Paczki do i z Szwecji

Interesuje Cię eksport towarów z Polski za granicę – np. do Szwecji? Postaw na DHL Express i bądź pewien, że Twoje paczki do Szwecji dotrą bezpiecznie! Przygotowaliśmy ofertę, z której mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele firm, dla których liczy się szybki czas dostawy za granicę oraz łatwy proces wysyłki. Z nami Twoja przesyłka do Szwecji dotrze ekspresowo. Na naszej stronie udostępniamy cennik paczek zagranicznych, który ułatwi Ci zaplanowanie budżetu na wysyłki lotnicze. Umożliwiamy też śledzenie paczek zagranicznych, dzięki któremu zachowasz kontrolę nad tym jak wygląda szybki transport i gdzie znajduje się paczka.

Sprawdź cenę paczki do Szwecji

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski do Szwecji

Chcesz, aby międzynarodowy kurier dostarczył do Szwecji Twoją paczkę w możliwie jak najkrótszym czasie i zależy Ci na możliwości wygodnej wysyłki? Z DHL Express szybka wysyłka do Szwecji jest możliwa nawet bez wychodzenia z domu! Jeśli masz dostęp do sieci oraz drukarkę, możesz nadać paczkę online i samodzielnie wydrukować list przewozowy za granicę. Wystarczy, że skorzystasz z MyDHL+, gdzie dopełnisz wszelkich formalności oraz zamówisz kuriera. Ten odbierze od Ciebie przesyłkę, a kolejno nastąpi przewóz paczek do Szwecji.

Całą drogę, jaką pokonują paczki do Szwecji, możesz śledzić na naszej stronie. Jest to możliwe za pośrednictwem numeru, jaki w momencie nadanie otrzymują wszystkie przesyłki międzynarodowe. W ten sposób sprawdzisz, gdzie na drodze z Polski do Szwecji jest Twoja przesyłka kurierska, a także czy dotarła już do określonego punktu. Każdy nadawca chce, żeby eksport towarów z Polski i import do Polski, był prosty i przejrzysty. Nasze usługi kurierskie z pewnością Ci to zapewnią.

Ile kosztuje paczka do Szwecji?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Szwecji? Koszt wysyłki paczki do Szwecji uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od wagi przesyłki. Zobacz nasz cennik, w którym określisz potrzebny budżet, a także przekonasz się, czy możliwa jest optymalizacja kosztów przewozu paczek zagranicznych do Szwecji. Dostępny cennik umożliwia Ci też porównanie oferty z innymi usługami.

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Szwecji?

Z DHL Express Twoja przesyłka do Szwecji dotrze ekspresowo – przewóz paczek zajmuje 1 dzień roboczy do południowej części Szwecji (Malmo, Sztokholm, Goeteborg), 2 dni robocze do centralnej części (np. Sundsvall, Umea). Do miasta Kiruna leżącego na samej północy Szwecji przesyłka dotrze w 3 dni robocze. Jeśli nadasz paczkę za granicę odpowiednio wcześnie, a kurier odbierze ją tego samego dnia, podróż paczki do Szwecji również rozpocznie się jeszcze tego dnia. W MyDHL+ sprawdzisz, do której godziny kurier odbiera paczki z Twojej miejscowości.

Pamiętaj, że to, w jaki sposób Twoja paczka do Szwecji zostanie przygotowana, również ma wpływ na szybkość dostawy. Należy zadbać, aby przesyłki do Szwecji zawierały wyłącznie towary dozwolone w transporcie, a także, aby przesyłka była odpowiednio zapakowana i zabezpieczona.

Czego nie można wysyłać do Szwecji?

Wysyłając przesyłki międzynarodowe do Szwecji, warto wiedzieć, że istnieje lista towarów zabronionych w transporcie. Oznacza to, że paczki lotnicze zawierające takie towary, nie mogą zostać wysłane za granicę. Twoja paczka do Szwecji nie może zatem zawierać między innymi:

 • pieniędzy,
 • broni i amunicji,
 • materiałów wybuchowych,
 • narkotyków,
 • biżuterii,

a także innych towarów zabronionych, których listę znajdziesz na stronie DHL Express. Przed przekazaniem paczki kurierowi, upewnij się, że wysyłka za granicę spełnia międzynarodowe standardy. Zadbaj nie tylko o właściwy eksport towarów – w przypadku importu do Polski również należy sprawdzić regulamin transportu.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Szwecji?
  Paczki do Szwecji możesz wysyłać bez wychodzenia z domu lub w punkcie DHL Servicepoint. W pierwszym przypadku wejdź na MyDHL+, nadaj paczkę online, wydrukuj etykietę transportową i oczekuj, aż kurier przyjedzie po paczkę. Jeśli chcesz nadać paczkę stacjonarnie, spakuj ją odwiedź nasz punkt. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszą infolinią.
 • Ile trwa transport paczki do Szwecji?
  Przesyłki kurierskie z Polski do Szwecji dostarczane są od 1 do 3 dni roboczych. W aplikacji, za pomocą której zamówisz kuriera do Szwecji, sprawdzisz czas transportu do wybranej miejscowości. Szybka paczka jest charakterystyczną cechą usługi kurierskiej DHl Express.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Szwecji?
  Tak, możesz śledzić przesyłkę na trasie Polska-Szwecja, Wystarczy, że na stronie internetowej DHL Express wprowadzisz indywidualny dla każdej przesyłki, 10-cyfrowy numer AWB – Air Waybill Number.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Szwecji?
  Aby sprawdzić, czy Twoja przesyłka zagraniczna może zostać dostarczona do konkretnego miejsca w Szwecji, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100 lub wyszukaj informacji w MyDHL+ albo w dedykowanym portalu.
 • Jak zapakować paczkę do Szwecji?
  Aby Twoja przesyłka szczęśliwie dotarła do Szwecji, zadbaj o jej odpowiednie przygotowanie – wybierz opakowanie, które odpowiada gabarytom paczki, może to być karton, koperta, czy szczelne, foliowe opakowanie. Jeżeli elementy w kartonie poruszają się, koniecznie użyj wypełniacza (np, styropian, gąbka, gazety). Opakowanie z niestabilną zawartością jest podatne na zniszczenie. Jeżeli nadajesz przesyłkę w punkcie DHL Servicepoint lub zamawiasz online nie zaklejaj opakowania – nasz pracownik jest zobowiązany do kontroli zawartości. List przewozowy naklej na płaskiej powierzchni.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`