DHL EXPRESS
PACZKI DO MOŁDAWII

Paczki do i z Mołdawii

Zastanawiasz się nad bezpiecznym sposobem na import i eksport paczki do Mołdawii? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Kurier zagraniczny DHL Express może doręczyć Twoje przesyłki do Mołdawii w deklarowanym terminie – szybko i bezpiecznie. Eksport z Polski do Mołdawii i import z Mołdawii do Polski jeszcze nigdy nie były tak proste!

Szybka paczka zagraniczna do Mołdawii – sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Mołdawii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Mołdawia

Kurier międzynarodowy z DHL Express może okazać się najlepszym rozwiązaniem na załatwienie wszystkich spraw związanych z zagranicznym transportem towarów na linii Polska – Mołdawia. Import z Mołdawii i eksport do Mołdawii będzie realizowany sprawnie i szybko. To wszystko dzięki naszej rozbudowanej sieci komunikacyjnej i wykorzystaniu wielu metod transportu. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i zdjąć ze swoich barków gros spraw związanych z koordynacją transportu zagranicznego – zaufaj DHL Express.

Przesyłki międzynarodowe do Mołdawii możesz nadać samodzielnie, korzystając z jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint. Jeżeli jednak zależy Ci na tym, aby przesyłki kurierskie do Mołdawii były związane z maksymalnym komfortem, bez nakładu Twojego czasu – zamów kuriera pod wskazany adres! Jak widzisz, wysyłka paczki za granicę może być banalnie prosta! Szacujemy, że średni czas transportu paczki do Mołdawii wynosi 2 dni robocze.

Ile kosztuje paczka do Mołdawii?

Ostateczna cena za przesyłki do Mołdawii może być uzależniona od wagi, wielkości i dokładnego adresu doręczenia paczki zagranicznej. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę, jeszcze przed nadaniem wysyłki do Mołdawii, skorzystaj z cennika paczek międzynarodowych, który znajdziesz na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Mołdawii?

Dokładamy najwyższych starań, aby wszystkie przesyłki zagraniczne do Mołdawii trafiały do odbiorców jak najszybciej. Zakładamy, że średni czas transportu przesyłki do Mołdawii wynosi około 2 dni roboczych. Jeżeli jednak chcesz poznać dokładną datę doręczenia paczki międzynarodowej do Mołdawii, skorzystaj z wygodnej aplikacji MyDHL+.

Szybkie paczki zagraniczne do Mołdawii docierają do miejsca docelowego wieloma środkami transportu. Dzięki dostępności do własnego frachtu lotniczego, możemy zagwarantować, że przesyłki lotnicze do Mołdawii będą szybkie i bezpieczne. Jako jeden z liderów w branży międzynarodowych przesyłek kurierskich dbamy o satysfakcję naszych Klientów, a ona wynika z dotrzymywania deklarowanych terminów.

Jeśli często wysyłasz paczki za granicę, sprawdź naszą ofertę. Paczka do Mołdawii może być nadana z jednego z setek punktów DHL Servicepoint lub odebrana przez naszego kuriera ze wskazanego przez Ciebie miejsca. Jeśli prowadzisz biznes i szukasz sposobu na import i eksport towarów – zapytaj nas o specjalną ofertę dla firm!

Sprawdź naszą ofertę! Import i eksport towarów do Mołdawii. W DHL Express są one prostsze niż myślisz!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Mołdawii.

Przesyłki zagraniczne do Mołdawii możesz nadać w jednym z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint lub zamówić kuriera pod wskazany adres – do domu lub biura.

Przesyłki międzynarodowe do Mołdawii muszą być zapakowane w trwały karton. Zaklej go mocną taśmą i owiń paczkę stretchem. W widocznym miejscu naklej etykietę przewozową.

Przesyłki międzynarodowe do Mołdawii muszą być dobrze zabezpieczone na czas podróży. Folia bąbelkowa, gazety, lub profesjonalne wypełniacze pomogą Ci unieruchomić przedmioty na czas transportu.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie.

Zakładamy, że łączny transportu wysyłki do Mołdawii to aktualnie ok. 2 dni robocze. Dokładny termin doręczenia sprawdzisz w aplikacji MyDHL+.

Jest to możliwe, dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli chcesz uniknąć problemów celnych, przed nadaniem paczki do Mołdawii sprawdź spis przedmiotów, których nie możesz wwozić na teren kraju. Jeśli masz dodatkowe pytania, pomocy, udzieli Ci nasza infolinia.

Przesyłki międzynarodowe do Mołdawii to doskonały sposób na sprawy import i eksport towarów. Sprawdź i nadaj szybką paczkę z DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach