DHL EXPRESS
PACZKI DO CHIN

Paczki do i z Chin

Wysyłasz paczki z Chin lub do Chin? Interesuje Cię tani import lub eksport dokumentów? Postaw na profesjonalne usługi kurierskie, dzięki którym Twoja paczka do Chin szybko dotrze do celu z DHL Express. Chiński rynek to preferowane miejsce wymiany handlowej – w celu uzyskania optymalnych korzyści dla wielu transakcji istotna jest szybkość transportu towarów. Ważny jest też cennik – zoptymalizowany i rozsądny. Dzięki sieci lotniczej DHL Express, wysyłka do Chin jest szybka i tania. Całkowity koszt transportu jest znany przed zamówieniem transportu co ułatwia porównanie oferty.

Sprawdź cenę paczki do Chin

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Chin

Zdarzyło się, że na swoje paczki z Chin musiałeś czekać zdecydowanie za długo? Z nami nie musisz martwić się o długie oczekiwanie na dostawę Twoich paczek międzynarodowych czy ich transport za granicę. Wysyłka do Chin jest łatwa, a cały proces przebiega sprawnie, dzięki dostępnym darmowym narzędziom. Przesyłka do Chin może być wysłana w kilku prostych krokach. Przesyłki międzynarodowe, możesz przygotować online, po czym zostaje Ci już tylko wydrukowanie gotowego listu przewozowego.

Lotnicze przesyłki kurierskie z Polski do Chin możesz śledzić na każdym etapie transportu. Wystarczy na stronie internetowej wpisać numer przesyłki, aby otrzymać informację o aktualnym statusie. Śledzenie przesyłek zagranicznych daje klientom pewność, co do drogi, jaką przebywa ich paczka. Mogą oni na bieżąco kontrolować to, co dzieje się z towarem.

Ile kosztuje paczka do Chin?

Zastanawiasz się, ile kosztuje międzynarodowy kurier do Chin? Koszt wysyłki paczki z Chin do Polski i paczki do Chin z Polski uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od gabarytów przesyłki. Poniżej znajdziesz cennik paczek zagranicznych, który pozwoli Ci zaplanować budżet przy jednoczesnej optymalizacji kosztów przesyłki do Chin. Jeżeli wysyłasz lub importujesz przesyłki z Chin regularnie koniecznie zapytaj o ofertę dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile trwa transport paczki do Chin?

Twoja paczka do Chin dotrze w 3-4 dni robocze. Warto pamiętać, że czas odprawy celnej importowej nie jest wliczany do czasu transportu. Większość przesyłek jest odprawianych tego samego dnia, jednak warto mieć to na uwadze.

Co ważne – przesyłki międzynarodowe do Chin (oraz z Chin), inne niż dokumenty, podlegają odprawie celnej. Dlatego ważne jest odpowiednie przygotowanie dokumentów do przesyłki. Dokumenty, które należy przygotować w przypadku przesyłki towarowej do Chin to faktura handlowa lub proforma oraz oświadczenie o wartości towaru (HV – high value lub LV low value). Nieprawidłowo wypełnione dokumenty zagraniczne to jeden z najczęstszych powodów wydłużenia odprawy celnej dlatego pamiętaj o prawidłowym przygotowaniu dokumentów. Informacje o tym jak powinna wyglądać odpowiednio zapakowana i sformalizowana przesyłka do Chin znajdziesz w regulaminie na naszej stronie.

Czego nie można wysyłać do Chin?

Zanim zdecydujesz się na import lub eksport towarów, dowiedz się jak najwięcej o możliwościach transportowych. Przewóz paczek za granicę ma swoje ograniczenia. Przeczytaj listę towarów, których DHL nie przyjmuje do transportu w przypadku paczki do Chin. Zapoznaj się z ograniczeniami, jakie są wprowadzane przez Chiny. Obecnie kurier do Chin nie może dostarczyć między innymi:

Międzynarodowe przesyłki – niezależnie od tego czy są do Chin, czy do Polski – muszą być realizowane w zgodzie ze standardami i wymogami bezpieczeństwa. Gwarantujemy to w DHL Express.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Chin.

Zapakuj swoją przesyłkę do Chin, nadając ją w punkcie DHL Servicepoint lub zamów kuriera poprzez MyDHL+, wydrukuj etykietę i oczekuj na odbiór. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z infolinią!

Szybka wysyłka do Chin z DHL Express zajmuje około 3-4 dni roboczych. Nasze usługi kurierskie wyróżniają się krótkim czasem realizacji zamówienia.

Tak, każda paczka do Chin posiada swój 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), możesz śledzić przesyłkę na stronie internetowej.

Dostępność usługi sprawdzisz w MyDHL+ lub dedykowanym portalu. Możesz też skontaktować się z Działem Obsługi Klienta, aby uzyskać szczegółowe informacje w kwestii przesyłek z Polski do konkretnych miast na terenie Chin. Nasz Dział Obsługi Klienta jest czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Wybierz kopertę, karton lub szczelne, foliowe opakowanie, przystosowane do gabarytów Twojej przesyłki. Dodatkowo zabezpiecz paczkę mocną taśmą i pamiętaj o umieszczeniu etykiety transportowej.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach