DHL EXPRESS
PACZKI DO IZRAELA

Paczki do i z Izraela

Musisz wysłać zagraniczne dokumenty lub paczki do Izraela? Zobacz, jak realizujemy przesyłki międzynarodowe w DHL Express! Codziennie organizujemy profesjonalny i szybki transport dla paczek za granicę. Zapewniamy atrakcyjny cennik i bezpieczeństwo towaru. Na wysokim poziomie organizujemy nie tylko eksport z Polski, lecz także import do Polski. Dzięki nam Twoja przesyłka do Izraela dotrze na miejsce w ciągu 1-4 dni. Nie wierzysz? Zamów kuriera lub przekaż paczki w DHL Servicepoint. Przekonaj się o jakości naszych usług.

Sprawdź cenę paczki do Izraela

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Izrael

Pierwszy raz planujesz nadanie paczki do Izraela? A może szukasz najlepsze oferty kurierskie dla firm, aby na stałe wysyłać dokumenty za granicę? Pomożemy Ci w tym, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprawnej organizacji. Stawiamy na rozsądny koszt, szybki transport, profesjonalną obsługę, przejrzystość drogi i satysfakcję zarówno nadawców, jak i odbiorców! Nasza usługa obejmuje zarówno eksport, jak i import towarów.

Zanieś planowane paczki do punktu DHL Servicepoint lub przekaż je kurierowi w swoim domu lub miejscu pracy. Umów wizytę kuriera poprzez formularz internetowy lub rozmowę telefoniczną. Nasz kurier międzynarodowy pojawi się u Ciebie już następnego dnia do godz. 14:00!

Ile kosztuje paczka do Izraela?

Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy specjalny cennik paczek zagranicznych, który umożliwia zaplanowanie wysyłki pod kątem budżetu. Ostateczna kwota jest naliczana indywidualnie – zależy od wymiarów i ciężaru paczki.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Izraela?

Jako zespół DHL Express dokładamy wszelkich starań, żeby przesyłki lotnicze gwarantowały adresatom szybkie dostarczenie towaru. Każdego dnia obsługujemy paczki zagraniczne do Izraela. Realizujemy także szybki import do Polski, a każdy etap podróży towarów możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Ułatwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych za pomocą wygenerowanego linku. Otrzymasz go po przekazaniu paczki kurierowi. Zwróć też uwagę, że do Izraela wymagana jest odprawa celna.

Czego nie można wysyłać do Izraela?

Nadając jakiekolwiek przesyłki międzynarodowe, konieczne jest sprawdzenie listy przedmiotów zabronionych. Paczki do Izraela nie mogą zawierać między innymi:

Pod pewnymi warunkami można przewozić perfumy, alkohol i wyroby tytoniowe. Przed przygotowaniem paczki do Izraela, zapoznaj się ze szczegółami regulaminu wysyłki.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Izraela.

Nadanie paczki do Izraela jest możliwe na dwa sposoby – w punkcie DHL Servicepoint albo poprzez telefoniczne lub mailowe zamówienie odbioru przesyłki przez kuriera.

Przygotuj zawartość paczki i umieść ją w solidnym kartonie.Nie zapomnij o naklejeniu etykiety z listem przewozowym w widocznym miejscu. Takie same zasady obejmują eksport i import przedmiotów.

Pojedyncze przedmioty owiń folią bąbelkową lub gazetą. W taki sam sposób zapełnij pustą przestrzeń kartonu.

Cena każdej paczki do Izraela i w inne miejsce za granicę jest ustalana indywidualnie. Koszt zależy od rozmiarów i wagi przesyłki. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik, który umożliwi Ci obliczenie i zaplanowanie kosztów.

Jako profesjonalny kurier międzynarodowy dbamy o to, aby paczka do Izraela dotarła w ciągu 6-7 dni roboczych.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach