DHL EXPRESS
PACZKI DO TANZANII

Paczki do i z Tanzanii

Chcesz, żeby profesjonalny kurier przetransportował Twoje paczki do Tanzanii? Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy szukasz oferty dla firm, kurier międzynarodowy DHL Express odpowie na Twoje oczekiwania. Zapewniamy bezpieczny i szybki eksport oraz import do Polski.

Szybka paczka do Tanzanii z DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Tanzanii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Tanzania

Nasze punkty DHL Servicepoint to miejsca, w których możesz sprawie nadać przesyłki zagraniczne. Mamy w Polsce łącznie ponad 1300 takich punktów. Sprawdź ich lokalizację, a być może okaże się, że jeden z nich znajduje się obok Twojego domu lub pracy. W DHL Express możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki pod wskazanym adresem. Wybierz tę formę nadania przesyłki, która jest dla Ciebie najwygodniejsza i korzystaj z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych. Zapewniamy, że codziennie realizujemy przesyłki lotnicze do Tanzanii i mamy dobrze rozbudowaną logistykę oraz sieć komunikacyjną.

Ile kosztuje paczka do Tanzanii?

Najtańsze przesyłki do Tanzanii dotyczy wysyłki dokumentów. Pomocą w zaplanowaniu budżetu i zorientowaniu się w kosztach jest nasz cennik paczek zagranicznych. Dlaczego każda wysyłka do Tanzanii może mieć inną cenę? Paczki różnią się wielkością gabarytową i parametrami. Nadawca może też wykupić usługi dodatkowe (np. ubezpieczenie) i w ten sposób również wpłynąć na zmianę ceny przesyłki. O szczegóły dotyczące kosztów warto zapytać również naszych pracowników infolinii.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Tanzanii?

Przesyłki międzynarodowe do Afryki – w tym do Tanzanii – dostarczane były przed pandemią koronawirusa średnio w 2-3 dni robocze. Obecnie ten okres może być nawet dwukrotnie dłuższy, dlatego najlepiej na bieżąco śledzić transport za granice w aplikacji MyDHL+. Eksport z Polski do Tanzanii w DHL Express realizowany jest najszybciej jak to możliwe i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Zwróć uwagę, że jeśli nadajesz przesyłki kurierskie przed weekendem albo dniem wolnym od pracy, to wysyłka będzie zrealizowana dopiero w nadchodzącym dniu roboczym.

Sprawdzony kurier do Tanzanii dla firm i indywidualnych klientów – eksport i import paczek

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Tanzanii.

Przygotuj przesyłkę i przekaż ją pracownikowi wybranego punktu DHL Servicepoint. Możesz też umówić się z kurierem DHL Express, który odbierze od Ciebie paczkę w domu lub w miejscu pracy.

Jeżeli przesyłki międzynarodowe to dokumenty, zapakuj je w kopertę bąbelkową. Pozostałe przedmioty zapakuj do kartonu i owiń go taśmą. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Do zabezpieczenia przedmiotów użyj folii bąbelkowej lub gazet. Pamiętaj, aby wypełnić materiałami przestrzeń między rzeczami. Dzięki temu nie będą się przemieszczać w transporcie.

Koszt nadania przesyłki do Tanzanii jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Więcej informacji znajdziesz w cenniku na stronie internetowej.

Pandemia koronawirusa wymusiła zmiany logistyczne i transport do Tanzanii trwa teraz dwukrotnie dłużej – od 6-10 dni.

Tak, każdy nadawca może być na bieżąco z tym, jak wygląda transport. Wykorzystaj do tego m.in. aplikację MyDHL+.

Wśród przedmiotów zakazanych do wysyłki za granicę są między innymi: materiały wybuchowe, broń i amunicja, drogocenne dzieła sztuki, biżuteria, alkohole i wyroby tytoniowe, niektóre lekarstwa, zwierzęta i rośliny. Zadzwoń na naszą infolinię i dowiedz się więcej od pracowników DHL Express.

Przesyłki zagraniczne bez żadnych przeszkód – profesjonalny kurier międzynarodowy 

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach