DHL EXPRESS
PACZKI DO CZADU

Paczki do i z Czadu

Wysyłaj paczki do Czadu bez żadnych przeszkód – nasze profesjonalne podejście i rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia wysyłki paczek za granicę każdego dnia. Szybka paczka do Czadu to specjalność DHL Express. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, koniecznie zobacz ofertę przygotowaną dla firm.


Bezpieczne przesyłki lotnicze – codzienny eksport i import towarów w DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Czadu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Czad

Opracowana przez nas logistyka sprawia, że paczki do Czadu docierają na miejsce w możliwie najkrótszym czasie, przy zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa. Nadanie przesyłki jest bardzo proste. Odwiedź jeden z autoryzowanych punktów DHL Servicepoint i przekaż paczkę naszemu pracownikowi. Chcesz mieć jeszcze większy komfort? Zamów kuriera po odbiór paczki do domu lub pracy – możesz to zrobić online lub przez telefon.

Ile kosztuje paczka do Czadu?

Zobacz cennik paczek zagranicznych, który jest na stronie i spokojnie, bez wychodzenia z domu zaplanuj swój budżet. Koszty za transport paczki do Czadu mogą być różne. Wynika to z różnic dotyczących wielkości przesyłki, jej parametrów i wykupienia dodatkowych usług przez nadawcę (opcjonalnie).

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Czadu?

Przygotowaliśmy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych przez Internet, dzięki czemu na bieżąco będziesz widzieć jak przebiega droga paczki i co się z nią dzieje. Eksport towarów z Polski do Czasu trwa średnio 6 dni roboczych, ale wskutek pandemii COVID-19 ten czas może ulec wydłużeniu.

Przesyłki zagraniczne do Czadu – szybka paczka, dzięki kurierowi DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Czadu.

Zanieś przygotowaną paczkę do punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu/miejsca pracy.

Zapakuj wysyłane przedmioty w mocny karton. Oklej go dodatkowo szeroką taśmą. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Aby wysyłka paczki za granicę była bezpieczna, owiń przedmioty w kartonie folią bąbelkową. Folię możesz wykorzystać też do zapełnienia pustych miejsc między rzeczami.

Na stronie DHL Express umieściliśmy cennik, w którym możesz sprawdzić cenę przesyłki zagranicznej do Czadu.

Szacowany czas dotarcia paczki z Polski do Czadu to 6 dni roboczych. Pandemia spowodowała jednak, że czas ten może ulec wydłużeniu.

Tak, wszyscy nadawcy korzystający z naszych usług, mogą śledzić wysłane paczki do Czadu. Można to robić m.in. w aplikacji My DHL +.

Przesyłki międzynarodowe ze względów bezpieczeństwa nie mogą zawierać m.in. materiałów łatwopalnych, zwierząt, roślin, narkotyków, pieniędzy, cennych dzieł sztuki. Ograniczenia występują też wśród wysyłki alkoholi i wyrobów tytoniowych. Aby dowiedzieć się więcej, zadzwoń na naszą infolinię.

Dostępny cennik i funkcja śledzenia transportu – pełna kontrola nad paczkami do Czadu!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach