DHL EXPRESS
PACZKI DO HISZPANII

Paczki do i z Hiszpanii

Szukasz firmy kurierskiej, która profesjonalnie dostarcza paczki do Hiszpanii i w inne miejsca za granicę? Interesuje Cię eksport towarów z Polski lub import do Polski? W takim razie skorzystaj z usługi oferowanej przez DHL Express, a Twoja paczka do Hiszpanii sprawnie trafi do odbiorcy. Nasi kurierzy zadbają o bezpieczny, staranny i błyskawiczny transport Twojej wysyłki do Hiszpanii – szybka paczka dotrze do adresata nawet następnego dnia! Zamów kuriera i przekonaj się, że DHL Express to najlepszy wybór! Jako kurier międzynarodowy wyróżniamy się też wieloletnim doświadczeniem.

Terminowa paczka do Hiszpanii z DHL Express! Umów się z kurierem po odbiór paczki.

Sprawdź cenę paczki do Hiszpanii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Hiszpania

Chcesz, aby Twoja paczka z Polski do Hiszpanii dotarła do domu adresata szybko, bezpiecznie i profesjonalnie? Zostaw to nam! Firma kurierska DHL Express ma ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych – organizujemy przewóz paczek do miast i miasteczek na terenie całej Hiszpanii. Twoja wysyłka zostanie dostarczona między innymi do Madrytu, Barcelony, Sewilli, a także na Majorkę lub Ibizę. Korzystając z naszych usług (obejmujących eksport i import towarów za granicę) możesz być pewny, że paczki do Hiszpanii dotrą tak szybko, jak to możliwie.

Jak wysłać paczkę do Hiszpanii?

Przesyłki kurierskie Polska-Hiszpania są wyjątkowo proste – nadajesz przesyłkę w jednym z ponad 1500 punktów nadań w Polsce lub zamawiasz kuriera przez internet/ telefonicznie. Gdy nasz pracownik odbierze od Ciebie paczkę do Hiszpanii, możesz ją śledzić na stronie internetowej DHL. Punkty Servicepoint to m.in. sklepy Hubiz, Inmedio, Relay, Discover i One Minute. Jeśli przekażesz paczkę do wysyłki pracownikowi, 2 zł z jej nadania przeznaczymy na działania proekologiczne. Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę wysłania paczki i gotowe!

Ile kosztuje paczka do Hiszpanii?

Zastanawiasz się, ile kosztuje wysłanie przesyłki międzynarodowej do Hiszpanii z Polski? Koszt paczki do Hiszpanii jest uzależniony od rodzaju i wielkości przesyłki. Na naszej stronie znajdziesz szczegółowy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu poznasz dokładną cenę eksportu do Hiszpanii. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o to, żeby było tanio. Firmy kurierskie muszą spełniać standardy bezpieczeństwa, działać zgodnie z szacowanym terminem i mieć usprawnioną komunikację. Warto więc zaufać tym kurierom, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży i rozbudowaną logistykę.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Hiszpanii?

DHL Express organizuje błyskawiczny przewóz paczek do Hiszpanii, dlatego Twoja przesyłka może być doręczona już następnego dnia. Jak to działa? Zamawiasz kuriera online lub nadajesz przesyłkę w punkcie, a my zajmujemy się resztą. Wszystkim klientom DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki czemu szybko i dokładnie sprawdzisz, gdzie znajduje się Twoja paczka do Hiszpanii.

Przesyłki międzynarodowe Polska-Hiszpania są doręczane do adresata nawet w ciągu 2 dni roboczych.

Ile idzie paczka z Hiszpanii do Polski?

W DHL Express realizujemy nie tylko eksport, lecz także import towarów. Paczka z Hiszpanii do Polski dociera na miejsce średnio w ciągu 2 dni roboczych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zachęcamy do kontaktu na infolinii.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Hiszpanii.

Jeśli chcesz nadać przesyłkę międzynarodową, zamów kuriera online, wydrukuj list przewozowy i przekaż paczkę kurierowi. Możesz też zanieść paczkę do jednego z ponad 1500 punktów DHL Servicepoint. Nadanie paczki do Hiszpanii jest proste i wygodne. Sprawdź cenę w cenniku online!

Cena paczki do Hiszpanii jest ustalana indywidualnie – wszystko zależy od wagi i wymiarów przesyłki. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik, który umożliwi Ci obliczenie i zaplanowanie kosztów za eksport lub import. Wykorzystaj opcję śledzenie przesyłek, aby być na bieżąco z transportem paczki.

Za przygotowanie przesyłki odpowiada nadawca, dlatego wybierz odpowiednie opakowanie. Jeżeli wysyłasz dokumenty do Hiszpanii, możesz skorzystać z bezpłatnej koperty DHL. Jeśli wysyłasz paczkę do Hiszpanii w kartonie, zapakuj zawartość tak, aby nie poruszała się – wypełniaczem może być papier lub folia. Przygotuj również taśmę klejącą. Nie zaklejaj paczki do czasu przyjazdu kuriera.

Aby dokładnie zabezpieczyć wnętrze przesyłki międzynarodowej, owiń każdy z przewożonych towarów folią bąbelkową lub gazetą. Pamiętaj o usztywnieniu wnętrza paczki tak, aby zminimalizować ryzyko przemieszczenia.

DHL Express zapewnia błyskawiczną wysyłkę paczek do Hiszpanii. Przeważnie przesyłka trafia do rąk adresata następnego dnia roboczego po odebraniu paczki przez kuriera. W przypadku mniejszych miejscowości czas dostawy może się wydłużyć.

Tak, firma kurierska DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych. Wystarczy, że wpiszesz numer przesyłki na stronie internetowej.

Oferta dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Sprawdź i wyślij paczkę za granicę!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach