DHL EXPRESS
PACZKI DO KANADY

Paczki do i z Kanady

Szukasz firmy kurierskiej, która szybko wysyła paczki do Kanady i jednocześnie oferuje atrakcyjny koszt transportu? Właśnie ją znalazłeś! DHL Express specjalizuje się w błyskawicznej i bezpiecznej obsłudze przesyłek do Kanady i w ogóle za granicę. Dzięki nam Twoja paczka dotrze do odbiorcy w Ameryce Północnej w idealnym stanie i to w zaledwie kilka dni. Dokładamy wszelkich starań, aby paczki do Kanady były doręczone w najkrótszym możliwym czasie. Nasz kurier zrealizuje swoje zadanie według międzynarodowych, najwyższych standardów. Profesjonalizm obejmuje zarówno import, jak i eksport paczek. Sprawdź cennik i przygotuj paczkę do wysyłki.

Sprawdź cenę paczki do Kanady

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Kanada

Musisz wysłać przesyłkę kurierską z Polski do Kanady? Te dwa kraje dzieli ponad 7000 km, dlatego do obsługi paczki do Kanady wybierz sprawdzoną firmę o międzynarodowym zasięgu. DHL Express to światowy lider, który od lat świadczy usługi kurierskie w Europie i Ameryce Północnej. Z nami Twoja przesyłka do Kanady trafi w ręce adresata szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. Zapewniamy profesjonalny eksport towarów i dokumentów za granicę.

Chcesz nadać paczkę do Kanady z Polski? W DHL Express to wyjątkowo proste! Możesz zanieść przesyłkę do jednego z naszych punktów, które znajdziesz w całym kraju. Kurier może też odebrać paczkę osobiście po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub online. Szybka paczka to nasza specjalność.

Ile kosztuje paczka do Kanady?

Zastanawiasz się, ile zapłacisz za przesyłki lotnicze do Kanady? Spokojnie, ceny w DHL Express mogą Cię zaskoczyć tylko pozytywnie. Aby poznać cenę przesyłki, skorzystaj z naszego cennika poniżej. Paczki do Kanady, tak jak przesyłki do innych miejsc, uzależnione są od kilku czynników – np. wagi paczki. Sprawdź cennik paczek zagranicznych i porównaj oferty. Zobaczysz, że nasze usługi kurierskie wyróżniają się nie tylko krótkim czasem realizacji dostawy, lecz także atrakcyjną ceną.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kanady?

Czy wiesz, że Kanada jest oddalona od Polski o ponad 7000 km? Mimo tego doręczamy przesyłki międzynarodowe już na 2-3 dzień roboczy do największych miast w Kanadzie. Kanada jest bardzo rozległa, do mniejszych i mniej dostępnych miejscowości czas transportu może wynosić nawet 8 dni roboczych. Ciekawi Cię jak wygląda transport Twojej przesyłki za granicę? Na początku po odebraniu paczki przez kuriera w Polsce, przesyłka zagraniczna trafia do miejscowej sortowni, a później do jednej z 6 lokalizacji, gdzie odbywa się odprawa celna i załadunek do samolotu lub transportu liniowego. Następnie przesyłka jest procedowana w głównym HUB w Lipsku w Niemczech, skąd wysyłane są przesyłki międzynarodowe na cały świat. Po wylądowaniu w Kanadzie Twoja paczka trafia do kolejnej sortowni, skąd odbiera ją kurier i dostarcza do rąk adresata.

Standardowa przesyłka międzynarodowa do Kanady trwa od 2 do 8 dni roboczych. Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić trasę swojej paczki, skorzystaj z darmowej opcji śledzenia przesyłek zagranicznych. Numerem śledzenia jest numer Twojej przesyłki. W DHL Express stawiamy na szybki import i eksport towaru, ale też przejrzystość informacji i możliwość kontrolowania drogi przez nadawcę.

Czego nie można wysyłać do Kanady?

Przed wysłaniem paczki do Kanady, warto sprawdzić listę zakazanych przedmiotów, których kategorycznie nie można umieszczać w przesyłce. W przypadku Kanady niedozwolony jest eksport:

Dodatkowo firma kurierska DHL Express, organizująca przewóz paczek do Kanady, zabrania transportu:

Podobne zasady dotyczą importu towaru z Kanady do Polski.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kanady.

Przesyłkę do Kanady możesz nadać na kilka sposobów – wystarczy zanieść paczkę do jednego z punktów DHL, zamówić kuriera telefonicznie lub przygotować przesyłkę online.

Przesyłka do Kanady musi pokonać wieloetapową drogę, dlatego pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu paczki. Przesyłkę zapakuj do solidnego kartonu i użyj wypełniacza tak, aby zawartość nie przemieszczała się.

Aby przesyłka bezpiecznie i szybko dotarła do odbiorcy w Kanadzie, pamiętaj o umieszczeniu w widocznym miejscu naklejki z listem przewozowym. Jeżeli zamawiasz przesyłkę online, wydrukuj list przewozowy, jeżeli nadajesz przesyłkę w punkcie, pracownik przygotuje za Ciebie dokumenty przewozowe.

Koszt przesyłki do Kanady zależy od rodzaju, wagi i rozmiarów paczki. Pełen cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nasze usługi kurierskie DHL Express to szybkie przesyłki za granicę. Zazwyczaj paczki do Kanady idą 2-4 dni robocze do głównych miast w Kanadzie. Doręczenia do bardziej odległych adresów są realizowane w 8 dni roboczych.

Tak, DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przygotowując przesyłkę do Kanady upewnij się, czy możesz wysłać swój towar. Ze względów bezpieczeństwa nie przyjmujemy do transportu towarów określonych jako zabronione, np.: wosku, monetach, wyrobach alkoholowych, pierzu czy znaczkach pocztowych.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach