DHL EXPRESS
PACZKI DO FILIPIN

Paczki do i z Filipin

Szukasz rozwiązanie na szybkie nadanie paczki do Filipin? Mimo tak dużej odległości, dzięki naszej ofercie, wysyłka paczki za granicę jest sprawna, prosta i niedroga. Kurier do Filipin to najlepsze rozwiązanie, jeśli zależy Ci na czasie i bezpieczeństwie przedmiotów, które wysyłasz za granicę. Import i eksport z Polski jeszcze nigdy nie były tak wygodne.


Koniecznie sprawdź, jak za pomocą DHL Express nadasz przesyłkę do Filipin!

Sprawdź cenę paczki do Filipin

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Filipiny

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię import z Filipin do Polski, czy eksport z Polski – kurier międzynarodowy DHL Express zrealizuje Twoją dyspozycję. Gwarantujemy, że wysyłka do Filipin będzie terminowa, bezpieczna i do tego w korzystnej cenie. Dzięki dostępności setki punktów nadawczych DHL Servicepoint możesz samodzielnie, szybko nadać swoją paczkę do Filipin z wybranego miejsca. Jeśli jednak wolisz wygodę i komfort związany z kompleksową obsługą – zamów kuriera, który odbierze przesyłkę do Filipin ze wskazanego przez Ciebie miejsca.

Paczki do Filipin realizowane dzięki DHL Express są dedykowane tym, którzy nadają paczki zagraniczne regularnie, jak i osobom które robią to tylko okazjonalnie – raz, dwa razy do roku. Nasza elastyczna oferta pomoże Ci bez trudu zoptymalizować koszt wysyłek międzynarodowych. Co więcej – dzięki możliwości wyboru określonych opcji – masz też wpływ na to, kiedy Twoja paczka trafi do zagranicznego odbiorcy!

Ile kosztuje paczka do Filipin?

Przesyłki międzynarodowe są oferowane w różnych wariantach cenowych. Od tego, ile dokładnie będzie kosztować paczka do Filipin, zależy kilka czynników. Do najważniejszych, które determinują koszt paczki zagranicznej, zalicza się wagę gabarytową, wielkość paczki i tryb jej nadania. Jeśli chcesz zaplanować swoje wydatki, sprawdź po prostu cennik paczek zagranicznych DHL Express.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Filipin?

Dokładamy starań, by wszystkie przesyłki zagraniczne realizowane były z zachowaniem bezpieczeństwa i terminowości. Średni czas trwania przesyłek międzynarodowych do Filipin to od 1 do 3 dni roboczych. Wybór opcji nadania uzależnia termin dostawy do adresata. Wybierając błyskawiczne przesyłki lotnicze do Filipin, możesz liczyć na to, że paczka trafi szybciej, ale będzie też droższa.

Jeśli cenisz szybkie paczki zagraniczne do Filipin – skorzystaj z oferty DHL Express. Poza gwarancją terminowości, dzięki opcji śledzenia przesyłek zagranicznych, masz pełny wgląd do historii jej transportu. Dane pojawiają się w systemie w czasie rzeczywistym!

Czego nie można wysyłać do Filipin?

Każdy kraj ma swoje przepisy w zakresie tego, co można, a czego nie można transportować na jego terytorium. Przesyłka z Filipin do Polski i odwrotnie – eksport z Polski do Filipin powinien odbywać się zgodnie z literą prawa obowiązującego na terenie kraju. Paczki międzynarodowe nie powinny zawierać pieniędzy, sztabek metali szlachetnych, czasem też leków, płynnych substancji, a nawet suplementów diety. Aby uniknąć kłopotów z zatrzymaniem paczki – skontaktuj się z naszą infolinią. Dowiesz się, co możesz, a czego nie możesz spakować do swojej przesyłki.

Wykorzystaj usługi kurierskie DHL Express do swoich celów!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Filipin.

Przesyłki do Filipin możesz nadać samodzielnie – w jednym z punktów nadawczych DHL Servicepoint lub skorzystać z opcji – zamówi kuriera do domu.

Twoja paczka do Filipin powinna być dobrze zapakowana np. w solidny karton i dokładnie zaklejona mocną taśmą lub stretchem. Pamiętaj, by w widocznym miejscu umieścić list przewozowy.

Wysyłki zagraniczne często przebywają długą trasę, zanim dotrą na miejsce. Zabezpiecz zatem wnętrze paczki starymi gazetami, wypełniaczem lub poduszkami powietrznymi. Upewnij się, że umieszczone w paczce przedmioty są nieruchome.

To, ile będzie kosztować paczka do Filipin, jest uzależnione od kilku czynników (np. jej wagi i gabarytów). Przed nadaniem przesyłki poznaj jej koszt, weryfikując nasz cennik paczek zagranicznych.

Przesyłki do Filipin docierają na miejsce zwykle w terminie 1 – 3 dni roboczych od daty nadania.

Tak. Jest to możliwe dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych. Dzięki niej możesz mieć stały podgląd do trasy Twojej przesyłki.

Każdy kraj ma swoje indywidualne obostrzenia. Aby poznać pełną listę przedmiotów, których nie będziesz mógł wysłać do Filipin – skontaktuj się z naszą infolinią!

Nadaj paczkę zagraniczną do Filipin za naszym pośrednictwem!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach