DHL EXPRESS
PACZKI DO KOMORY

Paczki do i z Komory

Wydaje Ci się, że przesyłki zagraniczne na państwa wyspiarskie to problem? Nie w DHL Express! Wysyłaj paczki na Komory bez zbędnych formalności, korzystając z naszego doświadczenia. W możliwie najkrótszym czasie zrealizujemy eksport na Komory. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowaną specjalnie dla firm.

Kurier na Komory – szybka paczka na państwa wyspiarskie! 

Sprawdź cenę paczki do Komory

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Komory

Jak wysłać paczkę na Komory? Dajemy Ci dwie możliwości. Pierwszą z nich jest wybranie dowolnego, autoryzowanego punktu DHL Servicepoint i przekazanie paczki naszemu pracownikowi. W drugim wariancie możesz zamówić kuriera do domu/pracy po bezpośredni odbiór paczki. Wysyłka na Komory jest już od tego momentu po naszej stronie, a Ty możesz uruchomić funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych i być na bieżąco z tym, jak wygląda transport!

Ile kosztuje paczka na Komory?

Koszt przesyłki na Komory jest uzależniony od wielkości paczki, jej wagi gabarytowej czy dodatkowych usług opcjonalnie wykupionych przez nadawcę. Najlepiej zobrazuje Ci to cennik paczek zagranicznych, który umieściliśmy na naszej stronie internetowej. Dzięki niemu zaplanujesz budżet na wszystkie przesyłki międzynarodowe, które chcesz realizować.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Komory?

Przed pandemią koronawirusa COVID-19 średni czas dostawy paczki na Komory wynosił 5 dni roboczych. Obecnie czas ten może wydłużyć się nawet dwukrotnie. Więcej informacji uzyskasz w aplikacji MyDHL+ lub u naszych konsultantów na infolinii. Zwróć też uwagę, że nadając paczkę przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, realizacja wysyłki będzie podjęta dopiero w dniu roboczym. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wszystkie paczki zagraniczne docierają na miejsce bezpiecznie, zgodnie z przyjętymi standardami.

Eksport i import w DHL Express – doświadczenie, rozbudowana sieć komunikacyjna i doskonała logistyka

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Komory.

Przynieś paczkę do dowolnego punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu lub miejsca pracy.

Do zapakowania przedmiotów wykorzystaj karton. Na zewnątrz naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Wykorzystaj folię bąbelkową do zabezpieczenia przedmiotów – owiń je i uzupełnij folią puste przestrzenie w kartonie. W ten sposób zapewnisz rzeczą większą stabilność podczas transportu.

W DHL Express cena transportu na Komory jest uzależniona od wielkości i ciężaru paczki. Sprawdź kalkulator dostępny na naszej stronie, aby obliczyć koszty przesyłki na Komory.

5 dni roboczych to szacowany czas dostawy paczki na Komory przed pandemią koronawirusa. Obecnie czas dostawy jest wydłużony.

Tak, każdy nadawca może śledzić drogę paczki – najlepiej przed aplikację MyDHL +.

Aby poznać kompleksową listę przedmiotów, których nie mogą zawierać paczki na Komory, zadzwoń na naszą infolinię. Zakazem objęte są m.in. wysyłki narkotyków, amunicji, materiałów łatwopalnych, roślin, zwierząt, gotówki, drogocennych dzieł sztuki i niektórych leków.

Eksport na Komory i import z Komorów do Polski – oferta dla klientów prywatnych i przedsiębiorców

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach