DHL EXPRESS
PACZKI DO TAJLANDII

Paczki do i z Tajlandii

Regularnie wysyłasz paczki do Tajlandii, ale przyszedł czas na zmianę kuriera? Jeśli szukasz lidera w branży, wyróżniającego się błyskawiczną i bezpieczną dostawą paczek za granicę, sprawdź naszą ofertę. Paczka do Tajlandii dotrze szybko na miejsce, dzięki naszej rozbudowanej sieci komunikacyjnej. Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Eksport i import towarów w DHL Express to gwarancja profesjonalizmu.

Planujesz paczki do Tajlandii? – Z nami przesyłki międzynarodowe docierają na miejsce w krótkim czasie!

Sprawdź cenę paczki do Tajlandii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Tajlandia

Jeśli wydaje Ci się, że wysyłka za granicę to sporo formalności i utrudnień, przekonaj się, że to nieprawda. Paczki do Tajlandii w DHL Express to prosty proces nadawczy i bezpieczny transport. W dodatku udostępniamy Ci funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, abyś mógł mieć zawsze kontrolę nad drogą przesyłki. U nas wysyłka paczki za granicę, choćby był to drugi koniec świata, zajmie tylko kilka dni roboczych. Zanieś paczkę do punktu DHL Servicepoint (wybierz dowolny) lub zamów kuriera do domu czy pracy – nasz pracownik odbierze od Ciebie przesyłkę bezpośrednio w umówionej lokalizacji.

Ile kosztuje paczka do Tajlandii?

Ostateczny koszt za transport jest zależny od kilku czynników – w tym wagi gabarytowej. Na naszej stronie umieściliśmy cennik paczek zagranicznych, który umożliwi i ułatwi planowanie budżetu na usługi kurierskie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Tajlandii?

Jak wskazuje nazwa naszej firmy, międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express wyróżniają się błyskawiczną dostawą. Eksport do Tajlandii z Polski zajmuje średnio ok. 2-4 dni robocze. Jeśli paczka zostaje nadana w weekend albo w święto narodowe i dzień wolny od pracy, to taki czas dostawy może się trochę wydłużyć. Skorzystaj z aplikacji MyDHL+, aby mieć dostęp do szczegółowych danych i kontrolować transport paczki do Tajlandii.

Paczki z Polski do Tajlandii i paczki z Tajlandii do Polski – szybko i bezpiecznie w DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Tajlandii.

Paczki do Tajlandii możesz nadać na dwa sposoby: poprzez nadanie paczki w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie odbioru przesyłki przez kuriera.

Przesyłki zagraniczne warto zapakować w solidny karton, oklejony dodatkowo mocną taśmą. Na zewnątrz umieść etykietę z listem przewozowym.

Pustą przestrzeń paczki do Tajlandii wypełnij folią bąbelkową lub gazetami, aby zapewnić stabilność przedmiotów.

Koszt nadania przesyłki do Tajlandii jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Na stronie dostępny jest cennik paczek międzynarodowych, który umożliwi Ci zorientowanie się w szczegółowych kosztach.

2-4 dni robocze to szacowany czas transportu paczki do Tajlandii.

Tak, nadawcy mogą śledzić drogę paczki na stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Szczegółową listę przedmiotów zakazanych do wysyłki, skonsultujesz z pracownikiem na infolinii. Wśród podstawowych znajdują się: pieniądze, zwierzęta, rośliny, materiały łatwopalne, broń i amunicja.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach