NAMIBII

Paczki do i z Namibii

Nadawaj przesyłki międzynarodowe z DHL Express – zaufanym kurierem, który codziennie realizuje m.in. przesyłki lotnicze do Afryki. Wyślij paczki do Namibii i do innych krajów tego kontynentu bez obaw o bezpieczeństwo czy czas dostawy. W każdej z tych kwestii spełniamy wysokie standardy. Eksport z Polski do Namibii przebiega zgodnie z szacowanym terminem.

Szybka paczka z DHL Express – wysyłaj paczki do Namibii 

Sprawdź cenę paczki do Namibii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Namibia

Jeśli chcesz wysłać paczkę do Namibii, zanieś ją do jednego z ponad 1300  punktów DHL Servicepoint. Dla swojej wygody, możesz również zamówić kuriera do domu lub pracy po odbiór przesyłki. To wszystko – Twoja paczka jest gotowa do drogi! W DHL Express ograniczamy formalności i wychodzimy naprzeciw wygodzie klientów.

Ile kosztuje paczka do Namibii?

Najtańsza przesyłka do Namibii w Afryce kosztuje 190 złotych. Ceny za transport są różne, w zależności od indywidualnych parametrów i opcjonalnych usług wykupionych przez nadawcę. Sprawdź cennik paczek zagranicznych udostępniony na naszej stronie internetowej, aby zorientować się w tej kwestii bardziej i zaplanować budżet.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Namibii?

4-12 dni roboczych to szacowany czas na dostawę paczki z Polski do Namibii. W czasie pandemii koronawirusa czas transportu jest wydłużony. Warto pamiętać o opcji  śledzenie przesyłek zagranicznych  i kontrolować drogę wysyłki oraz zarządzać dostawą. Możesz to robić w aplikacji MyDHL+ lub stronie internetowej.

Eksport z Polski do Namibii i import z Namibii do Polski – niezawodny kurier międzynarodowy DHL Express.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Namibii.

Spakuj rzeczy do wysyłki w karton i zanieś je do punktu DHL Servicepoint. Możesz też skorzystać z usługi zamówienia kuriera do domu lub pracy po odbiór paczki we wskazanym czasie.

Po umieszczeniu rzeczy w kartonie, owiń go mocną, szeroką taśmą. W widocznym miejscu przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Wykorzystaj folię bąbelkową, aby zabezpieczyć przedmioty w kartonie. Folia bąbelkowa przyda się też do wypełnienia pustych przestrzeni.

Najniższa cena wysyłki do Namibii to koszt 190 złotych. Więcej informacji na temat tego, ile kosztuje eksport, znajdziesz w cenniku na stronie internetowej.

Paczki do Namibii dostarczamy średnio w ciągu 4-12 roboczych.

Tak, każdy nadawca może śledzić drogę paczki do Namibii w aplikacji MyDHL+.

Standardy bezpieczeństwa uwzględniają ograniczenia w wysyłce niektórych towarów – dokładne informacje na temat tego, jak powinien wyglądać eksport i import zagraniczny, przedstawią Ci nasi pracownicy. Zadzwoń na infolinię, aby poznać szczegóły. Wśród rzeczy zakazanych do wysyłki do Namibii znajdują się m.in. broń i amunicja, materiały łatwopalne, rośliny i zwierzęta.

Profesjonalne usługi kurierskie – przesyłki lotnicze do Namibii każdego dnia

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach