Paczki do i z Kanady

Szukasz firmy kurierskiej, która szybko wysyła paczki do Kanady i jednocześnie oferuje atrakcyjny koszt transportu? Właśnie ją znalazłeś! DHL Express specjalizuje się w błyskawicznej i bezpiecznej obsłudze przesyłek do Kanady i w ogóle za granicę. Dzięki nam Twoja paczka dotrze do odbiorcy w Ameryce Północnej w idealnym stanie i to w zaledwie kilka dni. Dokładamy wszelkich starań, aby paczki do Kanady były doręczone w najkrótszym możliwym czasie. Nasz kurier zrealizuje swoje zadanie według międzynarodowych, najwyższych standardów. Profesjonalizm obejmuje zarówno import, jak i eksport paczek. Sprawdź cennik i przygotuj paczkę do wysyłki.

Sprawdź cenę paczki do Kanady

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Kanada

Musisz wysłać przesyłkę kurierską z Polski do Kanady? Te dwa kraje dzieli ponad 7000 km, dlatego do obsługi paczki do Kanady wybierz sprawdzoną firmę o międzynarodowym zasięgu. DHL Express to światowy lider, który od lat świadczy usługi kurierskie w Europie i Ameryce Północnej. Z nami Twoja przesyłka do Kanady trafi w ręce adresata szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. Zapewniamy profesjonalny eksport towarów i dokumentów za granicę.

Chcesz nadać paczkę do Kanady z Polski? W DHL Express to wyjątkowo proste! Możesz zanieść przesyłkę do jednego z naszych punktów, które znajdziesz w całym kraju. Kurier może też odebrać paczkę osobiście po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub online. Szybka paczka to nasza specjalność.

Ile kosztuje paczka do Kanady?

Zastanawiasz się, ile zapłacisz za przesyłki lotnicze do Kanady? Spokojnie, ceny w DHL Express mogą Cię zaskoczyć tylko pozytywnie. Aby poznać cenę przesyłki, skorzystaj z naszego cennika poniżej. Paczki do Kanady, tak jak przesyłki do innych miejsc, uzależnione są od kilku czynników – np. wagi paczki. Sprawdź cennik paczek zagranicznych i porównaj oferty. Zobaczysz, że nasze usługi kurierskie wyróżniają się nie tylko krótkim czasem realizacji dostawy, lecz także atrakcyjną ceną.

Dedykowana oferta dla firm

Ile idzie paczka do Kanady?

Czy wiesz, że Kanada jest oddalona od Polski o ponad 7000 km? Mimo tego doręczamy przesyłki międzynarodowe już na 2-3 dzień roboczy do największych miast w Kanadzie. Kanada jest bardzo rozległa, do mniejszych i mniej dostępnych miejscowości czas transportu może wynosić nawet 8 dni roboczych. Ciekawi Cię jak wygląda transport Twojej przesyłki za granicę? Na początku po odebraniu paczki przez kuriera w Polsce, przesyłka zagraniczna trafia do miejscowej sortowni, a później do jednej z 6 lokalizacji, gdzie odbywa się odprawa celna i załadunek do samolotu lub transportu liniowego. Następnie przesyłka jest procedowana w głównym HUB w Lipsku w Niemczech, skąd wysyłane są przesyłki międzynarodowe na cały świat. Po wylądowaniu w Kanadzie Twoja paczka trafia do kolejnej sortowni, skąd odbiera ją kurier i dostarcza do rąk adresata.

Standardowa przesyłka międzynarodowa do Kanady trwa od 2 do 8 dni roboczych. Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić trasę swojej paczki, skorzystaj z darmowej opcji śledzenia przesyłek zagranicznych. Numerem śledzenia jest numer Twojej przesyłki. W DHL Express stawiamy na szybki import i eksport towaru, ale też przejrzystość informacji i możliwość kontrolowania drogi przez nadawcę.

Czego nie można wysyłać do Kanady?

Przed wysłaniem paczki do Kanady, warto sprawdzić listę zakazanych przedmiotów, których kategorycznie nie można umieszczać w przesyłce. W przypadku Kanady niedozwolony jest eksport:

 • wosku,
 • pierza,
 • monet,
 • wyrobów alkoholowych,
 • materiałów łatwopalnych, wybuchowych.

Dodatkowo firma kurierska DHL Express, organizująca przewóz paczek do Kanady, zabrania transportu:

 • papierosów,
 • roślin, w tym nasion i sadzonek,
 • żywych zwierząt oraz futer i skór,
 • broni,
 • cennej biżuterii i zegarków.

Podobne zasady dotyczą importu towaru z Kanady do Polski.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak mogę nadać przesyłkę do Kanady?
  Przesyłkę do Kanady możesz nadać na kilka sposobów – wystarczy zanieść paczkę do jednego z punktów DHL, zamówić kuriera telefonicznie lub przygotować przesyłkę online.
 • Jak przygotować paczkę do Kanady?
  Przesyłka do Kanady musi pokonać wieloetapową drogę, dlatego pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu paczki. Przesyłkę zapakuj do solidnego kartonu i użyj wypełniacza tak, aby zawartość nie przemieszczała się.
 • Czy muszę wydrukować list przewozowy?
  Aby przesyłka bezpiecznie i szybko dotarła do odbiorcy w Kanadzie, pamiętaj o umieszczeniu w widocznym miejscu naklejki z listem przewozowym. Jeżeli zamawiasz przesyłkę online, wydrukuj list przewozowy, jeżeli nadajesz przesyłkę w punkcie, pracownik przygotuje za Ciebie dokumenty przewozowe.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Kanady?
  Koszt przesyłki do Kanady zależy od rodzaju, wagi i rozmiarów paczki. Ceny bez umowy zaczynają się od 185 pln. Pełen cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej.
 • Ile idzie przesyłka międzynarodowa do Kanady?
  Nasze usługi kurierskie DHL Express to szybkie przesyłki za granicę. Zazwyczaj paczki do Kanady idą 2-4 dni robocze do głównych miast w Kanadzie. Doręczenia do bardziej odległych adresów są realizowane w 8 dni roboczych.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Kanady?
  Tak, DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Kanady?
  Przygotowując przesyłkę do Kanady upewnij się, czy możesz wysłać swój towar. Ze względów bezpieczeństwa nie przyjmujemy do transportu towarów określonych jako zabronione, np.: wosku, monetach, wyrobach alkoholowych, pierzu czy znaczkach pocztowych.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`