DHL EXPRESS
PACZKI DO SZWECJI

Paczki do i z Szwecji

Interesuje Cię eksport towarów z Polski za granicę – np. paczka do Szwecji? Postaw na DHL Express i bądź pewien, że Twoje paczki do Szwecji dotrą bezpiecznie! Przygotowaliśmy ofertę, z której mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele firm, dla których liczy się szybki czas dostawy za granicę oraz łatwy proces wysyłki. Z nami Twoja przesyłka do Szwecji dotrze ekspresowo i oczywiście w nienaruszonym stanie! Na stronie udostępniamy cennik paczek zagranicznych, który ułatwi Ci zaplanowanie budżetu na wysyłki lotnicze. Umożliwiamy też śledzenie paczek zagranicznych, dzięki któremu zachowasz kontrolę nad tym jak wygląda szybki transport i gdzie aktualnie znajduje się paczka do Szwecji.

Wysyłka paczki do Szwecji – 100% bezpieczeństwa z DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Szwecji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Szwecji

Chcesz, aby międzynarodowy kurier dostarczył do Szwecji Twoją paczkę w możliwie jak najkrótszym czasie i zależy Ci na możliwości wygodnej wysyłki? Z DHL Express szybka wysyłka do Szwecji jest możliwa nawet bez wychodzenia z domu! Jeśli masz dostęp do sieci oraz drukarkę, możesz nadać paczkę online i samodzielnie wydrukować list przewozowy za granicę. Wystarczy, że skorzystasz z MyDHL+, gdzie dopełnisz wszelkich formalności oraz zamówisz kuriera. Ten odbierze od Ciebie przesyłkę, a kolejno nastąpi przewóz paczek do Szwecji.

Całą drogę, jaką pokonują paczki do Szwecji, możesz śledzić na naszej stronie. Jest to możliwe za pośrednictwem numeru, jaki w momencie nadanie otrzymują wszystkie przesyłki międzynarodowe. W ten sposób sprawdzisz, gdzie na drodze z Polski do Szwecji jest Twoja przesyłka kurierska, a także czy dotarła już do określonego punktu. Każdy nadawca chce, żeby eksport towarów z Polski i import do Polski, był prosty i przejrzysty. Nasze usługi kurierskie z pewnością Ci to zapewnią.

Ile kosztuje paczka do Szwecji?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Szwecji? Koszt wysyłki paczki do Szwecji uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od wagi przesyłki. Zobacz nasz cennik, w którym określisz potrzebny budżet, a także przekonasz się, czy możliwa jest optymalizacja kosztów przewozu paczek zagranicznych do Szwecji. Dostępny cennik umożliwia Ci też porównanie oferty z innymi usługami.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile trwa transport paczki do Szwecji?

Z DHL Express Twoja przesyłka do Szwecji dotrze ekspresowo – przewóz paczek zajmuje 1 dzień roboczy do południowej części Szwecji (Malmo, Sztokholm, Goeteborg), 2 dni robocze do centralnej części (np. Sundsvall, Umea). Do miasta Kiruna leżącego na samej północy Szwecji przesyłka dotrze w 3 dni robocze. Jeśli nadasz paczkę za granicę odpowiednio wcześnie, a kurier odbierze ją tego samego dnia, podróż paczki do Szwecji również rozpocznie się jeszcze tego dnia. W MyDHL+ sprawdzisz, do której godziny kurier odbiera paczki z Twojej miejscowości.

Pamiętaj, że to, w jaki sposób Twoja paczka do Szwecji zostanie przygotowana, również ma wpływ na szybkość dostawy. Należy zadbać, aby przesyłki do Szwecji zawierały wyłącznie towary dozwolone w transporcie, a także, aby przesyłka była odpowiednio zapakowana i zabezpieczona.

Jak wysłać paczkę do Szwecji?

Wysyłka paczki do Szwecji jest prosta i możesz to zrobić na 2 sposoby. Pierwszą opcją jest umówienie się z kurierem po odbiór paczki – nasz pracownik pojawi się pod wskazanym adresem i odbierze od Ciebie paczkę. Drugą opcją jest zaniesienie paczki do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint, których mamy w Polsce ponad 1300. Wśród tych punktów znajdują się m.in. popularne sklepy Relay, One Minute, Discover, Inmedio i Hubiz. Jeżeli paczka do Szwecji będzie nadana w punkcie DHL Servicepoint, przeznaczymy z niej 2 zł na działania związane z ochroną środowiska.

Ile idzie paczka ze Szwecji do Polski?

Import towarów i eksport towarów są realizowane w podobnym czasie. Paczka ze Szwecji do Polski dotrze na miejsce w ciągu 1-3 dni roboczych, w zależności od dokładnej lokalizacji nadawczej. Jeśli interesuje Cię cena za transport zagraniczny, zobacz nasz cennik. Wiemy, że każdy chciałby wysyłać paczki jak najtaniej, jednak przy wyborze kuriera weź też pod uwagę doświadczenie, logistykę, standardy bezpieczeństwa i czas dostawy. Tylko przy spełnieniu przez firmę najwyższych wymogów masz pewność, że paczka do Szwecji i ze Szwecji dotrze do odbiorcy w idealnym stanie, zgodnie z szacowanym terminem. Skontaktuj się z naszym konsultantem na infolinii telefonicznej, jeśli masz więcej pytań i chcesz poznać szczegóły naszej oferty.

Sprawdź cennik dostępny online i zobacz jak wysłać paczkę tanio!

Czego nie można wysyłać do Szwecji?

Wysyłając przesyłki międzynarodowe do Szwecji, warto wiedzieć, że istnieje lista towarów zabronionych w transporcie. Oznacza to, że paczki lotnicze zawierające takie towary, nie mogą zostać wysłane za granicę. Twoja paczka do Szwecji nie może zatem zawierać między innymi:

a także innych towarów zabronionych, których listę znajdziesz na stronie DHL Express. Przed przekazaniem paczki kurierowi, upewnij się, że wysyłka za granicę spełnia międzynarodowe standardy. Zadbaj nie tylko o właściwy eksport towarów – w przypadku importu do Polski również należy sprawdzić regulamin transportu.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Szwecji.

Paczki do Szwecji możesz wysyłać bez wychodzenia z domu lub w punkcie DHL Servicepoint. W pierwszym przypadku wejdź na MyDHL+, nadaj paczkę online, wydrukuj etykietę transportową i oczekuj, aż kurier przyjedzie po paczkę. Jeśli chcesz nadać paczkę stacjonarnie, spakuj ją i odwiedź nasz punkt. Sprawdź cenę w cenniku online, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszą infolinią.

Przesyłki kurierskie z Polski do Szwecji dostarczane są od 1 do 3 dni roboczych. Aby nadawa mógł kontrolować transport, przygotowaliśmy śledzenie przesyłek. W aplikacji, za pomocą której zamówisz kuriera do Szwecji, sprawdzisz czas transportu do wybranej miejscowości. Szybka paczka do Szwecji i innych krajów jest charakterystyczną cechą usługi kurierskiej DHl Express.

Tak, możesz śledzić przesyłkę na trasie Polska-Szwecja, Wystarczy, że na stronie internetowej DHL Express wprowadzisz indywidualny dla każdej przesyłki, 10-cyfrowy numer AWB – Air Waybill Number.

Aby sprawdzić, czy Twoja przesyłka zagraniczna może zostać dostarczona do konkretnego miejsca w Szwecji, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100 lub wyszukaj informacji w MyDHL+ albo w dedykowanym portalu.

Aby Twoja przesyłka szczęśliwie dotarła do Szwecji, zadbaj o jej odpowiednie przygotowanie – wybierz opakowanie, które odpowiada gabarytom paczki, może to być karton, koperta, czy szczelne, foliowe opakowanie. Jeżeli elementy w kartonie poruszają się, koniecznie użyj wypełniacza (np, styropian, gąbka, gazety). Opakowanie z niestabilną zawartością jest podatne na zniszczenie. Jeżeli nadajesz przesyłkę w punkcie DHL Servicepoint lub zamawiasz online nie zaklejaj opakowania – nasz pracownik jest zobowiązany do kontroli zawartości. List przewozowy naklej na płaskiej powierzchni.

Paczka ze Szwecji i paczka do Szwecji – usługi zaufanego kuriera międzynarodowego

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach