DHL EXPRESS
PACZKI DO CZARNOGÓRY

Paczki do i z Czarnogóry

Szukasz sprawdzonego i skutecznego sposobu na realizację przesyłek międzynarodowych? Sprawdź jak szybkie i proste mogą być paczki do Czarnogóry z DHL Express. Nasz kurier do Czarnogóry doręczy wszystkie Twoje przesyłki w wybrane miejsce na terenie tego kraju. Dzięki nam import z Czarnogóry i eksport towarów w tym kierunku może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie lub Twojej firmy.

Przesyłka do Czarnogóry z DHL Express — najlepsze rozwiązanie na import i eksport!

Sprawdź cenę paczki do Czarnogóry

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Czarnogóra

Jeżeli szukasz szybkiego, skutecznego i bezpiecznego sposobu na wysyłkę za granicę, zobacz, co oferuje DHL Express. Nasz kurier międzynarodowy sprawi, że import z Czarnogóry do Polski i eksport z Polski do Czarnogóry będą jeszcze łatwiejsze, niż sądzisz. Minimalna liczba formalności, brak zmartwień o koordynację procesu wysyłki, a także terminowość – to wszystko charakteryzuje naszą ofertę.

Dzięki dostępności własnej dobrze rozbudowanej sieci połączeń transportowych możesz mieć pewność, że przesyłki lotnicze do Czarnogóry trafią w miejsce przeznaczenia w deklarowanym terminie. Szacujemy, że średni czas transportu paczek w tym kierunku wynosi około 2-3 dni robocze. Pamiętaj jednak, że wysyłka do Czarnogóry może zająć jednak kilka dni więcej, jeśli paczka zostanie oddana do punktu nadawczego tuż przed dniem wolnym od pracy/weekendem.

Ile kosztuje paczka do Czarnogóry?

Chociaż ostateczna cena za przesyłki kurierskie do Czarnogóry będzie uzależniona od kilku czynników, można założyć, że ceny za nadanie paczki w tym kierunku zaczynają się już od 175 złotych. Do najważniejszych czynników związanych z kosztami przesyłek zagranicznych, zalicza się, między innymi: wagę i wielkość paczki, dokładne miejsce przeznaczenia, a także dodatkowe opcje, takie jak np. ubezpieczenia itp. Jeżeli lubisz planować swoje wydatki, przed nadaniem przesyłki skorzystaj z cennika przesyłek międzynarodowych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Czarnogóry?

Średni czas transportu paczki do Czarnogóry wynosi około 2-3 dni roboczych. Dzięki praktycznemu doświadczeniu i ciężko wypracowanej pozycji jednego z liderów w branży możemy zapewnić dostęp do własnej floty pojazdów i frachtu lotniczego, Idealna koordynacja różnych środków transportu sprawia, że powierzone nam paczki za granicę dotrą na miejsce w terminie! Chcesz nadawać regularnie przesyłki międzynarodowe? Zapytaj nas o ofertę specjalną dla firm!

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny biznes, czy przesyłki kurierskie do Czarnogóry nadajesz jako osoba prywatna – paczki możesz nadać za pośrednictwem kuriera, lub samodzielnie — w jednym z punktów DHL Servicepoint. Wygodna aplikacja MyDHL+ pomoże Ci śledzić wszystkie szczegóły Twojej wysyłki za granicę, poprawia organizację i ułatwia zarządzanie importem i eksportem towarów. Kurier międzynarodowy w DHL Express czeka na Twoje zlecenie!

Przesyłki zagraniczne do Czarnogóry mogą być szybkie i proste – sprawdź ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Czarnogóry.

Paczki do Czarnogóry nadasz samodzielnie, za pomocą jednego z kilkuset punktów nadawczych DHL Servicepoint zlokalizowanych w całej Polsce. Możesz również skorzystać z usługi – zamów kuriera pod wskazany adres.

Przesyłki zagraniczne do Czarnogóry muszą być solidnie zapakowane. Wysłane przedmioty włóż do mocnego kartonu, zaklej go dobrą taśmą i jeżeli to możliwe – owiń szczelnie stretchem. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego

Wolne miejsce paczki do Czarnogóry powinno być wypełnione. Umieść w nim coś lekkiego – folię bąbelkową, zmięte gazety lub innego wypełniacza.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ceny za paczki do Czarnogóry to już 175 złotych.

Średni czas transportu paczki do Czarnogóry to 2-3 dni robocze.

Drogę paczki za granicę możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli nie chcesz, by Twoja przesyłka do Czarnogóry została zatrzymana podczas kontroli celnej, jej zawartość nie może naruszać przepisów prawa obowiązujących w danym kraju. Szczegółów na temat listy przedmiotów zakazanych udzieli Ci nasza infolinia.

Paczka z Czarnogóry do Polski może być jeszcze szybsza! Sprawdź naszą ofertę!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach