DHL EXPRESS
PACZKI DO NIGERII

Paczki do i z Nigerii

Planujesz przesyłki zagraniczne i chcesz znaleźć najlepszą ofertę kurierską? Jeśli profesjonalizm i doświadczenie kuriera są dla Ciebie ważne, wybierz DHL Express. Realizujemy paczki do Nigerii zgodnie z deklarowanym terminem. Możesz powierzyć nam nie tylko eksport, lecz także import towarów z Nigerii do Polski.


Import i eksport towarów – szybka paczka – paczki do Nigerii i z Nigerii 

Sprawdź cenę paczki do Nigerii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Nigeria

Kurier międzynarodowy DHL Express codziennie przesyła paczki do Nigerii. Zamów kuriera do domu lub zanieś paczkę do punktu DHL Servicepoint – mamy ich w Polsce kilkaset. Kompleksowa lista wszystkich punktów znajduje się na naszej stronie internetowej. W DHL Express – jak wskazuje nazwa firmy – stawiamy na szybki transport. Z tego względu dysponujemy własną, rozbudowaną siecią komunikacyjną.

Ile kosztuje paczka do Nigerii?

Zobacz cennik paczek zagranicznych, który mamy na stronie i zaplanuj budżet. Końcowe koszty za przesyłki międzynarodowe zależą ostatecznie od kilku czynników, dlatego ostatecznie cena może być inna. Znaczenie mają np. ciężar i wymiary paczki do Nigerii, a także to czy chcesz nadać ją w trybie standardowym czy priorytetowym.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Nigerii?

2-4 dni robocze to szacowany czas dostawy paczki do Nigerii. Jeżeli nadajesz paczkę w piątek lub w dzień wolny od pracy, musisz mieć na uwadze, że czas dostawy trochę się wydłuży.  Zachęcamy do korzystania z opcji śledzenie przesyłek zagranicznych  i zainstalowania aplikacji  MyDHL+. Uzyskasz w niej dostęp do szczegółowych informacji na temat swojej paczki.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Nigerii.

Zamów kuriera do domu lub miejsca pracy – nasz pracownik odbierze od Ciebie paczkę. Drugą opcją jest zaniesienie paczki do wybranego punktu DHL Servicepoint.

Wybierz trwały karton i zapakuj do niego przedmioty, które wysyłasz do Nigerii. Karton zaklej mocną taśmą, a na zewnątrz przyklej etykietę z listem przewozowym.

Niezależnie od tego, czy realizujesz eksport czy import, zabezpiecz wysyłane przedmioty folią bąbelkową. Wypełnij też puste miejsca między rzeczami, aby miały zapewnioną jak najlepszą stabilność.

Koszt wysyłki towarów do Nigerii zależy od wymiarów oraz wagi paczki. Na stronie dostępny jest cennik paczek zagranicznych, który ułatwia planowanie budżetu.

Paczki do Nigerii dostarczymy średnio w ciągu 2-4 dni roboczych. Szczegóły śledź w aplikacji MyDHL +.

Tak, klienci wybierający nasze międzynarodowe usługi kurierskie mogą śledzić transport paczki do Nigerii i w każde inne miejsce za granicę.

Paczki do Nigerii nie mogą zawierać między innymi: pieniędzy, materiałów łatwopalnych, zwierząt i roślin, większości alkoholi i wyrobów tytoniowych. O szczegółach poinformują Cię nasi konsultanci – zapraszamy do kontaktu na infolinii.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach