DHL EXPRESS
PACZKI DO CZARNOGÓRY

Paczki do i z Czarnogóry

Szukasz sprawdzonego i skutecznego sposobu na realizację przesyłek międzynarodowych? Sprawdź jak szybkie i proste mogą być paczki do Czarnogóry z DHL Express. Nasz kurier do Czarnogóry doręczy wszystkie Twoje przesyłki w wybrane miejsce na terenie tego kraju. Dzięki nam import z Czarnogóry i eksport towarów w tym kierunku może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie lub Twojej firmy.

Przesyłka do Czarnogóry z DHL Express — najlepsze rozwiązanie na import i eksport!

Sprawdź cenę paczki do Czarnogóry

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Czarnogóra

Jeżeli szukasz szybkiego, skutecznego i bezpiecznego sposobu na wysyłkę za granicę, zobacz, co oferuje DHL Express. Nasz kurier międzynarodowy sprawi, że import z Czarnogóry do Polski i eksport z Polski do Czarnogóry będą jeszcze łatwiejsze, niż sądzisz. Minimalna liczba formalności, brak zmartwień o koordynację procesu wysyłki, a także terminowość – to wszystko charakteryzuje naszą ofertę.

Dzięki dostępności własnej dobrze rozbudowanej sieci połączeń transportowych możesz mieć pewność, że przesyłki lotnicze do Czarnogóry trafią w miejsce przeznaczenia w deklarowanym terminie. Szacujemy, że średni czas transportu paczek w tym kierunku wynosi około 2-3 dni robocze. Pamiętaj jednak, że wysyłka do Czarnogóry może zająć jednak kilka dni więcej, jeśli paczka zostanie oddana do punktu nadawczego tuż przed dniem wolnym od pracy/weekendem.

Ile kosztuje paczka do Czarnogóry?

Chociaż ostateczna cena za przesyłki kurierskie do Czarnogóry będzie uzależniona od kilku czynników. Do najważniejszych czynników związanych z kosztami przesyłek zagranicznych, zalicza się, między innymi: wagę i wielkość paczki, dokładne miejsce przeznaczenia, a także dodatkowe opcje, takie jak np. ubezpieczenia itp. Jeżeli lubisz planować swoje wydatki, przed nadaniem przesyłki skorzystaj z cennika przesyłek międzynarodowych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Czarnogóry?

Średni czas transportu paczki do Czarnogóry wynosi około 2-3 dni roboczych. Dzięki praktycznemu doświadczeniu i ciężko wypracowanej pozycji jednego z liderów w branży możemy zapewnić dostęp do własnej floty pojazdów i frachtu lotniczego, Idealna koordynacja różnych środków transportu sprawia, że powierzone nam paczki za granicę dotrą na miejsce w terminie! Chcesz nadawać regularnie przesyłki międzynarodowe? Zapytaj nas o ofertę specjalną dla firm!

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własny biznes, czy przesyłki kurierskie do Czarnogóry nadajesz jako osoba prywatna – paczki możesz nadać za pośrednictwem kuriera, lub samodzielnie — w jednym z punktów DHL Servicepoint. Wygodna aplikacja MyDHL+ pomoże Ci śledzić wszystkie szczegóły Twojej wysyłki za granicę, poprawia organizację i ułatwia zarządzanie importem i eksportem towarów. Kurier międzynarodowy w DHL Express czeka na Twoje zlecenie!

Przesyłki zagraniczne do Czarnogóry mogą być szybkie i proste – sprawdź ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Czarnogóry.

Paczki do Czarnogóry nadasz samodzielnie, za pomocą jednego z kilkuset punktów nadawczych DHL Servicepoint zlokalizowanych w całej Polsce. Możesz również skorzystać z usługi – zamów kuriera pod wskazany adres.

Przesyłki zagraniczne do Czarnogóry muszą być solidnie zapakowane. Wysłane przedmioty włóż do mocnego kartonu, zaklej go dobrą taśmą i jeżeli to możliwe – owiń szczelnie stretchem. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego

Wolne miejsce paczki do Czarnogóry powinno być wypełnione. Umieść w nim coś lekkiego – folię bąbelkową, zmięte gazety lub innego wypełniacza.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express.

Średni czas transportu paczki do Czarnogóry to 2-3 dni robocze.

Drogę paczki za granicę możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli nie chcesz, by Twoja przesyłka do Czarnogóry została zatrzymana podczas kontroli celnej, jej zawartość nie może naruszać przepisów prawa obowiązujących w danym kraju. Szczegółów na temat listy przedmiotów zakazanych udzieli Ci nasza infolinia.

Paczka z Czarnogóry do Polski może być jeszcze szybsza! Sprawdź naszą ofertę!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach