DHL EXPRESS
PACZKI DO ISLANDII

Paczki do i z Islandii

Każdy, kto planuje wysłanie dokumentów lub paczki do Islandii, może skorzystać z usług DHL Express. Mamy ofertę dla firm i klientów indywidualnych. Transport obejmuje przesyłki lotnicze i realizowany jest bezpiecznie, w krótkim czasie. Zapoznaj się z ofertą i porównaj ją z konkurencją. Nasze doświadczenie i logistyka przyniosły nam pozycję lidera w branży.

Sprawdź cenę paczki do Islandii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Islandia

Żyjemy w czasach, kiedy przesyłki zagraniczne powinny być realizowane sprawnie, bez żadnych komplikacji. Jako kurier międzynarodowy realizujemy to każdego dnia. Codziennie Polacy nadają paczki do Islandii, wybierając nasze usługi kurierskie. W ten sposób wspieramy dobrą komunikację i międzynarodową wymianę handlową jak i  pomagamy w osiąganiu celów prywatnych – jak np. przekazanie prezentu. Na stronie internetowej wprowadziliśmy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której można na bieżąco monitorować eksport paczki do Islandii z Polski.

Przygotowanie przesyłki za granicę jest proste i wygodne. Wystarczy, że przyniesiesz ją do dowolnie wybranego punktu partnerskiego DHL Servicepoint lub zamówisz wizytę kuriera w domu czy miejscu pracy. Pracownik DHL Express odbierze paczki do Islandii już następnego dnia roboczego, do godz. 14:00.

Ile kosztuje paczka do Islandii?

Cennik paczek zagranicznych to miejsce, w którym dowiesz się, jaki budżet musisz przeznaczyć na wysłanie paczki do Islandii. Koszt jest zależny od czynników tj.np. parametry i ciężar wysyłki. W rezultacie jest więc on inny dla każdej przesyłki.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Islandii?

Spotkałeś się już z hasłem „szybka paczka”? Nasze usługi kurierskie doskonale do tego pasują. Import i eksport do Islandii staramy się przeprowadzać z możliwie najkrótszym czasie – tak jak w każde inne miejsce za granicę. Szacuje się, że transport przesyłki do Islandii trwa 1 dzień roboczy.

Czego nie można wysyłać do Islandii?

Wszystkie przesyłki międzynarodowe muszą być zgodne z zasadami bezpieczeństwa. Reguluje to między innymi lista rzeczy zakazanych do wysyłki. Przesyłka do Islandii nie może zawierać na przykład:

Wiele innych przedmiotów również podlega ograniczeniom (np. alkohol, leki, papierosy, nasiona), dlatego przed nadaniem paczki zorientuj się jakie zasady obowiązują w Islandii lub innym kraju docelowym.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Islandii.

Paczki do Islandii nadaj w jednym z setek punktów DHL Servicepoint. Możesz również zamówić kuriera do domu lub pracy. Zrób to telefonicznie lub za pośrednictwem formularza online.

Zabezpiecz wszystkie rzeczy folią bąbelkową, papierem, gazetą lub serwetkami. Wypełnij też puste przestrzenie w kartonie.

Koszt przesyłki do Islandii zależy od wymiarów i wagi paczki lub dokumentów. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik, który umożliwi Ci obliczenie i zaplanowanie kosztów transportu zagranicznego.

Tak, śledzenie drogi Twojej paczki do Islandii jest możliwe przez Internet.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach