DHL EXPRESS
PACZKI DO SESZELI

Paczki do i z Seszeli

Republika Seszeli to odległe od Polski państwo wyspiarskie, ale profesjonalne usługi kurierskie zapewniają szybką i bezpieczną wysyłkę dokumentów i większych przedmiotów. Wysyłaj paczki na Seszele z DHL Express, niezależnie od tego, czy wysyłka ma mieć charakter prywatny, czy biznesowy. Codzienne przesyłki lotnicze na wszystkie kontynenty to nasza specjalność. Po nadaniu paczki uruchom funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych.

Eksport i import DHL Express – przesyłki zagraniczne dla osób prywatnych i firm

Sprawdź cenę paczki do Seszeli

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Seszele

Jak szybko nadać paczkę na Seszele? Możesz iść do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint i przekazać paczkę kurierowi. Jeśli wolisz, zamów kuriera po odbiór przesyłki w Twoim domu lub w miejscu pracy. W DHL Express ograniczamy formalności i wychodzimy naprzeciw wygodzie klientów. Pomagamy zaoszczędzić czas i postawić na maksymalny komfort. Żaden nadawca nie chce, aby przesyłki zagraniczne wymagały spełnienia jakiś szczególnych przedsięwzięć. Wzięliśmy to pod uwagę i przygotowaliśmy wygodny, prosty proces nadania paczki.

Ile kosztuje paczka na Seszele?

W zapoznaniu się z kosztami za transport pomoże Ci opublikowany przez nas cennik paczek zagranicznych. W DHL Express poszczególne przesyłki międzynarodowe różnią się między sobą pod względem parametrów i wagi gabarytowej. Nadawcy decydują się też czasami na wykupienie usług dodatkowych, np. ubezpieczenia. Wszystkie te elementy wpływają na ostateczną cenę. Jeśli planujesz eksport towarów w ramach biznesu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą dla firm!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Seszele?

Szacowany czas dostawy paczki na Seszele przed pandemią wynosił 3 dni robocze. Aktualnie dostawa może trwać nawet dwa razy dłużej. Polecamy nadawcom korzystanie z aplikacji MyDHL+, która przybliży szczegółowe informacje na temat dostawy. Na bieżąco można kontrolować transport, by wiedzieć, jak przebiega eksport. Przy wysyłaniu paczki w piątek lub przed dniem wolnym od pracy, trzeba mieć na uwagę, że wysyłka zostanie rozpoczęta w kolejnym dniu roboczym.

Profesjonalne usługi kurierskie – bezpieczne paczki za granicę z DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Seszeli.

Podejdź do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint i przekaż paczkę pracownikowi. Niektóre z punktów są czynne przez całą dobę.

Wykorzystaj solidny karton, aby zapakować rzeczy. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego. Owiń karton szeroką taśmą, aby dodatkowo go zabezpieczyć.

Przedmioty w kartonie powinny być owinięte folią bąbelkową lub gazetami. Użyj tych materiałów również do wypełnienia pustych miejsc. Dzięki temu rzeczy w kartonie nie będą przemieszczać się.

Koszt paczki zagranicznej na Seszele uzależniony jest m.in. od parametrów, wagi gabarytowej i wybrania przez nadawcę dodatkowych usług. Skorzystaj z udostępnionego cennika, aby zaplanować budżet.

3 dni robocze to średni czas dostawy paczki na Seszele, który obowiązywał przed pandemią koronawirusa. Wskutek pandemii dostawa może trwać dłużej. O przewidywanym terminie poinformuje Cię aplikacja MyDHL+.

Tak, śledź transport paczki na Seszele w aplikacji MyDHL+.

Wysyłka na Seszele, tak jak do wielu innych miejsc za granicą, objęta jest ograniczeniami. Kurier nie zabierze na Seszele paczek z gotówką, bronią, drogocenną biżuterią, roślinami, zwierzętami, niektórymi lekami i alkoholami. O szczegółową listę przedmiotów możesz zapytać na naszej infolinii. Zachęcamy do kontaktu!

Przesyłka z Seszeli do Polski i z Polski na Seszele? W DHL Express to proste!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach