DHL EXPRESS
PACZKI DO BRAZYLII

Paczki do i z Brazylii

Nadajesz paczki do Brazylii i szukasz sprawdzonego, szybkiego sposobu na ich wysyłkę? Jesteś na dobrej stronie! Kurier do Brazylii z DHL Express jest jednym z lepszych sposobów na realizację transportu międzynarodowego. Import z Brazylii i eksport towarów z Polski do Brazylii może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, lub Twojej firmy. Sprawdź!

Interesuje Cię przesyłka do Brazylii – zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!

Sprawdź cenę paczki do Brazylii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Brazylia

Wysyłka za granicę nie musi wiązać się z szeregiem formalności i koniecznością samodzielnej koordynacji różnych środków transportu. Kurier międzynarodowy z DHL Express sprawia, że import z Brazylii do Polski i eksport z Polski do Brazylii staje się prostszy i bardziej przystępny.

Dzięki dostępowi do własnej floty samochodowej i sieci lotniczej, przesyłki lotnicze do Brazylii docierają na miejsce przeznaczenia w deklarowanym terminie. Wysyłka paczki za granicę, nawet na drugi koniec świata, nie zajmuje zwykle więcej niż kilka dni roboczych. Możesz być spokojny o to, że wszystkie przesyłki do Brazylii będą transportowane w sposób bezpieczny i sprawny. Średni czas trasy paczki do Brazylii wynosi około 3-7 dni roboczych. Wysyłka do Brazylii może być zrealizowana w jednym z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub za pośrednictwem kuriera.

Ile kosztuje paczka do Brazylii?

Ostateczna cena za nadanie szybkiej paczki będzie zależna od wagi gabarytowej i innych opcji dodatkowych. Jeśli chcesz zweryfikować cenę za przesyłki międzynarodowe do Brazylii – sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych i zaplanuj dobrze swój budżet!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Brazylii?

Paczka do Brazylii nadana z Polski dociera zazwyczaj do zagranicznego odbiorcy w terminie około 3-7 dni roboczych. Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich dysponujemy rozbudowaną siecią komunikacyjną, która sprawia, że przesyłki zagraniczne trafiają do odbiorców w deklarowanym terminie.

Prowadzisz własną firmę i interesuje Cię import i eksport towarów? Zapytaj nas o ofertę dla firm. Przesyłki międzynarodowe możesz śledzić za pośrednictwem opcji śledzenie przesyłek, a dokładną datę doręczenia sprawdzisz w praktycznej aplikacji MyDHL+. Przesyłki międzynarodowe do Brazylii nadasz szybko i wygodnie – samodzielnie, lub za pośrednictwem naszego kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę ze wskazanego adresy – z biura lub domu. Jak widzisz, przesyłki zagraniczne i wszystkie związane z nimi formalności możesz dopasować do swoich potrzeb i stylu życia.

Paczki do Brazylii i paczki z Brazylii do Polski mogą być prostsze, niż myślisz – sprawdź ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Brazylii.

Paczki do Brazylii można nadać samodzielnie, z wykorzystaniem jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera do domu, lub biura, pod wskazany adres.

Przesyłki zagraniczne powinny być trwale i starannie zapakowane. Wykorzystaj w tym celu mocny karton, owiń go stretchem, lub zaklej dobrą taśmą. W widocznym miejscu naklej etykietę przewozową.

Wolne wnętrze paczki do Brazylii wypełnij kartonem, gazetami lub wypełniaczem aby uniemożliwić poruszanie się zawartości.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie.

Twoje paczki do Brazylii mogą dotrzeć do odbiorcy w ciągu 3-7 dni roboczych.

Tak. Drogę paczki za granicę możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli nie chcesz by Twoja paczka została zatrzymana na granicy, musisz wiedzieć, co możesz, a czego nie możesz wwozić na teren kraju. Szczegółową listę przedmiotów zakazanych możesz poznać za pomocą naszej infolinii.

Paczki do Brazylii możesz nadać szybko i prosto – sprawdź naszą ofertę.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach