Paczki do i z Chin

Wysyłasz do Chin paczki lub ważne dokumenty? Postaw na pewne rozwiązanie, dzięki któremu, Twoja paczka do Chin szybko dotrze do celu z DHL Express. Chiński rynek to preferowane miejsce wymiany handlowej – w celu uzyskania optymalnych korzyści dla wielu transakcji istotna jest szybkość transportu towarów. Dzięki sieci lotniczej DHL Express wysyłka do Chin realizowana jest w możliwie jak najkrótszym czasie, dzięki czemu Twoja przesyłka dotrze do określonego miejsca w Chinach ekspresowo!

Sprawdź cenę paczki do Chin

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki z Polski do Chin

Zdarzyło się, że na swoje przesyłki z Chin musiałeś czekać zdecydowanie za długo? Z nami nie musisz martwić się o długie oczekiwanie na dostawę Twoich paczek międzynarodowych. Wysyłka do Chin jest łatwa, a cały proces przebiega sprawnie, dzięki dostępnym darmowym narzędziom. Paczkę do Chin wyślesz w kilku szybkich krokach. Przesyłki międzynarodowe, możesz przygotować online, po czym zostaje Ci już tylko wydrukowanie gotowego listu przewozowego.

Wysłane przesyłki kurierskie z Polski do Chin możesz śledzić. Wystarczy na stronie internetowej wpisać numer przesyłki aby otrzymać informację o aktualnym statusie.

Ile kosztuje paczka do Chin?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Chin? Koszt wysyłki paczki do Chin uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od gabarytów przesyłki. Poniżej znajdziesz cennik, który pozwoli Ci zaplanować budżet przy jednoczesnej optymalizacji kosztów przesyłki do Chin.

Ile trwa transport paczki do Chin?

Twoja paczka do Chin dotrze w 3-4 dni robocze. Warto pamiętać, że czas odprawy celnej importowej nie jest wliczany do czasu transportu. Większość przesyłek jest odprawianych tego samego dnia, jednak warto mieć to na uwadze.

Co ważne – przesyłki międzynarodowe do Chin, inne niż dokumenty, podlegają odprawie celnej. Dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie dokumentów do przesyłki. Dokumenty, które należy przygotować w przypadku przesyłki towarowej do Chin to faktura handlowa lub proforma oraz oświadczenie o wartości towaru (HV – high value lub LV low value). Nieprawidłowo wypełnione dokumenty to jeden z najczęstszych powodów wydłużenia odprawy celnej dlatego pamiętaj o prawidłowym przygotowaniu dokumentów..

Czego nie można wysyłać do Chin?

Do listy towarów, których DHL nie przyjmuje do transportu w przypadku paczki do Chin, należy zapoznać się z ograniczeniami, jakie są wprowadzane przez Chiny. Obecnie kurier do Chin nie może dostarczyć między innymi:

 • materiałów graficznych, uznanych przez władze za szkodliwe dla polityki, kultury, interesów Chin,
 • lekarstw niedopuszczonych do oficjalnej dystrybucji,
 • środków spożywczych zawierających barwniki oraz składniki uznane przez Ministerstwo Zdrowia za szkodliwe dla zdrowia ludzi,
 • odzieży używanej,
 • bawełny, przędzy bawełnianej, ubrań z bawełny,
 • niektórych wyrobów stalowych,
 • surowców do wyrobu plastiku oraz wyrobów z poliestru, komponentów do wyrobu włókien sztucznych,
 • materiałów siewnych, nawozów sztucznych, dodatków do pasz, antybiotyków stosowanych w hodowli.
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Chin?
  Zapakuj swoją przesyłkę do Chin, nadają ją w punkcie DHL Servicepoint lub zamów kuriera poprzez MyDHL+, wydrukuj etykietę i oczekuj na odbiór. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią!
 • Ile trwa transport paczki do Chin?
  Szybka wysyłka do Chin z DHL Express zajmuje około 3-4 dni roboczych.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Chin?
  Tak, każda paczka do Chin posiada swój 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), możesz śledzić przesyłkę na stronie internetowej.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Chinach?
  Dostępność usługi sprawdzisz w MyDHL+ lub dedykowanym portalu. Możesz też skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, aby uzyskać szczegółowe informacje w kwestii przesyłek z Polski do konkretnych miast na terenie Chin. Nasz Dział Obsługi Klienta jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Chin?
  Wybierz kopertę, karton lub szczelne, foliowe opakowanie, przystosowane do gabarytów Twojej przesyłki. Dodatkowo zabezpiecz paczkę mocną taśmą i pamiętaj o umieszczeniu etykiety transportowej.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.