DHL EXPRESS
PACZKI DO BHUTANU

Paczki do i z Bhutanu

Eksport za granicę to specjalność firmy DHL Express. Jeśli chcesz wysłać paczki do Bhutanu lub w inne miejsca Azji, zapoznaj się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy specjalne rozwiązania dla klientów biznesowych i indywidualnych. Każdy nadawca może śledzić transport w aplikacji MyDHL+.

Przesyłka do Bhutanu? Z DHL Express to proste i szybkie!

Sprawdź cenę paczki do Bhutanu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Bhutan

Umożliwiamy wygodne nadanie paczki do Bhutanu. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Jednym z nich jest przekazanie przesyłki w punkcie DHL Servicepoint. Drugim – przekazanie przesyłki kurierowi, który odwiedzi Cię w domu lub miejscu pracy. Możesz też wskazać inny adres i umówić się na wizytę. Po odebraniu paczki przez kuriera korzystaj z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych, która da Ci poczucie kontroli nad tym, co dzieje się z paczką i jak przebiega transport!

Ile kosztuje paczka do Bhutanu?

Nie ma jednej ceny za przesyłki międzynarodowe, bo każda podlega innym cechom – od parametrów, po wagę gabarytową, po dodatkowe usługi wykupione przed nadawcę. Warto jednak znać ceny wyjściowe – koszt najtańszej przesyłki do Bhutanu w DHL Express sprawdzisz w kalkulatorze online. Na naszej stronie umieściliśmy cennik paczek zagranicznych, który przybliży Ci szczegółowe informacje i pomoże w zaplanowaniu finansów.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Bhutanu?

Przed pandemią koronawirusa wysyłka do Bhutanu z Polski zajmowała średnio 5 dni roboczych. Z powodu pandemii czas dostawy jest wydłużony. Możesz monitorować status paczki i jej drogę w aplikacji MyDHL+. Weź też pod uwagę kwestię dni roboczych i weekendów. Kiedy nadajesz paczki w piątek lub przed dniem wolnym od pracy, proces wysyłki rozpoczyna się później – w najbliższym dniu roboczym.

Szybka paczka z Polski do Bhutanu i z Bhutanu do Polski!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Bhutanu.

Wybierz autoryzowany punkt DHL Servicepoint i przekaż paczkę pracownikowi. Możesz też zamówić kuriera do domu/pracy po odbiór przesyłki.

Niezależnie od tego, czy to eksport czy import, zapakuj towar w solidny karton i przyklej na zewnątrz etykietę z listem przewozowym. Dokumenty spakuj do koperty bąbelkowej.

Najlepszym materiałem do zabezpieczenia wysyłanych przedmiotów jest folia bąbelkowa. Owiń nią rzeczy w kartonie i wypełnij puste miejsca – dzięki temu podczas transportu przedmioty zachowają stabilność.

Szczegółowe informacje na temat kosztów znajdują się w cenniku na stronie internetowej DHL Express.

Przed pandemią paczki do Bhutanu docierały na miejsce w ciągu 5 dni roboczych. W czasie pandemii czas ten może być wydłużony.

Tak, nadawcy mogą kontrolować transport w aplikacji MyDHL+.

Towary ograniczone w wysyłce to między innymi: gotówka, amunicja, materiały łatwopalne, drogocenne dzieła sztuki i biżuteria, niektóre leki, alkohole i wyroby tytoniowe. Zadzwoń na infolinię, aby dowiedzieć się więcej o tym, czego nie wolno wysyłać do Bhutanu.

Import do Polski i eksport z Polski – profesjonalny kurier międzynarodowy DHL Express

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach