Paczki do i z Hiszpanii

Szukasz firmy kurierskiej, która profesjonalnie dostarcza paczki do Hiszpanii i w inne miejsca za granicę? Interesuje Cię eksport z Polski lub import do Polski? W takim razie skorzystaj z usługi oferowanej przez DHL Express, a Twoja paczka do Hiszpanii sprawnie trafi do odbiorcy. Nasi kurierzy zadbają o bezpieczny, staranny i błyskawiczny transport Twojej wysyłki do Hiszpanii – szybka paczka dotrze do adresata nawet następnego dnia! Zamów kuriera i przekonaj się, że DHL Express to najlepszy wybór! Jako kurier międzynarodowy wyróżniamy się też wieloletnim doświadczeniem.

Sprawdź cenę paczki do Hiszpanii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Hiszpania

Chcesz, aby Twoja paczka z Polski do Hiszpanii dotarła do domu adresata szybko, bezpiecznie i profesjonalnie? Zostaw to nam! Firma kurierska DHL Express ma ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych – organizujemy przewóz paczek do miast i miasteczek na terenie całej Hiszpanii. Twoja wysyłka zostanie dostarczona między innymi do Madrytu, Barcelony, Sewilli, a także na Majorkę lub Ibizę. Korzystając z naszych usług (obejmujących eksport i import towarów za granicę) możesz być pewny, że paczki do Hiszpanii dotrą tak szybko, jak to możliwie.

Przesyłki kurierskie Polska-Hiszpania są wyjątkowo proste – nadajesz przesyłkę w jednym z 900 punktów nadań w Polsce lub zamawiasz kuriera przez internet lub telefonicznie. Gdy nasz pracownik odbierze od Ciebie paczkę do Hiszpanii, możesz ją śledzić na stronie internetowej DHL.

Ile kosztuje paczka do Hiszpanii?

Zastanawiasz się, ile kosztuje wysłanie przesyłki międzynarodowej do Hiszpanii z Polski? Koszt paczki do Hiszpanii jest uzależniony od rodzaju i wielkości przesyłki – ceny zaczynają się od 160 złotych. Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu poznasz dokładną cenę eksportu do Hiszpanii.

Dedykowana oferta dla firm

Ile idzie paczka do Hiszpanii?

DHL Express organizuje błyskawiczny przewóz paczek do Hiszpanii, dlatego Twoja przesyłka może być doręczona już następnego dnia. Jak to działa? Zamawiasz kuriera online lub nadajesz przesyłkę w punkcie, a my zajmujemy się resztą. Wszystkim klientom DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki czemu szybko i dokładnie sprawdzisz, gdzie znajduje się Twoja paczka.

Przesyłki międzynarodowe Polska-Hiszpania są doręczane do adresata nawet w ciągu 2 dni roboczych.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Hiszpanii?
  Jeśli chcesz nadać przesyłkę międzynarodową, zamów kuriera online, wydrukuj list przewozowy i przekaż paczkę kurierowi. Możesz też zanieść paczkę do jednego z 900 punktów DHL Servicepoint. Nadanie paczki do Hiszpanii jest proste i wygodne.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Hiszpanii?
  Cena każdej paczki jest ustalana indywidualnie – wszystko zależy od wagi i wymiarów przesyłki. Najmniejsze paczki wyślesz już za 160 zł.
 • Jak przygotować przesyłkę do Hiszpanii?
  Za przygotowanie przesyłki odpowiada nadawca, dlatego wybierz odpowiednie opakowanie. Jeżeli wysyłasz dokumenty do Hiszpanii, możesz skorzystać z bezpłatnej koperty DHL. Jeśli wysyłasz paczkę do Hiszpanii w kartonie, zapakuj zawartość tak, aby nie poruszała się – wypełniaczem może być papier lub folia. Przygotuj również taśmę klejącą. Nie zaklejaj paczki do czasu przyjazdu kuriera.
 • Jak zabezpieczyć przewożone towary?
  Aby dokładnie zabezpieczyć wnętrze przesyłki międzynarodowej, owiń każdy z przewożonych towarów folią bąbelkową lub gazetą. Pamiętaj o usztywnieniu wnętrza paczki tak, aby zminimalizować ryzyko przemieszczenia.
 • Ile idzie przesyłka międzynarodowa do Hiszpanii?
  DHL Express zapewnia błyskawiczną wysyłkę paczek do Hiszpanii. Przeważnie przesyłka trafia do rąk adresata następnego dnia roboczego po odebraniu paczki przez kuriera. W przypadku mniejszych miejscowości czas dostawy może się wydłużyć.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Hiszpanii?
  Tak, firma kurierska DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych. Wystarczy, że wpiszesz numer przesyłki na stronie internetowej.

`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`